Мішель Воллінг. Видно три вектори «Нової Землі»

Долорес Кеннон була піонером в обговоренні можливості біфуркації двох Земель, тобто можливості різних якісних перебудов або метаморфоз двох Земель під час зміни параметрів, від яких вони залежать. Обіцянка Нової Землі вселила надію у багатьох із нас, оскільки ми готові залишити Землю з нижчою щільністю (3D Матрицю). Зоряний посів на планеті вже готовий існувати на мирній високо вібраційній Землі 5-ї щільності, де немає грошей, а деякі навіть мріють повернутися додому до свого рідного космічного будинку.

Однак Мішель Воллінг вважає, що все відбулося трохи інакше. «Нещодавній самоаналіз та підтвердження привели мене до думки, що ми, можливо, створили щось інше, ніж просто дві Землі, розділені на третю щільність та п'яту щільність», - пише вона.

Багато хто серед зоряного посіву на планеті пам'ятають, що вони повернулися з майбутнього, щоб змінити результат Вознесіння Землі та людства, щоб створити кращий результат. В одній часовій шкалі (або ймовірності подій) Земля справді розділилася на стару Землю третьої щільності та нову Землю п'ятої щільності.

Ті, хто не був готовий до Вознесіння, застрягли на старій Землі у третій щільності з Контролерами. Контролери в цьому сценарії вирішили надати всьому людству утопічне суспільство (техногенну цивілізацію), в якому всі його потреби були б задоволені. Вони впровадили технології, щоб підтримувати життя своїх впродовж більших періодів часу, і почали схрещувати людей з трансгуманістами.

Майбутній результат цієї трансгуманістичної шкали часу покладе край людству, як біологічного виду, яким ми його знаємо, оскільки люди більше не будуть розмножуватися природним шляхом і використовуватимуться в міжпланетних війнах для панування у Всесвіті як суперсолдати».

«Під час мого нещодавнього візиту до Гластенбера, - пише Мішель Воллінг,  - я зустрілася зі своєю подругою Амандою Лоренс. Мене направили поділитися з нею моїми думками про можливість створення нового сценарію результату планетарного зсуву, який змінив би те, що є ще один – третій варіант того, куди потраплять різні люди після цього Зсуву.

Я розповіла Аманді, що ми, можливо, зробили щось інше, створивши копію Землі, щоб відокремити усі Душі, які були добрими людьми, але яких програмування Контролерів утримувало у застої. Я б описала його як будинок на півдорозі між Старою Землею та Новою Землею 5-го виміру, який дозволить людям прокинутися та згадати, хто вони є.

Я дійшла такого висновку через деякі загадкові концепції, про які я постійно чула. Наприклад, чому люди намагалися проштовхнути технологію вільної енергії у старій тривимірній парадигмі, коли було ясно, що всі спроби, як і раніше, зазнають невдачі навіть після ста років існування Нікола Тесла. Чому люди наполягали на грошовій переоцінці, ми чули про це принаймні років з десять, коли я знала, що на Новій Землі немає грошей. Я не могла зрозуміти, чому ми повинні зосереджуватись на всіх цих речах».

Альберт Ейнштейн сказав, що жодна проблема не може бути вирішена на тому самому рівні свідомості, на якому вона виникла. Іншими словами, ми не можемо виправити стару тривимірну реальність, доки більшість проблем існує на тому ж нижчому рівні свідомості, на якому ці проблеми були створені.

«Я знала, що тривимірна реальність зникне, і це дало мені відчуття невідкладності та відчаю, щоб допомогти пробудити людей. Після спроби викликати пробудження моєї родини я ще більше заплуталася, коли зіткнулася з конфліктом та невдачею. Багато разів мені хотілося здатися, і мені було сумно думати про те, що багато людей у моєму житті можуть не зробити Перехід на Нову Землю. Саме тоді я дійшла розуміння того, що я прийшла сюди на планету Земля. Щоб змінити результат трансгуманістичної часової шкали або просто поділу всього на дві Землі.

Поки я пояснювала це Аманді, вона схвильовано витягла свій блокнот, який їй наказали взяти з собою на нашу зустріч. Коли вона показала мені цей малюнок, який зробила 31 серпня 2017 року, я трохи зі стільця не впала.

Аманда пояснила мені, що в цьому видінні вона бачила Стару тривимірну Землю праворуч все ще в коробці або в квадраті. Погані хлопці йдуть сюди разом із Контролерами шляхом природного вібраційного зсуву. Ті, хто хороші люди, служать іншим, або просто творять від свого серця, відокремлюються від них, і прямують до П'ятого виміру. Вони перебувають у колі.

Ті, хто не готовий до П'ятого виміру, переходить на часову шкалу ліворуч, яка дозволяє їм продовжувати підвищувати свою Свідомість у рамках підготовки до П'ятого виміру, - до Вознесіння, у своєму власному темпі. Очевидно, ця шкала часу, створена там, де вона може здатися Землею, але у людей буде більше шансів прокинутися, тому що Контролери будуть видалені.

Це була відповідь, яку я шукала, тому що досі продовжують говорити про те, що гроші – це міст до людей, проте люди, які прокидаються, розуміють, що гроші використовувалися в 3D Матриці для контролю. Це також пояснює, чому люди говорили про позаземні технології, і чому будуть з'являтися пристрої з безплатною вільною енергією, чому вони збиралися пред'явити комусь звинувачення, якщо ми мали зміну парадигми.

Оскільки я знала у своєму серці, що не відчуватиму цих речей до того, як покину цю планету, я зрозуміла, що це тому, що я була на іншій траєкторії часової шкали, ніж більшість людства. Потрібно бути готовим до багаторівневого, багатовимірного пояснення. Долорес Кеннон згадувала, що насправді існує кілька Земель через нескінченну кількість паралельних ліній часу, оскільки кожен із нас приймає рішення робити одне, а не інше. Просто тому, що ухвалене рішення створює лінію часу для кожної можливості.

Я теж міркувала про це, коли думала про поділ на три Землі. Як могло статися, що існує три Землі, якщо в кожний момент існує нескінченна кількість Земель? Щоб краще зрозуміти це, треба зрозуміти, що всі часові лінії зрештою сходяться до трьох траєкторій, зображених на малюнку Аманди.

Як тільки я подумала, що у всьому розібралася, мій мозок вибухнув від нещодавнього інтерв'ю, яке я подивилася. Це було відео Тодда Медіна з Маджентою Піксі, яка розповідає, що їй передала безкрила колективна Свідомість Дев'яти про те, як ми швидко переміщуємось через безліч Земель одночасно. Маджента пояснює, що як колектив «Star City» («Зоряного міста»), в якому ми зараз перебуваємо, ми знаходимось у стані Переходу від конфігурації подвійної спіралі ДНК до конфігурації потрійної спіралі ДНК, і за межі конфігурації потрійної спіралі ДНК. Ми рухаємося від двоканальної Свідомості до того, що Свідомість Дев'яти називає трьох канальною Свідомістю.

Я, звичайно, беру до уваги, що навіть півроку тому ми дивилися на Великий Перехід, як на поділ на дві Землі. Тепер ми можемо бачити модель Землі з трьох планет. По суті це те саме, якщо взяти до уваги, що Земля багатовимірна. Однак, є різниця в рівнях, які Свідомість Дев'яти описує у своїй моделі поділу на три Землі.

Свідомість Дев'яти назвали три Землі у третьому, п'ятому та сьомому вимірах. Перехід через четверту щільність – це міст у п'яту щільність, а перехід через шосту щільність – це міст у сьому щільність.

Треба мати на увазі, що деякі люди перейдуть на частоту «нульової точки», де вони взагалі не побачать Землі, вони просто є усім. Ця думка привернула мою увагу настільки, що я відразу ж нею поділилася. Моя інтерпретація поділу на третю, п'яту і сьому Землю полягає в тому, що ми продовжуємо підніматися за частотою та досвідом понад те, що ми з Амандою обговорювали.

Ті, хто не був готовий до п'ятої щільності, тепер переходить з лінії часу Землі на п'яту щільність, а ті, хто був у п'ятій щільності, створять Землю сьомої щільності. Це також добре узгоджується з моїми ченнелінгами Вищого Я під час сеансу гіпнозу, де мені було показано, що Нова Земля – це не просто Земля п'ятого виміру.

Суть у тому, що ті з нас, хто передбачає Зсув Свідомості, вже підключені до третьої-сьомої щільності нашої багатовимірної активованої ДНК, і формують майбутнє. В той час, як ми формуємо міст до всіх найвищих можливих траєкторій. Ми можемо навіть не усвідомлювати, що рухаємося вперед і назад від більш високих частот і назад до нижчих частот, рухаючись зигзагом туди й назад.

Якщо вам цікаво, куди ви підете, майте на увазі, що це, мабуть, вже визначено вашим Вищим Я і вашою Душею. На той час, коли відбудеться Зсув, може бути більше двох-трьох земних можливостей (варіантів). Має сенс сказати, що може бути три можливі Землі, можливо навіть пов'язані з дев'ятим виміром. Нові реальності, які ми створюємо, виходитимуть за межі того, про що ми говорили досі з тривимірної точки зору.

Останнім часом була деяка пропаганда страху з приводу врожаю, жнив, жнив людства шляхом заманювання людей в іншу скооперовану реальність або «Нову Землю», коли насправді це була ще одна контрольована Земля обітована в Матриці. Будьте певні, що ця можлива часова шкала зараз далека від нас.

Якщо ви вивчите малюнок Аманди, ви побачите, що Контролери та їхні міньйони відокремлені від нашої тимчасової шквали. Тому їх немає навіть на зображенні, щоб мати можливість їх побачити. Насправді ми можливо ж відокремилися від них, і навіть не усвідомлюємо цього, тому що Матриця та програма працюють на автопілоті, все ще працюючи в головах людей, поки більшість рухається до потрібної їм часової шкали часу.

Крім того, майте на увазі, що все, на чому ми зосереджуємося в цей час, або сповільнить для нас Перехід, або прискорить рух до найвищого, кращого результату. найкраще, що ви можете зробити, це перестати слухати все, що ґрунтується на страху чи негативі, і зрозуміти, що ми самі створюємо свою реальність.

У міру того, як все більше пробуджених людей усвідомлюють це, вони починають зосереджуватися не лише на Новій Землі П'ятого виміру, а й на переміщенні до «нульової точки», пов'язаної з Вищими реальностями».

www.youtube.com

 Канал Житель TV

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше