Ознаки переходу на нову лінію життя

Чи помічали ви останнім часом, що відбувається щось дивне, що начебто існуєте в якійсь незнайомій вам реальності? Якщо це так, то це може означати, що ви нещодавно перейшли на нову Шкалу Часу з більш високою частотою вібрацій.

Начебто ви застрибнули на новий тротуар, що рухається, який рухається швидше, ніж той, на якому ви були раніше. Події відбуваються швидше, а сюрпризи походять з нізвідки.

Однак, якщо ви цього не відчуваєте, і особливо якщо раптово відчуваєте сильний страх чи стрес, це може вказувати на те саме, - ви нещодавно перейшли на нову високочастотну часову шкалу.

Через нову частоту, на яку ви тепер перейшли, старі відносини або ситуації, які не вібрують на цій частоті, не можуть перейти з вами, і виникають зараз на повну силу, щоб ви могли побачити їх і визнати. Потім ви можете вирішити, чи є щось, чого вам ще потрібно в них (ситуаціях та стосунках) навчитися. Якщо так, то подумайте над тим, про що йдеться, не вдаючись в аналіз, і не відчуваючи хворобливих емоцій, а потім просто відпустіть.

Хорошою новиною є те, що якщо питання або проблема повністю перед вами в цей момент, це означає, що вони вже знаходяться в процесі розчинення, і вам не потрібно нічого особливого робити з цим, окрім як бачити це як частину вашого тривимірного «Я» що відокремлюється, і просто любити себе в процесі відпускання цього.

Це може здатися складним, але якщо ви зможете зберігати спокій і довіряти процесу, ви можете побачити, як незручні ситуації та шаблони будуть зникати напрочуд швидко. Якимось чином відбуватиметься більше синхронності, навіть речі, які здаються чарівними. Те, що вам потрібно, буде з'являтися швидше, ніж раніше, і люди, з якими вам треба зустрітися, раптово з'являться, перш ніж ви зрозумієте, що вони вам потрібні.

Божественне оркестрування подій вашого життя стає все більш очевидним. Будьте пильні, щоб не наражати себе на старі шаблони занепокоєння, і не знижувати своєї частоти вібрацій. Час від часу ви можете відчувати незнайоме відчуття у своєму фізичному тілі, оскільки воно намагається перекалібруватися, щоб не відставати від того, що відбувається.

Ви можете почуватися дивно, але в той же час комфортно. Ви виявите, що починаєте втілювати своє неймовірно захоплююче і складне багатовимірне «Я», і що усі замішання, страх і страждання, які ви відчували на цьому перетворюючому етапі своєї еволюції, дійсно того варті.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея 

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше