На Землі відбудеться поділ світів

Ми давно пройшли точку неповернення на цьому шляху Вознесіння. З кожним днем все більше душ відкриваються новим ідеям і новому способу життя. Все більше Душ починають розуміти, що те, що у нас є сьогодні, такий спосіб життя, абсолютно ненормальний, і що нас навмисно вводили в оману впродовж  тисячоліть.

Коли Душі починають сумніватися в цій реальності, це наближає земний колектив до того, чого ми прагнемо – миру в усьому світі.

Це наближає нас до прориву, виходу з амнезії, розчинення старих ілюзій та готовності до допомоги  Творця у формі Любові, для отримання хвилі найвишуканішого Світла із серця Джерела через Велике Центральне Сонце цієї галактики Чумацький Шлях, возносячи усіх у нову сферу реальності.

У міру поступу вперед, коли енергії посилюються, найважливіше, що ми можемо зробити, це зосередитися на серці. Тому що зовнішній світ є відображенням нашого внутрішнього світу.

У міру збільшення Світла збільшується і швидкість руйнування 3D Матриці Землі. Те, що відбувається зараз – це відпускання старого та звільнення місця для нового енергетично та фізично. Мати-Земля робить це за рахунок зміни погодних умов, повеней, землетрусів, виверження вулканів та інших природних факторів, які стають все більш частими та помітними для всіх.

У той час, як людство звільняється від гніву у всіх його формах, те, за що ви довго трималися, - ненависть, страх, гнів, осуд і всі застарілі переконання людства, - усе це швидко руйнується зсередини нас. Ось чому ви бачите те, що бачите у зовнішньому світі.

Все це веде до сильної хвилі енергії. Коли ця хвиля енергії буде випущена із Серця Творця, в цей момент Завіса забуття буде піднята. Тут відбудеться поділ світів. Буде багато тих, хто перейде із Землі, та втілиться на інших планетах. Будуть ті, хто розуміє, що знаходяться в новому світі. Будуть і ті, хто знає, що вони можуть бути вільними від 3D Матриці, але вони вважатимуть за краще залишитися на Землі, щоб допомогти іншим.

Земля завершує Перехід. Тривимірність залишається лише спогадом, уявленням про старий світ, якого більше немає. Для тих, хто відмовляється звільнитися від прихильності та страху, звільнення тривимірних аспектів відбувається поступово, щоб не викликати масового страху та паніки. Це лише питання часу, що навіть їх спогади про старе скоро почнуть розмиватись. Рано чи пізно вони зрозуміють, що стара Матриця Землі розчинилася.

Багато хто прийде до розуміння того, що потрібно повністю звільнити себе від старого, щоб випробувати нове. Насправді Нової Землі немає місця ненависті і поділу. Ви повинні зосередитися на перетворенні старої версії себе через серце, а також зосередитися на новому Світлі, яке доступне всім зараз на планеті.

Шляху тому немає. Відпустіть усі ілюзорні страхи. Тримайте своє Світло, поки ми йдемо вперед. На вас чекають один за одним кілька великих сюрпризів. Хвиля за хвилею ми наближаємося до берега раніше, ніж багато хто думає.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея 

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше