Послання Братства Світла Юпітера.
Ченнелінг

25 листопада 2019
Валерій Зміївський

Перше послання (23 червня 2019-го року)

Причини проблеми зі здоров'ям у людей містяться в неправильному використанні своїх ресурсів. Основним джерелом ресурсів є ваша життєва сила, закладена у всіх клітинах (у вашій ДНК).

Клітка досконала і розумна, до того ж вона має у своєму розпорядженні великий обсяг енергії, пов'язаної з космічним простором. Основним джерелом живлення клітини служать розумні бактерії, що знаходяться як в самому організмі, так і за його межами.

Використовуючи ці знання, ви можете повністю відновити своє здоров'я, включаючи травми і, здавалося б, незворотні процеси, як омертвіння тканин мозку і серцевого м'яза.

Ми допомагаємо вам в цьому відновленні при бажанні бути зціленими. Така речовина на Юпітері, як літій, допоможе вам відновити увесь процес накопичення інформації з дня зародження Душі і Над-Душі: відновлення пам'яті і прискорення в підвищення рівня Свідомості.

Набуття надпам'яті здатне переносити вас в будь-який простір Космосу. Ми працюємо в співдружності з Галактичною Федерацією Світла. Ми, Братство Юпітера, безпосередньо пов'язані з початком (витоком) Сонця, його енергоживленням і Розумом. Тому ми також можемо допомогти вам з'єднатися з Вищим Розумом Сонця, його енергетичним потенціалом.

Наша єдність з Землею і Сонцем дає безмежні можливості у відновленні порушених одиниць не тільки пам'яті, здоров'я, але і недіючої досі сфери космічних переміщень і обміну інформацією з «Братами по розуму» і не тільки в нашій Сонячній системі.

Ця програма зв'язку не використовується вами мільйони років вашого перебування на Землі, тому ви відірвані від Першоджерела. Її можна активувати. Ця програма вкладена в першу чергу у відділах вашого мозку, звідки зв'язок відновлюються вже далі по всьому тілу по нервових каналах.

Тимус грає тут активну роль. Активований тимус включається в цю систему і починає регулювати потік інформації у вигляді світлових імпульсів. Вашою наукою це ще не вивчено, тому що немає явних доказів існування такої програми зв'язку в фізичному тілі з усім Космосом.

Братство Юпітера.

Друге послання (10 липня 2019-го року)

- Я закликаю Вчителя Рамуса. Я хочу запитати тебе, яке значення має зв'язок мене з кристалом Юпітера, що це за кристал?

- Кристал Юпітера - це особливий спосіб зв'язку з усім сущим, в тому числі і з тобою, дорога. Це - інформаційний канал зв'язку, за допомогою якого Вищий Розум Юпітера зв'язується не тільки з головними пунктами Всесвіту, але і з окремими його частинами і індивідуумами (типу тебе).

Твій контракт з Юпітером був підписаний дуже давно, в далекій давнині планети Земля, коли вже передбачався час Переходу на новий рівень Свідомості. Зміна полюсів планети Земля теж пов'язана з програмою Юпітера, який вступає зараз у свою активну фазу в цій історії (Великий Перехід \ Вознесіння).

Поточний час спів налаштовується в літописах Юпітера, вас перевели на новий Промінь часу відповідно до налаштування в каналах часового зв'язку.

Тепер для кожного з учасників нашої Школи буде таке налаштування зв'язку і підключення до основного провідника зв'язку - кристалу. Кристал має циліндричну форму. Згадайте «циліндри фараона», за допомогою яких можна було зцілитися і збалансуватися. За допомогою цього кристала можна не тільки зв'язатися з Вищим Розумом Юпітера, а й прийняти зцілення. Потрібна тільки практика.

- Моє наступне запитання: мене вчора з'єднали з «Сонцем» Юпітера, що це за «сонце» і в чому суть цього з'єднання?

Сонце Юпітера є віртуальним, якщо так можна висловитися. Воно не проявлене на фізичному плані, його неможливо побачити фізичним зором. Це - високочастотний центр розуму Юпітера, де переважають всі механізми з'єднання з Центральним Розумом і ядрами всіх планет Сонячної Системи, в тому числі і Землі. Сьогодні мова йде про вплив і роль Юпітера, його Розуму-Сонця на Землю.

Юпітер увійшов у вирішальну фазу періоду Вознесіння як Землі, так і людства, щоб «не розгубити» все накопичене людством за мільйони років, а це «все» хочуть знищити ті, хто не зацікавлений взагалі в еволюції людської раси, як двигуна прогресу на планеті. Це лякає їх, лякає те, що ви йдете вгору семимильними кроками. Звичайно, вони також налаштовані негативно на те, щоб ви ще мали підтримку і з нашого боку. Вони знають, що наша сила могутня, і, взаємодіючи з нами, ви можете повністю вийти з-під контролю темних «можновладців».

Наше Сонце, як Вищий Розум Юпітера, пропонує проводити крізь вас ті енергії і ту інформацію, яка допоможе вам зберегти все накопичене, увесь архів знань, який зберігається у ваших тонких тілах, в кожній клітині (в ДНК). Ми допоможемо вам зберегтися і не бути зруйнованими, розформованими, як це неодноразово робилося, і що намагаються зробити і зараз будь-якими засобами ці темні сили.

Енергії Ядра-Сонця допоможуть вам утриматися в частотах Світла і не впасти по вібраціях (не знизити власну частоту вібрацій). Нехай це поки що вдається «передовому загону», але таким чином сприятиме збереженню вібраційного рівня планети Земля і всього живого сущого на ній…

Братство Юпітера.

Третє послання (16 жовтня 2019-го року)

Наші дорогі земляни, ми хочемо розповісти вам про те, що зараз найбільш важливо, з нашої точки зору, для дружньої і навіть рідної планети Земля.

Найскладніша проблема для вас зараз - збереження миру! Це – надзвичайно важливо і надзвичайно складно. В руках держав, чиї лідери мають не зовсім розвинену Свідомість і схильні до амбітних проявів (Росія, Китай, Іран, Пакистан, Північна Корея, Ізраїль та інші), знаходиться ядерна зброя, яка в будь-який момент може бути задіяна. Ви всі живете як на пороховій діжці.

Ми не лякаємо вас, а хочемо звернути вашу увагу на важливість цієї проблеми і на важливість думати про збереження миру на планеті. За вашою спиною відбуваються всілякі маніпуляції з розробками і випробуванням цієї смертоносної для всіх зброї. З її застосуванням вже не буде йти мови про локальні конфлікти: це торкнеться буквально всіх і всього живого на Землі.

Ми хочемо допомогти вам зрозуміти це і дотримати всі необхідні заходи по забороні та нерозповсюдженню цієї зброї. Ми несемо відповідальність за все, що відбувається на Землі, з огляду на те, що ми пов'язані з вами енергетично, особливо зараз в період Переходу планети на новий рівень Свідомості, відповідно і часу.

Наша пропозиція до вас: прийняти усім мислячим істотам участь в програмі нерозповсюдження і незастосування ядерної зброї на всій планеті.

Ця програма містить певні коди стримування. Це - спеціальні енерго-інформаційні програми, які, як хвильові сфери, будуть певним чином (в позитивному руслі) впливати на розум всіх людей, пробуджуючи їх від пасивності до дії. В даному випадку - до дії-протесту проти цієї зброї і усвідомлення всіх наслідків її застосування. Це - як «еліксир до пробудження».

Ваша готовність увібрати цей «еліксир» буде показником вашого зростання і розвитку, як раси людства Землі.

Ви запитаєте: яким чином це буде відбуватися? Це станеться без будь-яких спеціальних приготувань з вашого боку і маніпуляцій з нашого боку, окрім як участь вас в колективних медитаціях, де буде відбуватися все вище викладене на найвищому і, за космічними законами, етичному рівні.

Ми, Братство Світла Юпітера, будемо раді тоді брати участь в нашому спільному задумі миротворчості.

Переклад і правка Валерія Зміївського

https://www.youtube.com

Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com