Невидима війна проти людства

Ми живемо в часи зростаючих потрясінь та напруженості. Чутливі люди, а також і звичайні люди з великим почуттям проникливості тепер відчувають зростаючий тиск і вплив з боку злих (Темних) сил, і сил, які, як і було передбачено, працюють над збереженням та зміцненням свого панування в  нинішні часи.

Посилюється план придушення реального усвідомлення та переживання духовності. Все гостріші зусилля спрямовані на зниження потенціалу звільнення від фізичних та окультних систем контролю, які формують та маніпулюють людським суспільством на Землі. Ця тема багато разів розкривалася на різних каналах, де були зроблені спроби заздалегідь описати контури цього впливу на людей, щоб ті, хто вже прокинулись, більше розуміли, що відбувається довкола.

Сьогодні, хоча впровадження мережевих комунікаційних систем, таких як Інтернет, дозволяє людству усвідомити все більш відчутні зовнішні способи пропаганди та контролю через ЗМІ, політику, економіку та військові операції, все менше людей усвідомлюють динаміку атак, які тонко здійснюються проти колективної людської Свідомості.

(Яскравим прикладом є путінський режим у РФ, який насаджує і пропагує антигуманну ідеологію «русского мира» - рашизм, який по суті є світовим тероризмом. – ВЗ)

У ці часи потенційного планетарного пробудження і духовної реалізації лише частина людства докладає зусиль, щоб звільнитися від тривимірної Матриці, принаймні, на ментальному рівні, який, на відміну від фізичного рівня нашої істоти, може, при певних зусиллях, досягти успіху.

Проте, таке роз'єднання і розбудова внутрішнього та зовнішнього планів індивідуальності неминуче приводить до особливих наслідків та акцій з боку все проникного Розуму Матриці. І ці реакції зараз виливаються на людство так само, як зростає неминуча планетарна напруга.

Матриця – точний метафізичний термін, запозичений з глибоко алегоричного фільму з такою самою назвою. Деякі реактивні ворожі дії пильного Розуму Матриці, її невтомних безтілесних слуг, викликані будь-яким зусиллям усунення її впливу і контролю, можуть бути частково розпізнані поінформованим розумом у той час, як вони можуть відчуватися як негативні переживання Свідомістю, яка більш чутлива до цих впливів.

Той, хто, усвідомивши ситуацію, починає рухатися у напрямку, протилежному нині агонізуючому світовому порядку, може випробувати (відчути на собі) незрозумілі періоди помутніння Свідомості, які так само не піддаються поясненню здоровим глуздом. Такі періоди можуть тривати години, тижні або навіть довше, тільки щоб потім раптово зникнути і залишити жертву, змусивши витрачати дорогоцінний час на те, щоб відновити втрачені сили.

Ті Душі, які докладають зусиль на звільнення від Матриці або є носіями Світла, часто відчувають такі фізичні відчуття: збудження та напругу психіки, такі як сумніви, почуття провини, думки про жалість до себе, сплутаність Свідомості та загальну нездатність ясно мислити; фізіологічні симптоми, такі як мігрень, тахікардію, безсоння, плутані думки та враження, голоси, нав'язливі ідеї, почуття крайнього фізичного виснаження, дуже схожого на синдром хронічної втоми, апатію та депресію.

Мета цих психічних атак з боку Темних сил полягає саме в тому, щоб підірвати самооцінку людини, впевненість у собі, увагу та усвідомленість. Атаки, розроблені з наміром викликати почуття особистої безпорадності чи невдачі, одночасно стимулюють потребу у людини відновлення чи задоволення другорядних бажань чи пристрастей.

Жертва може шукати захист від цих нападок у різний спосіб, переконуючи себе в тому, що вона погана, слабка або просто нікчемна особистість. Тим не менш, як не дивно, ці симптоми психічної атаки можуть раптово зникнути, ніби їх просто вимкнули вимикачем, залишивши відносно ясний розум і приголомшене сумління, нездатне розшифрувати те, що сталося.

У випадку, якщо жертва вирішує піддатися спокусам цих грубих і важких вражень, і вирішила займатися повсякденною діяльністю, такою, як куріння, випивка, їжа, секс, участь у різних абсолютно безцільних видах соціальної взаємодії, симптоми можуть зменшитися. Завдяки таким відволіканням людина може почуватися менш свідомою і, отже, менше мучитися.

В цей час повсюди у світі ми можемо спостерігати прояви, що відповідають фізичному плану невидимої війни, що ведеться і нав'язується людству з Тонких планів, і полегшує стан і звички масової Свідомості. Це справжній напад, агресія, яка по-різному відчувається кожною людиною.

Однак ті, хто інтегрований у тривимірну Матрицю, і відповідно вібрує в межах параметрів, встановлених домінуючими силами цього світу (тобто має низьку частоту вібрацій), стали залежними від багатьох ефектів з подальшою кристалізацією Свідомості, тобто стали психічно і духовно нечутливими.

  

www.youtube.com

 Канал Житель TV

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше