Коли все починає змінюватись

У стані дискомфорту, болю чи очікування, у людей виникає інше почуття часу, і воно сильно розтягується. Це очікування втомлює та посилює занепокоєння. Занепокоєння перетворюється на прихований страх, страх того, чого ще не настало, не знаючи точно чого ще чекати.

Енергія ущільнюється і викликає у людей низку розладів, у тому числі здоров'я. За цей дискомфорт відповідальні переконання, що це закінчується смертю фізичного тіла.

Однак, коли втілений Дух розуміє, що він безсмертний, і що тілесне життя – лише крок у його еволюції, тоді все починає змінюватися. Час також стає більш еластичним і не викликає таких побоювань, як раніше.

Момент, який ми переживаємо, – це час планетарного Переходу. Це викликає пробудження Свідомості та розуміння того, як ми змінюємось. Деякі вже за крок від того, щоб гармонізувати і звільнити те, що скоро перестане існувати. То ж для них час більше не має значення. Таким чином, вони позбавляються нападів нетерпіння та занепокоєння.

Коли ангельські Помічники кажуть, що ми ось-ось побачимо світанок нового дня та нового людства, вони кажуть, що певні події вже не вимагатимуть ще двох тисяч років, щоб матеріалізуватися...

Зараз все вирішено, бо більше нема чого чекати. Не чекайте доки прийде якийсь бажаний день. Це те ж саме, що стояти на станції в очікуванні потяга, який не має розкладу. Просто знайте, що він йде, і коли він прийде, ви одразу зрозумієте, що це він.

Довіряйте, не встановлюйте якісь терміни, тому що ви можете розчаруватися, якщо розрахунковий час не буде відповідати вашим очікуванням. Все відбудеться у рамках божественного плану. Це гарантія, яку нам можуть надати, і це незабаром станеться в межах нашого лінійного часу.

Але є час для кожної речі та кожної ситуації. Тому що все реалізується так, щоб викликати якнайменше дискомфорту та турбулентності. Тому що планетарний Перехід дуже великий, щоб його можна було зрозуміти людською Свідомістю, яка ще не розширилася.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея 

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше