Нові освітні додатки від Google

2 серпня 2016
Korol Volodymyr
Google представив 4 нових додатки для закладів освіти, які вже можна завантажити на Google Play. Презентація відбулась на масштабній конференції з освітніх технологій ISTE.

Google Cast for Education

Компанія анонсувала вихід додатка Google Cast for Education, який функціонально повністю може замінити проектор. Завантаживши цю програму, викладачі зможуть не лише показувати медіа-файли на віртуальній дошці, а й поширювати матеріали за допомогою безпровідного зв’язку. Вчителю слід лише створити групу із контактами і надати її членам відповідні права, щоб кожен учень міг поділитись своїм дослідженням або переглянути результати роботи однокласників.
 

Google Expeditions

Сервіс Google Expeditions запустили ще минулоріч у вересні для віртуальних подорожей. Відтепер додаток зробили доступним для всіх. Школярі зможуть віртуально подорожувати і виконувати завдання поставлені викладачем. Наразі завантажили понад 200 різноманітних екскурсій, серед них не лише земні, а й планетарного масштабу на Марс та Місяць.
 

Chromebooks 

Google представив цілий набір креативних інструментів на Chromebooks для створення і спільного перегляду анімацій, відео та музики. Серед них: віртуальна дошка Explain Everything, редактори Soundtrap та WeVideo для музики й відео відповідно.
 

Quizzes

Quizzes – ідеальний помічник викладачам під час підготовки тестових завдань. Цей додатковий інструмент Google Forms допоможе швидко перевіряти виконані тести, адже обладнаний функцією автоматичного оцінювання. Додаток дозволяє самостійно писати тести, давати варіанти відповідей і пояснення до них у вигляді тексту чи відео. За допомогою Quizzes можна зекономити час на перевірці та аналізі тестових робіт у школах та інших закладах освіти.

Що ж до самої конференції ISTE, то вона відбувається наприкінці липня щороку. З метою кращої розробки інноваційних технологій для освіти зустрічаються представники понад 500 компаній зі всього світу.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше