про проведення обласного конкурсу відгуків на твори сучасних українських письменників “ВООК - симпатія 2018”

1. Загальні положення

1.1 Обласний конкурс “ВООК-симпатія 2018” проводиться КЗК “Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей”, є відкритим і проводиться як творче змагання дітей Дніпропетровщини.

1.2 У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі діти віком 10 - 17 років.

1.3 Інформація про проведення конкурсу розповсюджуватиметься  через мережу бібліотек для дітей області, на сайті та блогах організатора.

2. Мета конкурсу

2.1  Конкурс проводиться з метою популяризації сучасної вітчизняної дитячої книги та заохочення юних громадян нашої держави до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня юного покоління  і покращення якості й ефективності процесу читання.

3. Умови і терміни проведення конкурсу

 3.1 Конкурс проводиться в два тури: І - з 01 березня по 31 серпня 2018 року в районах та містах області; ІІ - з 01 по 31 вересня 2018 року в обласній бібліотеці для дітей.

3.2 Тема конкурсу: написання відгуку на твір сучасного українського письменника, зокрема авторів нашого краю.

3.3 Конкурс проводиться у двох вікових категоріях: діти віком 10 - 13 років та 14 - 17 років.

3.4 Учасники надсилають на конкурс індивідуальні роботи. В рукописному вигляді, або в електронному (шрифт Times New Roman, розмір 14). До кожної роботи додаються дані про автора: прізвище, ім’я, вік, клас, домашня адреса, телефон, а також якісне фото (формат .jpg) із книгою, по якій написано відгук.

3.5 Всі роботи надсилаються до Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей за адресою: 49027 м. Дніпро, вул. С.Єфремова, 9 або електронною поштою biblio-child@ukr.net

4. Підведення підсумків, відзначення учасників та переможців

4.1 З метою різностороннього і об’єктивного оцінювання учасників конкурсу створюється компетентне журі.

4.2 Оцінювання відбувається за такими критеріями: відповідність темі, глибина та переконливість художнього змісту, етичність та естетичність оформлення.

4.3 За підсумками буде обрано по 3 переможці в кожній віковій групі.

4.4 Всі учасники конкурсу одержують дипломи за участь.

4.5 Відгуки переможців будуть представлені на сайті НБУ для дітей в рубриці КЛЮЧ (Краща Література Юним Читачам) на сайті Книгобачення (український видавничий портал), на сайті та блогах організатора.

4.6 Планується створення електронної збірки кращих робіт конкурсу.

Довідки за тел. (0562) 46-12-96, м.т. 099-622-33-73, 068-219-78-68

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше