Місячне затемнення липня.
Старе йде, звільняючи дорогу новому

В ніч з 16 на 17 липня 2019 року відбудеться місячне затемнення, що закриває коридор затемнень липня.

Це місячне затемнення пропонує нам уважніше поглянути на взаємозв'язок внутрішнього і зовнішнього, особистого і громадського, кар'єри і сім'ї. Необхідно знайти баланс між особистим життям, будинком, сім'єю і громадським життям, кар'єрою, репутацією і відповідальністю.

Головна тема затемнення - дорослішання, взяття відповідальності за все, що відбувається у вашому житті на себе, взяття відповідальності, як за себе і свою родину, так за свою країну і планету, в цілому.

Всі доленосні події, вибори, рішення будуть пов'язані з розкриттям, проявом тенденцій, які намічалися в січні.

У січні 2019 року, напередодні місячного затемнення в січні 2019 року, метапсихолог, трансформаційний тренер Анна Аверіна писала:

«Затемнення січня впливають на все, що може стати джерелом натхнення, щастя, радості, творчості. Важливо знайти баланс між душевними прагненнями і практичним змістом. Не забувайте, що матеріальне та соціальне становище - це тільки невелика частина айсберга матеріального світу. Є й інші рівні. Якщо вдасться знайти баланс між матеріальним і духовним, це стане початком важливих змін в кращу сторону. Розпочаті проекти принесуть відчуття повноти життя, радості. У них розкриються нові смисли. Вони стануть джерелом натхнення. Поступово обставини почнуть повертатися таким чином, щоб реалізувався ваш творчий потенціал. Відкриються нові перспективи і можливості.

Місячне затемнення, як би, «закриє» двері у ваше минуле життя. Воно підведе риску між минулим і майбутнім і підведе вас до реалізації себе, свого призначення, до виконання своєї місії на Землі. Іноді ці зміни відбуваються легко і приємно, а іноді болісно і важко, якщо ви чіпляєтеся за нездорові прихильності. В даному випадку, це може бути ненависна робота або нещирі відносини, що обтяжують вас».

Все сказане актуально і зараз.

В результаті завершення минулих програм у нас з'являються можливості перейти на більш масштабні рівні в своїх справах і розвитку.

Зараз нам необхідно вирішуватися на серйозні перебудови, залишати в минулому пройдені етапи і старі шаблони, брати на себе нові ступені відповідальності, перебудовувати свої реальності в умовах нових рівнів розвитку.

Зважуйтесь на важливі кроки, необхідні для переходу на нові рівні і масштаби. Розширюйте межі своїх вимог і можливостей.

Щоб рухатися вперед і стати частиною чогось нового, вам слід дозволити піти всьому, що більше вам не служить, включаючи помилкові і обмежуючі системи вірувань, емоційний біль, підсвідомі і несвідомі відносини і рефлекси, забобони, звички і способи мислення, що заважають пробудженню до більш високої природи прояву себе.

Тому під час місячного затемнення 16-17 липня дуже корисно і ефективно працювати над своїм очищенням, як фізичним, так і енерго-інформаційним.

Все, що йде від вас в цей час, все, що ви втрачаєте або самі забираєте зі свого життя - все це відбувається не випадково, саме так і повинно відбуватися для вашого вищого блага.

Зараз все, що було прихованим, таємним, стає явним. Просто прийміть це, як факт. І зробіть відповідні висновки про можливі наслідки ситуацій, в яких ви приховуєте справжній стан речей. Місяць у повні може винести на поверхню якийсь конфлікт, який був прихований тривалий час.

У коридорі затемнень могли виявитися всі ваші не відпрацьовані проблемні аспекти, які потребують завершення, набуття мудрості і відпускання. Багато хто міг відчути обмеження свободи, роздратування, неприйняття людей і подій, і почав шукати ворогів і звинувачувати оточуючих у своїх бідах.

Важливо пам'ятати, що позиція жертви, перекладання відповідальності на оточуючих тільки посилить стан. Все, що відбувається у вашому житті, створено вами для проходження певного досвіду і набуття мудрості.

Зараз могли активізуватися хронічні захворювання, тому будьте уважні до свого тіла і самопочуття. Добре поставити фізичне тіло в список «очищення» до практики місячного затемнення.

У цей час можна побачити свої найтемніші «неусвідомлені» сторони. Скористайтеся цим, адже усвідомивши, що вам заважає рухатися і розвиватися, ви можете легко від цього позбутися під час місячного затемнення.

Енергетично 16 і 17 липня будуть дуже потужними днями. Несподівані події і новини можуть відволікати вас, але вам важливо направити свою увагу на свої справжні наміри.

Робота в день місячного затемнення буде спрямована на ваш внутрішній світ, тому подбайте про те, щоб у вас був час і місце для цієї внутрішньої роботи. Вся ваша увага повинна бути спрямована всередину себе. Зосередьтесь на тому, які почуття і емоції ви відчуваєте. Тому що саме вони, почуття і емоції щодо ситуацій цих днів підкажуть вам, що саме має бути завершено. Дозвольте собі відчувати. Не намагайтеся перемикатися. Будьте глибокі і тотальні в своїх відчуттях і переживаннях.

Зараз вам потрібно зробити корисні висновки, отримати від минулих ситуацій важливий досвід, щоб він став вашим знанням і мудрістю. А також, розлучитися з тим, що не підтримує вас, тягне назад, щоб перегорнути цю сторінку життя і почати новий етап. Старе йде, звільняючи дорогу новому.

Ви можете запитати: «Коли ж світ зміниться на краще?»

Коли змінимося ми!

Ми повинні навчитися перетворювати Пітьму в Світло, як всередині себе, так і зовні.

А для цього потрібно відкритися Світла і Пітьмі всередині і зовні. Між внутрішнім і зовнішнім немає ніякого поділу. Все, що ви бачите в світі - це дзеркальне відображення того, що знаходиться всередині вас. Якщо ви весь час стикаєтеся з темними проявами в своєму житті, значить, всередині вас існує ретельно приховується Тьма.

Не потрібно уникати подій і речей, які вас дратують, необхідно прожити їх і усвідомити, про що говорить ваше роздратування. Тільки так ми можемо пізнавати себе, трансформувати і, таким чином, змінювати Світ навколо.

Відкрийтеся Світлу, і Пітьма розсіється, адже Пітьма, це просто відсутність Світла. А Світло - це Свідомість Творця, і це єдино існуюча Реальність. Все відбувається в ньому (Світлі) і за допомогою нього.

Це затемнення дає нам сили зустрітися з істинним собою і розкрити свою природну красу.

Ви можете відчути заклик зануритися всередину себе і споглядати свої власні думки і почуття, замість того щоб аналізувати зовнішні події або обговорювати інших людей.

Ви можете усвідомити, що багато ваших переконань фальшиві і нав'язані вам ззовні, і це наблизить вас до Істини.

17 липня о 01-41 за Київським часом (00-41 за Московським часом) усі бажаючі можуть приєднатись до планетарної роботи в момент піку Місячного затемнення. Всі, хто не зможе повести активацію в цей час, може провести її в доречний для себе час 17 липня.

Усі бажаючі можуть завантажити активацію і взяти участь у цій важливій для всіх нас і Землі роботі

https://drive.google.com/file/d/1n2CRSv9HaftzcegFcCse7LhSmObk1eY0/view?usp=sharing

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше