Нюанси вересня
Два звернення до паркетного генерала на посаді міністра оборони

Звернення нардепа Світлани Янчук до Міністра оборони

Народна депутатка Світлана Янчук зробила жорстку заяву щодо сумнозвісного наказу Міністерства оборони №330, підписану міністром Андрієм Тараном.

Звертаюся до Міністра оборони: армія – це не ваші кріпаки, які працюють за Ваші гроші. Армія – це державна інституція, яка за наші гроші має захистити нас, передовсім від Росії.

Про диверсію, перешкоджання законній діяльності ЗСУ і державну зраду.

Те, що військовослужбовців далі принижують у Збройних Силах України і не дають виконувати свій конституційний обов‘язок – не новина. Але маємо доказ, який є достатньою підставою для розслідування.

Міністр оборони пропонує карати військовослужбовців за відкриття вогню у відповідь, а також за хвороби і травмування. Карати свавільним позбавленням винагороди, встановленої для військовослужбовців рішенням уряду.

Звертаюся до Міністра оборони: армія – це не ваші кріпаки, які працюють за Ваші гроші і яких Ви можете карати за нежить чи діарею. Армія – це державна інституція, яка за наші гроші має захистити нас, передовсім від Росії. І ми платимо її за те, щоб вона відкривала вогонь у відповідь. А обов‘язок міністра забезпечити армії гідні умови для виконання свого обов’язку. Тому, якщо у когось захворювання через негігієнічні умови або ж травмування, то це не у військовослужбовців треба гроші забирати, а Вас, пане міністре, гнати з посади поганою мітлою.

Звертаюся до Генерального прокурора України та в.о. Директора Державного бюро розслідувань з вимогою відкрити кримінальне провадження за фактом вчинення злочинів визначених такими статтями Кримінального кодексу

– стаття 111. Державна зрада

– стаття 113. Диверсія

– стаття 114-1. Перешкоджання законній діяльності ЗСУ

– стаття 364. Зловживання владою або службовим становищ

Заява екс-віце-спікера ВР Оксани Сироїд про дії Міністра оборони

Головний редактор інтернет-видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов оприлюднив наказ Міністерства оборони №330. Документ передбачає, що солдатів ЗСУ позбавлятимуть премій за порушення, зокрема за відкритий без наказу вогонь у відповідь на вогонь противника. Екс-віце-спікер ВР Сироїд назвала це диверсією і державною зрадою.

Оксана Сироїд заявила, що подала заяви в Генеральну Прокуратуру України і ДБР з вимогою відкрити кримінальне провадження за фактом скоєних цим указом злочинів, зокрема державної зради і диверсії. Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці у  Facebook.

Сироїд зазначила: «Про диверсію, перешкоджання законній діяльності ЗСУ і державну зраду. Те, що військовослужбовців далі принижують у Збройних Силах України і не дають виконувати свій конституційний обов‘язок - не новина. Але маємо доказ, який є достатньою підставою для розслідування.

Міністр оборони пропонує карати військовослужбовців за відкриття вогню у відповідь, а також за хвороби і травмування. Карати свавільним позбавленням винагороди, встановленої для військовослужбовців рішенням уряду.

Звертаюся до Міністра оборони: армія - це не ваші кріпаки, які працюють за Ваші гроші і яких Ви можете карати за нежить чи діарею. Армія - це державна інституція, яка за наші гроші має захистити нас, передовсім від Росії. І ми платимо її за те, щоб вона відкривала вогонь у відповідь. А обов‘язок міністра забезпечити армії гідні умови для виконання свого обов’язку. Тому, якщо у когось захворювання через негігієнічні умови або ж травмування, то це не у військовослужбовців треба гроші забирати, а Вас, пане міністре, гнати з посади поганою мітлою.

Звертаюся до Генерального прокурора України та в.о. Директора Державного бюро розслідувань з вимогою відкрити кримінальне провадження за фактом вчинення злочинів визначених такими статтями Кримінального кодексу:

- стаття 111. Державна зрада

- стаття 113. Диверсія

- стаття 114-1. Перешкоджання законній діяльності ЗСУ

- стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем».

Наші інтереси: Ми маємо захищати інтереси Держави Украна усіма доступними нам спсобами від зазіхань різного роду корумпованих чиновників, колаборантів і прихованих агентів Кремля на наш суверенітет. Все буде Україна! 

PS

Матеріал по темі: Нюанси вересня. Провал російського сценарію з офісу президента

https://uamodna.com/articles/nyuansy-veresnya-proval-rosiysjkogo-scenariyu-z-ofisu-prezydenta/

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com