Липень. Фраза місяця.
Володимир Омелян, міністр інфраструктури України 

Дуже часто кажуть (закидають), що сьогоднішня ситуація – це результат роботи попереднього президента Порошенка, мається на увазі виграш на президентських виборах Зеленського, прихід Медведчука до парламенту, його політична інкарнація, і деякі неприємні речі, що вже відбулися.  Частково вони мають рацію. Я розумію, що Порошенко також визнає частину  своїх помилок, але я переконаний, що головна причина не в цьому.

Навіть якщо би Порошенко провів надзвичайні реформи за ці п’ять років, без жодного натяку на корупцію, на неефективність чи будь-які інші речі, і Україна стала би Польщею, що за п’ять років нереально зробити, але припустимо таку ситуацію. Тому все рівно були б скарги людей, що Україна стала Польщею, але вона не стала Німеччиною чи Британією.

Треба чітко розуміти, що це була одна із спецоперацій чи Росії, чи Росії спільно з окремими олігархами, щоби нагнітати в медіа максимальне незадоволення владою. Тому що Путіну не потрібен ні сильний Порошенко, ні слабкий Зеленський.  Путіну потрібна Україна як губернія х Росії, яка буде керуватися виключно Москвою без жодних інших варіантів, і він до цього свідомо йде.

На жаль, ми самі в цьому йому підграємо (мається на увазі недалекоглядні вислови Зеленського під час передвиборчої кампанії – ВЗ).  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше