Крайон. Еволюція свідомості

Відбувається Зрушення, і якщо ви дивитеся на нього тільки в трьох вимірах, воно сповнене змін і страху, занепокоєння та невпевненості. Воно може торкнутися погоди, економіки, викликати проблеми з сім'єю, здоров'ям, друзями або навіть з роботою. Це Зсув.

Однак відбувається ще одне зрушення. Якщо ви подивитеся на нього крізь призму квантовости, то побачите, що саме про нього ми говорили впродовж 30 останніх років. Тепер вам доступні усі інструменти, абсолютно усі.

Все це оточено тим, що вчитель Пеггі називає «Решіткою» (Вчення Пеггі Дубро про космічну решітку). Решітка  є особистим атрибутом Хронік Акаші людської істоти, квантовою енергію, що огортає її, яку людина може взяти і використовувати. Вона включає зцілення, відновлення рівноваги у житті, і навіть майстерність.

ДНК – це лише фізичний засіб переміщення квантової структури. Квантова структура всюди. Вам, людям, важко буде зрозуміти це, але ваша ДНК не поділена на частини. Вона – по всьому Всесвіту. Творцю відомо, хто ви, о квантові істоти!

Якщо ви почнете активувати ці частини, ваша решітка змінить колір. Ви це знали?

Є ті, хто вважає, що подібне неможливо, що людство залишиться на місці і ніколи не зрушить з нього, що людство ніколи не розвиватиметься, ніколи не перейде на наступну стадію розвитку і назавжди збереже низький рівень Свідомості.

Усе це змінилося у серпні 1987 року, коли Землі відбулася гармонійна Конвергенція. Але ви цього навіть не пам'ятаєте. Багато чого відбувається по той бік завіси за вашої участі.

Я є Крайон…

Я вдячний за можливість надсилати вам ці послання.

Вітаю, дороге людство, ви на вірному шляху.

Крайон

 Через Лі Керролл

PS

ДНК була подарована людині нашим Творцем, і в періоди, коли на планеті Земля домінувало Темне царство, нам її (нитки, спіралі ДНК) розібрали та залишили лише дві. з тих 12, які притаманні людині 3-го виміру.

В ці часи, опромінюючи людину космічними енергіями, відкриваючи для неї все нові портали і старі законсервовані колись теж, Вищі Істоти домагаються того, щоб поступово відновлювалися інші нитки (спіралі, шари) нашої ДНК.

Сьогодні людині вже доступно 7 спіралей ДНК, які можна використовувати для відновлення нашої історії минулого, для оздоровлення та омолодження фізичного тіла, оскільки поступово нас виводять із сприйняття лінійного часового фактору до сферичного.

Там же в нашій ДНК знаходиться і наш Творець, наш час і наше сприйняття Його, як Істини та Джерела.

Щоб розташувати та активувати 12 ниток нашої ДНК, людству знадобилися мільйони років розвитку та еволюції. Але ця ДНК знаходиться лише у Земному Світловому тілі людини.

А у нас ще є Галактичне тіло та Космічне тіло. І вони також будуть задіяні при Переході у П'ятий вимір. Галактичне Світлове тіло має 36 ниток ДНК, а Космічне Світлове тіло - 72 нитки ДНК.

www.youtube.com

 Канал Лоры Шереметьевой

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше