Мистецький проект Тетяни Василенко "Оранжерея снів"

17 серпня 2015
Редакція
Арт-центр Я. Гретера відкриває осінній сезон проектом "Оранжерея снів" Тетяни Василенко - яскравого молодого автора, який працює в техніці об'ємного живопису.

Сама назва "Оранжерея снів" переносить нас у текучий світ за межею реальності. Розкішні квіти, екзотичні птахи і прекрасні у своїй гармонії абстракції - ми зробили все для продовження прекрасного літа. Картини неймовірно жіночні в кожному мазку, в кожній історії, яка відкривається на полотні. Тетяна Василенко як художник постійно експериментує і шукає нові шляхи технічного втілення своєї думки. Великі формати, зухвалі поєднання кольору і "об'ємність" картин виступають візитівкою автора.
 
Леонора Янко, директор галереї "Мануфактура" і арт центру Я. Гретера каже: "Ми спеціалізуємося на просуванні молодих художників і роботи Тетяни Василенко вразили мене як своєю чуттєвістю, так і різким стартом продажів по всьому світу, який спостерігався за останній рік. Тетяну запрошують для участі в міжнародних виставках і проектах, що говорить про те, що інвестиції у Василенко наших клієнтів виправдані".

Картини Тетяни Василенко були представлені в персональних виставках на багатьох арт-майданчиках України, а також в Черкаському обласному музеї та в музеї-майстерні Івана Кавалерідзе в Києві. А географія колекцій, в яких є її роботи, широка не тільки за рахунок професійних колекціонерів, а й просто поціновувачів живопису, адже ці картини створені для "живих", емоційних інтер'єрів. У серпні 2015 року Тетяна Василенко стала учасником масштабного міжнародного кураторського проекту Лери Літвинової "Mapping. Ukraine" в Берліні, присвяченого Дню Незалежності України.
 
Виставка триватиме з 24.09.15 до 08.11.15, щодня з 11:00 до 21:00 без вихідних
Всі роботи доступні до придбання.

Адреса: ст. м. "Шулявська", вул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ "Космополіт", Блок А, 4-6 поверх

Тел.: 200-07-60

www.greter-art.com

Якщо вас зацікавила ця стаття, вам також можуть сподобатись:
Відкриття виставки "Mapping. Ukraine" в Берліні!

Дар'я Марченко та її новий проект "Обличчя Війни"
Виставка українських художників "Необмежена завершеність"
Війна та мир в новому проекті відомих українських художників
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше
22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше