Наближається грандіозна Подія, все упаде

Тривимірної Землі більше немає. Те, що все ще видно – це пил, якому треба осісти. Енергетично наша планета вібрує на високій частоті. Пошук завершується, і нагорода не забариться. Нарешті, людство може зрозуміти мету втілення тут, у цей унікальний момент на планеті Земля.

Ми, нарешті, дізнаємось, на що будуть схожі дні. Можливо, це відключення ЗМІ, фінансової системи, старих переконань. Це може бути навіть затемнення всієї брехні, яка змусила нас повірити. Це може бути відключення старих команд, які пригнічували людство. Це може бути будь що. Це буде спокута праведників.

Що можна сказати напевно, це те, що буде грандіозна подія. Усі старі системи будуть скинуті. Нові платформи готові та чекають на нові системи. Темні знають, що втратили контроль над Землею. Навіть якщо вони намагатимуться зробити гідний вихід, у них нічого не вийде. Подивіться, у якому вони розпачі. Вони більше не дбають про те, щоб ховатися. Вони відчайдушно борються, щоб урятувати себе.

Все звалиться. Кожне падаюче доміно штовхає наступне. Робота Великого Майстра завершується. Настав час розкритися. Нічого, що було раніше, не буде. Не чекайте нічого, окрім Квантового Стрибка Землі та людства. Все слідує божественному плану. Поділ полови та пшениць вже завершується. Жнець зараз відпочиває, але шоу ви не пропустите.

Штори відкриються. Ви врешті-решт відчуєте, що ваша місія виконана. Ви дійсно впізнаєте себе божественною істотою, якою завжди були. Довіряйте плану. Нічого не вийде з-під контролю. Нова Земля тут.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше