ПРАВДА МУСИТЬ ІТИ ДО ЛЮДЕЙ!

16 серпня 2018
Любов СЕРДУНИЧ

ПРАВДА МУСИТЬ ІТИ ДО ЛЮДЕЙ!

Ця збірка – це ВЕЛИКА ПРАВДА про нас! Це – ПРОЗРІННЯ, це СМІЛИВІСТЬ і ОДКРОВЕННЯ! Це – й ВИКЛИКАННЯ ВОГНЮ на себе… І це – РИЗИК!.. 
Та все одно – хочу видати цю книжку, щоб правда пішла до людей. І хочу, щоб вона стала доступнішою для українських родин. Бо хоч уже частково спонсорована, але більша частина, на яку виділю власні кошти, дає можливість видрукувати ВСЬОГО СТО примірників… Це вкрай мало, тому й вирішила звернутися до небайдужих.

«РОЗВИДНЕНЬ» – моя нова (17-а) збірка. Поетичні та прозові твори призначені передусім для українців, які прагнуть виховувати дітей на рідних, українських, звичаях. А необізнані будуть вражені великою правдою про нас, нашу минувшину, український національний світогляд і культуру, яку в нас відбирали різні зайди…

Видання доповнюють різні додаткові просвітницькі матеріали про український національний світогляд і культуру. Тому, як просвітницький проект, розрахована і на широке коло читачів.

Книжка матиме зручний формат, буде надрукована на якісному офсетному папері, зі зручною палітуркою, на 260 сторінках, ілюстрована. 
Кожні ваші 150 і більше гривень – це подарована вам книжка за найнижчою ціною + инша збірка від авторки (або кілька, залежно від перерахованої суми коштів. Поштові витрати – ваші). 
Внесена вами сума не покриє всіх витрат, однак дозволить збільшити наклад. Адже, крім редагування, верстки, коректури, транспортних витрат, які я беру на себе, позаяк усе роблю сама, потрібно оплатити, зокрема, й таке:
- купівля прав,
- папір,
- друк…
Спонсор, який пожертвує найбільшу суму, отримає ще й добірку инших книжок від авторки, Любови Сердунич. Підтримати проект може кожен. 
Скажу відверто, хоча, може, й не скромно: я хотіла б мати таку книжку під рукою, бо вона – своєрідний підручник... На жаль, досі такої не бачила, тому й задумала цей проект...

2020 року вийшли ще два випуски "РОЗВИДНЕНЯ". Два попердніх розійшлись Україною і в зарубіжжя. Ще маю кілька десятків примірників третього випуску збірки "Розвиднень"... 

(Любов СЕРДУНИЧ, РОЗВИДНЕНЬ (Проза, поезія, додаткові матеріали про український національний світогляд). Видання 2. – Вінниця: Видавництво «Твори», 2020. – 260 с., іл.).   

 (Любов СЕРДУНИЧ, РОЗВИДНЕНЬ (Проза, поезія, додаткові матеріали про український національний світогляд). Видання 3. – Київ: Видавництво «Український пріоритет», 2020. – 264 с., іл.).     

Мій рахунок у ПРИВАТБанку: 5168 7427 3004 4314. Тел.: (068)33-88-030. 
Після перерахунку коштів прошу ПОВІДОМИТИ МЕНІ У ЧАТІ (приватно): СУМУ, ЧАС переказу, НОМЕР ТЕЛЕФОНА й АДРЕСУ, куди надсилати вам книжку.

Звертатися на Фейсбуці в чаті (приватно). Моя сторінка: https://www.facebook.com/lyubov.serdunich

З повагою – автор, Любов СЕРДУНИЧ.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чим важливий вітамін D
Досить часто ми відчуваємо втому та нездужання, особливо у перехідні пори року: навесні або восени. Чому так відбувається? Причиною може бути те, що в організм поступає недостатня кількість органічних речовин або вітамінів.
Читати більше
Куртки-вітровки: зручний і стильний мастхев у вашому гардеробі
Жіночі вітровки — універсальна річ у гардеробі. Це демісезонна історія, яку ви можете використовувати і восени, і навесні. Вони і теплі, і легкі, а їхнє завдання — захищати від сильних вітрів.
Читати більше