Мій кайф

2 березня 2017
Анна
Боюсь мені не вистачить життя, щоб насолодитися всім тим мистецтвом, яке вже створило людство. З кожним тижнем днем, я відкриваю для себе нове й нове, те, що я навіть, можливо, раніше бачила та чула, але не проникалася. Просто для всього свій час.
Це примушує мене просто фанатіти від мистецтва. О 12 годині ночі я перебуваю в стані цілковитого збудження, мені навіть доводиться пити м’ятний час, щоб скинути цей адреналін, який дає музика, відео, література.
Хочеться навчитися грати на все нових та нових інструментах, навчитися краще малювати. Мені подобається перенасичуватися мистецтвом. В мистецтві найбільше любові та емоцій, воно як наркотик. І я все збільшую свою дозу. 
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Jooble радить: 10 причин відвідати Францію
Замислювалися хоч раз над тим, аби пожити у Франції? Вважайте, це знак. Підготували для вас 10 очевидних причин, чому ви маєте там побувати, а то й пожити. А раптом робота у Франції — ваша давня мрія? Тоді гайда набиратися натхнення!
Читати більше