Ніагарський водоспад взяв тайм-аут (фото)

24 лютого 2015
UAPOST.US
Вже вдруге за цю зиму в північно-східній частині Сполучених Штатів Ніагарський водоспад "зупинився", бо... шість мільйонів кубічних футів води, які, як правило, падають щохвилини, замерзли.
 
Потік падаючої води, як правило, може витримати крижані температури, такі як ті, що заморозили більшу частину країни цієї зими. Але понеділок загнав Ніагарський водоспад у глухий кут - і фотографи одразу ж приїхали, щоби зробити чудові знімки замороженого (за температури максимум 9 градусів за Фаренгейтом) водоспаду.

Відлиги найближчим часом не очікують, а в ніч з понеділка на вівторок температура на заході Нью-Йорку опустилася нижче 0 градусів за Фаренгейтом.
 
Ці ілюмінації, як правило, переливаються на воді Ніагарського водоспаду, проте після того, як він замерз у понеділок, вони освітлюють лід.
 
Замерзати - рідкість для падаючих вод, але це трапилось вже двічі цієї зими.
 
Людина на фото ходить навпроти передньої частини частково замороженого американського боку водоспаду, оскільки за мінусової температури замерзла саме північно-східна частина.
 
Водоспад замерз вже вдруге за цю зиму. У січні, коли полярний вихор охопив Північну Америку, American Falls замерз вперше.
 
Люди йдуть по американському боці водоспаду, закутані для захисту від мінусових температур.
 
Бррр: Температура біля водоспаду була максимум 9 градусів за Фаренгейтом в понеділок (найнижче -1).
 
Чоловік зупинився, щоби сфотографувати пар, що підіймається з частково замерзлого водоспаду.
 
Туман підіймається над Horseshoe Falls Ніагарського водоспаду (навіть при мінусових температурах).
 
Де-не-де вода продовжує текти по водоспаду, незважаючи на холодні температури.

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше