Корида в Арт-галереї "Мануфактура"

10 березня 2017
Svetlana Bagaeva
В арт-галереї "Мануфактура" 25 лютого відбулося урочисте відкриття нової експозиції - виставки картин відомого українського художника Андрія Кулагіна. Більша частина представлених робіт - яскрава і динамічна серія полотен, присвячена темі "Корида".

"До кориди можна по-різному ставитися, але однозначним буде залишатися те, що в ній більше, ніж деінде, проявляється нерв того, що відбувається: краса і гра з долею. Режисура кориди приваблива своєю грацією і непередбачуваністю. Тореро немов йде на двобій із власним "Я" і вбиває те тваринне начало в собі, перемагаючи у видовищній, барвистій сутичці" - так сам автор коментує вибір теми для створення циклу представлених робіт.

"Корида" Андрія Кулагіна - це бажання передати динаміку і пристрасть, красу і ефектність національного дійства.

Крім того, в експозицію увійшов цикл живописних зображень міського пейзажу - строкатих набережних, затишних куточків, що потопають у зелені парків, залитих світлом нічних вогнів і сонячних променів галасливих вулиць, вишуканої і впізнаваної архітектури.

Привітати автора картин Андрія Кулагіна з відкриттям виставки в арт-галереї "Мануфактура" зібралися друзі, близькі, колеги-художники, учні, представники ЗМІ, шанувальники його творчості, колекціонери, арт-експерти, а також інші поціновувачі та шанувальники образотворчого мистецтва. Багато з них відзначили творче розмаїття робіт майстра, різножанровість, різноманіття технічних прийомів і художніх напрямків.

Сам художник називає себе прихильником реалістичної школи живопису, проте він також успішно експериментує з формою і кольором в інших напрямках, наприклад, сюрреалізмі. Результатом таких творчих пошуків стала його персональна виставка в центрі сучасного мистецтва Жоржа Помпіду в Парижі.

Андрій Кулагін - майстер з широким творчим діапазоном: графік і живописець, автор майстерних акварельних композицій, реалізує свої ідеї в жанрі пейзажу і натюрморту, портрету та історичної картини. Ним написані портрети багатьох видатних особистостей історії та сучасності - Світлани Аллілуєвої, дочки Сталіна, піаніста Святослава Ріхтера, Папи Римського Іоанна Павла II і багатьох інших. Портрет Папи його пензля знаходиться в галереї Ватиканської бібліотеки серед парадних зображень інших понтифіків, написаних Тіціаном, Рембрандтом, Карлом Брюлловим.

У роботі автор виділяє особливе значення композиційним рішенням, "режисурі" картин. Невпинно знаходить нові виразні й технічні засоби для втілення своїх мистецьких задумів.

Андрій Кулагін - єдиний художник, удостоєний золотої медалі Ватикану за внесок в розвиток світового мистецтва. Картини художника знаходяться в приватних колекціях і галереях України, Австрії, Австралії, Великобританії, Ватикану, Німеччини, Італії, Лівії, Нідерландів, Польщі, США, Словаччини, Франції.
 
Поринути у світ іспанської культурної традиції, втіленої у картинах Андрія Кулагіна, а також познайомитись з іншими його роботами ви зможете до 21 квітня.

Адреса: м.Київ, Обухівське шосе, 2
Час роботи: Щодня з 11.00 до 21.00
Інформація за тел: +38 (044) 200-9747
www.manufactura-art.com.ua

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше