Нові освітні додатки від Google

2 серпня 2016
Korol Volodymyr
Google представив 4 нових додатки для закладів освіти, які вже можна завантажити на Google Play. Презентація відбулась на масштабній конференції з освітніх технологій ISTE.

Google Cast for Education

Компанія анонсувала вихід додатка Google Cast for Education, який функціонально повністю може замінити проектор. Завантаживши цю програму, викладачі зможуть не лише показувати медіа-файли на віртуальній дошці, а й поширювати матеріали за допомогою безпровідного зв’язку. Вчителю слід лише створити групу із контактами і надати її членам відповідні права, щоб кожен учень міг поділитись своїм дослідженням або переглянути результати роботи однокласників.
 

Google Expeditions

Сервіс Google Expeditions запустили ще минулоріч у вересні для віртуальних подорожей. Відтепер додаток зробили доступним для всіх. Школярі зможуть віртуально подорожувати і виконувати завдання поставлені викладачем. Наразі завантажили понад 200 різноманітних екскурсій, серед них не лише земні, а й планетарного масштабу на Марс та Місяць.
 

Chromebooks 

Google представив цілий набір креативних інструментів на Chromebooks для створення і спільного перегляду анімацій, відео та музики. Серед них: віртуальна дошка Explain Everything, редактори Soundtrap та WeVideo для музики й відео відповідно.
 

Quizzes

Quizzes – ідеальний помічник викладачам під час підготовки тестових завдань. Цей додатковий інструмент Google Forms допоможе швидко перевіряти виконані тести, адже обладнаний функцією автоматичного оцінювання. Додаток дозволяє самостійно писати тести, давати варіанти відповідей і пояснення до них у вигляді тексту чи відео. За допомогою Quizzes можна зекономити час на перевірці та аналізі тестових робіт у школах та інших закладах освіти.

Що ж до самої конференції ISTE, то вона відбувається наприкінці липня щороку. З метою кращої розробки інноваційних технологій для освіти зустрічаються представники понад 500 компаній зі всього світу.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як мінімийка і відпарювач зроблять плитку ідеально чистою
У боротьбі з побутовим забрудненням, особливо коли справа доходить до плитки на подвір'ї, у ванній кімнаті та на кухні, сучасні технології пропонують рішення, які не тільки ефективні, але й легкі у використанні.
Читати більше
Як вибрати ідеальний металошукач: чому варто звернути увагу на Термінатор 3
Дізнайтеся все про металошукач Термінатор 3: від унікальних характеристик до порад при купівлі. Ця стаття розкриває переваги Термінатора 3 та його аксесуари, що робить його ідеальним вибором для шукачів скарбів усіх рівнів.
Читати більше