Початок критичної фази протистояння

Стара 3D Матриця в колишній часовій лінії Калі Юги зараз швидко деактивується. Увесь старий світ і його глобальний порядок впадуть і перестануть існувати. Міжматричний конфлікт наростає з кожним днем. Це виявляється і в загостренні антагонізму між Заходом та Сходом взагалі, між західною демократією та російською деспотією, та окремими країнами (Україною та Росією) зокрема.

Ми спостерігаємо спробу реваншу Темних Сил та їхнього руйнівного вектора. Критичний антагонізм між Світлими та Темними Силами наростає лавиноподібно, і вирішальні події ще попереду. Старий світ готовий на все, адже це є питання його існування.

Вони хочуть створити новий світовий порядок, заснований на старому ядрі (страху, насильстві, деспотії, концтаборах  та війнах). Світовий уряд вже ухвалив відповідну програму дій. Вони готові навіть на ядерну війну (мова йде про плани путінського режиму в Росії застосувати ядерну зброю у війні проти України – ВЗ). Невідомо, на що вони розраховують, але цим панам не збутися.

Галактична Федерація Світлана уважно стежить за тим, щоб ядерна війна на планеті Земля була технічно неможлива. Вона має усі можливості, усі інструменти для запобігання будь-якому запуску ракет з ядерними боєголовками. Тепер Темним на планеті протистоїть потужніша сила – Нова 5D Матриця. Це інший рівень Свідомості, інший рівень буття та незрівнянно більший вплив на світ.

Початок критичної фази протистояння може бути найближчими днями. Найбільш критичним є 30 квітня 2022 року, коли різко зростуть енергії, спричинені сонячним затемненням та початком коридору затемнень.

Матрична вакханалія не може тривати довго. Це пов'язано з проходженням «Точки неповернення», де має залишитися лише одна домінуюча сила – Сила Світла, яка визначить новий світовий лад на Землі.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше