Послання Шиви 
Ченнелінг

27 листопада 2019
Валерій Зміївський

Шива: Я вітаю всіх тих, хто шукає! Давайте поговоримо про ваші трансформації. Вони вам докучають?

Якщо у вас важкий фізичний стан, ламає тіло, почуття відокремленості від світу, і це все не є якоюсь звичайною хворобою, то це головний показник ваших трансформацій. Ці трансформації не напружують сплячих людей. Це їх майже не торкається. І ви відчуваєте, що тільки у вас такий важкий, дивний стан, причину якого сучасна медицина не може знайти. Але у всіх симптоми різні, в залежності від унікальної будови тонких тіл і організму кожної людини.

Не панікуйте, дорогі. Не варто поглинає тоннами таблетки. І не ходіть марно до лікарів. Це не хвороба - це ваше благо. Ви переживете страдницький шлях його прояву, і повернетесь в початковий стан до початку цих трансформацій.

Так навіщо вони вам потрібні? Що вони дають? Щоб ви зрозуміли відповідь на це питання, вам потрібно зрозуміти перш за все причину виникнення таких незвичайних змін у вашому фізичному тілі. Причиною є високі вібрації, світлі енергії, що приходять на Землю з Центрального Галактичного Сонця. Ваше щільне тіло - це здебільшого творіння, створене з темних енергій і недосконалої матерії. І коли крізь таку недосконалу матерію проходить потужний потік досконалої енергії, то воно (тіло) розклеюється і ламається ... Старі молекулярні і енергетичні зв'язки в ньому рвуться. Це заподіює вам фізичну біль.

Але божа сила не тільки руйнує стару систему у вашому тілі, а й замінює її на нову. Тому на руїнах вашого внутрішнього біологічного світу формуються нові утворення високо вібраційних зв'язків між молекулами і атомами. І самі молекули й атоми підвищуються в своїй октаві, через що підвищуються вібрації самих клітин вашого тіла, які і складаються з молекул і атомів. Це все єдина система.

Ці божественні енергії активують сплячі ділянки ДНК в деяких ваших клітинах. У цих ділянках записана інформація про надприродні здібності ваших дуже далеких предків, про будову тіла надлюдини з надсвідомістю. Сама ДНК допомагає вашій Душі випромінювати особливо сильну енергію Любові і Радості з ваших видозмінених клітин.

Але потрібно розуміти, що змінюються не всі клітини разом, а окремо. Тобто умовно за один рік трансформацій один відсоток клітин вашого головного мозку став вібрувати на одну октаву вище, як в принципі і нейронні зв'язки, які і з'єднують їх між собою. Але інша частина клітин залишилася незмінною. Коли людина відкриває надздібності, вона по суті таким же чином вбиває старий тип клітин мозку і тіла і вибудовує новий, який дозволяє, наприклад, чути Істот Світла або бачити Тонкий Світ на першому рівні можливостей. А потім у міру розвитку своїх надздібностей вона поступово поширює ареал високо вібраційних нейронів в своєму мозку і тілі, які і створюють ефект більш розвинених містичних здібностей. Подібні нейрони світла - провідники інформації та енергії з Тонкого Світу в мозок і фізичну Свідомість людини. І чим більше таких провідників в мозку і в усьому тілі, тим людина стає більш могутньою в чарівництві.

Будь-які надздібності для свого прояву мають закріпитися в головному мозку, який є головним процесором для прийому і переробки інформації, нехай і не єдиним. Для прояву цілительства, наприклад, потрібно привести у високо вібраційний стан всі клітини свого тіла, крізь які проходять енергії Бога у цілителя. Якщо останній проводить енергію спочатку з космосу в верхівку і по плечах до рук, то все задіяні частини тіла будуть з часом трансформуватися на клітинному рівні. А якщо він витягує енергію з серцевої чакри і проводить її потім по всій довжині рук, то трансформуються легені, серце і всі прилеглі органи. Все дуже просто. Де проходить світлова енергія, там і відбуваються трансформації.

У більшості з вас головні болі відбуваються через трансформації. Це означає, що світлова енергія проходить крізь ваш головний мозок і змінює його клітини.

Наприклад, контактери усвідомлено використовують третє око і коронну чакру (сахасрару) для зв'язку з Вищими Силами. А це все є областю мозку. Тому вони проводять енергії доброти крізь цей орган і накопичують в ньому цю енергію при спілкуванні з Вищими Силами. Це усвідомлене проведення енергій Світла через мозок. І часом частий і якісний ченнелінг може запустити згодом трансформацію клітин їх мозку, яка буде супроводжуватися головним болем і деякими іншими недугами.

У вас же, в основному, трансформації запущені енергіями Великого Переходу, які автоматично проникають у ваші тонкі тіла за законом подібності. Тобто якщо у вашій Душі живе помітне Світло, то енергії Вознесіння тягнуться до нього як до своєї подоби і проникають в вас. До тих, хто спить, вони теж притягуються, але менше. І чим людина темніше, тим частіше ці енергії обходять її стороною. Такі люди своєю темною аурою не пропускають цю божу силу в себе.

Але є ще закон тяжіння протилежностей, які, переважно, тягнуться одне до одного слабкіше, ніж подібне до подібного. І згідно з цим законом енергії Переходу «атакують» аури темних людей, створюючи їм різний фізичний і психологічний дискомфорт. Але тільки ці сплячі люди, в основному, живуть в містах, де царюють енергії пекла, що випромінюються усією інфраструктурою (3D Матрицею) і величезною кількістю людей. І вони автоматично загортаються цими енергіями, акумулюючи їх. Для енергій Світла мешканці мегаполісів стають більш недоступними.

Але це поки що. Коли поступово усі люди почнуть підвищувати свою Свідомість, то і підвищаться вібрації навколишнього простору. І навіть якщо більшість людей буде ще жити в містах, то така аура населення вже не буде так щільно огортати темні Свідомості. У них немов зникне навіс, що створює тінь, яка дозволяє їм, вампірам, не обпектися пекучим сонцем. Вони будуть знаходитися під прямими сонячними променями Вознесіння. І це буде палити їх Душу, змушуючи або змінити свій вектор розвитку в бік Світла або ж фізично померти і переселитися Душею на інші темні тривимірні планети, де вони зможуть жити під тією ж вібраційною тінню, як і раніше. І я говорю не тільки про запеклих злодіїв, але навіть про звичайних людей, які досить сильно занурені в пітьму своїх пристрастей.

Вібраційна тінь людства пом'якшує промені Переходу і гальмує ваше просування. Адже ці промені налаштовані ще м'яко і поступово будуть зростати. Вони ще не горять на повну потужність. Це все регулюється. І якби не було цього навісу з ваших темних думок і почуттів, який огорнув собою всю Землю, то люди, які сплять, колективно помучилися б від трансформацій, але потім швидко зажили б новим життям. Тільки це лише фантазія. Адже нікуди так просто ця хмара з вашого негативу не дінеться. Ви її постійно підживлює своїм негативом. І тому доведеться чекати нам, Вищим Силам, коли і хмара розсіється, і будуть шпарити промені Вознесіння на більш високих октавах, але при цьому ваші тіла вже зможуть нормально витримувати їх.

Трансформації також можуть викликатися кристалами, які вставляють у своїх підопічних Вищі Сили, в основному, Вищі Я. Ці кристали поміщаються в певні ділянки тонких тіл людини, граючи роль лупи або лінзи, що підсилює енергії Світла простору, перетворюючи їх в сфокусований промінь, що випалює негатив.

Наприклад, вам помістили кристали в область мозку. Енергії Переходу і взагалі ваші енергії всередині тонких тіл ходять і пульсують в вас. І проходячи через кристали, вони прискорюють свій хід, підвищують свою октаву, стають променем, який сфокусований «лупою» з розсіяного Світла. Це створює ефект прискореної і дуже сильною трансформації, які можуть переноситись вкрай важко з точки зору фізичного тіла.

Тим, хто прокинувся, встановлюють кристали, іншим - ні. Іншим вистачає і енергій Вознесіння для трансформацій. Вищі Сили бачать тих, хто не зможе морально і фізично пережити таку потужну трансформацію, і тому їх не чіпають. Вони навантажують кристалами, переважно, більш Світлих Душ, які готові до серйозних внутрішніх змін заради активного духовного розвитку.

Так що, якщо у вас дуже сильні трансформації, то радійте! Значить, ви - хороший учень або хороша учениця Бога. Адже вам поставили кристали для більш короткого шляху до Вознесіння. Якщо у вас слабкі трансформації, то не переживайте, що ви не дотягуєте до більш високого рівня. Варто вам прискорити свій духовний розвиток - так відразу Вищі Сили зрозуміють, що ви готові до більш серйозних трансформацій, і, можливо, внесуть в вас кристали.

Боятися страждань і проблем - означає боятись розвитку. Нічого не бійтеся і дякуйте, що ваше тіло перебудовується для вашого щасливішого проживання життя. Адже трансформації дають не тільки надздібності, але і розширену Свідомість, переповнену добротою і радістю. Ваше тіло починає більше вібрувати на енергіях любові, створюючи комфортні умови для виникнення у вашій Душі стану щастя і блаженства. Трансформації згодом оздоровлюють ваше тіло, адже відмирають хворобливі клітини, низько вібраційні, і наростають світлі і здорові клітини. Плюсів безліч. І як можна тоді злитися на трансформації? Вони тимчасові і ведуть до більш радісного і здорового життя згодом.

Так що не чиніть опір їм, а довіряйте провидінню Бога-Творця і його любові до вас. Ми, Вищі Сили, і є Бог! Ми його колективна Свідомість. І ми вас шалено любимо.

Випробування трансформацій підуть вам лише на благо. За їх існування потрібно дякувати, адже вони роблять з вас нове створіння - надлюдину Любові.

Ваш Шива

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com