Корида в Арт-галереї "Мануфактура"

10 березня 2017
Svetlana Bagaeva
В арт-галереї "Мануфактура" 25 лютого відбулося урочисте відкриття нової експозиції - виставки картин відомого українського художника Андрія Кулагіна. Більша частина представлених робіт - яскрава і динамічна серія полотен, присвячена темі "Корида".

"До кориди можна по-різному ставитися, але однозначним буде залишатися те, що в ній більше, ніж деінде, проявляється нерв того, що відбувається: краса і гра з долею. Режисура кориди приваблива своєю грацією і непередбачуваністю. Тореро немов йде на двобій із власним "Я" і вбиває те тваринне начало в собі, перемагаючи у видовищній, барвистій сутичці" - так сам автор коментує вибір теми для створення циклу представлених робіт.

"Корида" Андрія Кулагіна - це бажання передати динаміку і пристрасть, красу і ефектність національного дійства.

Крім того, в експозицію увійшов цикл живописних зображень міського пейзажу - строкатих набережних, затишних куточків, що потопають у зелені парків, залитих світлом нічних вогнів і сонячних променів галасливих вулиць, вишуканої і впізнаваної архітектури.

Привітати автора картин Андрія Кулагіна з відкриттям виставки в арт-галереї "Мануфактура" зібралися друзі, близькі, колеги-художники, учні, представники ЗМІ, шанувальники його творчості, колекціонери, арт-експерти, а також інші поціновувачі та шанувальники образотворчого мистецтва. Багато з них відзначили творче розмаїття робіт майстра, різножанровість, різноманіття технічних прийомів і художніх напрямків.

Сам художник називає себе прихильником реалістичної школи живопису, проте він також успішно експериментує з формою і кольором в інших напрямках, наприклад, сюрреалізмі. Результатом таких творчих пошуків стала його персональна виставка в центрі сучасного мистецтва Жоржа Помпіду в Парижі.

Андрій Кулагін - майстер з широким творчим діапазоном: графік і живописець, автор майстерних акварельних композицій, реалізує свої ідеї в жанрі пейзажу і натюрморту, портрету та історичної картини. Ним написані портрети багатьох видатних особистостей історії та сучасності - Світлани Аллілуєвої, дочки Сталіна, піаніста Святослава Ріхтера, Папи Римського Іоанна Павла II і багатьох інших. Портрет Папи його пензля знаходиться в галереї Ватиканської бібліотеки серед парадних зображень інших понтифіків, написаних Тіціаном, Рембрандтом, Карлом Брюлловим.

У роботі автор виділяє особливе значення композиційним рішенням, "режисурі" картин. Невпинно знаходить нові виразні й технічні засоби для втілення своїх мистецьких задумів.

Андрій Кулагін - єдиний художник, удостоєний золотої медалі Ватикану за внесок в розвиток світового мистецтва. Картини художника знаходяться в приватних колекціях і галереях України, Австрії, Австралії, Великобританії, Ватикану, Німеччини, Італії, Лівії, Нідерландів, Польщі, США, Словаччини, Франції.
 
Поринути у світ іспанської культурної традиції, втіленої у картинах Андрія Кулагіна, а також познайомитись з іншими його роботами ви зможете до 21 квітня.

Адреса: м.Київ, Обухівське шосе, 2
Час роботи: Щодня з 11.00 до 21.00
Інформація за тел: +38 (044) 200-9747
www.manufactura-art.com.ua

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com