Коли суспільство з'їдає

16 березня 2019
Анна-Марія

Як би ми не ховалися від світу, світ знайде нас сам. Бо ми у ньому живемо. Як би ми не хотіли переймати звички інших, жести, тембр голосу - це відбуватиметься. Однак це не найстрашніше, що може бути (докладаючи великих зусиль можете виправити ситуацію).

Страшно, коли вас їдять. Топчуть і плюють на вас як на особистість, підлаштовують під себе, незважаючи на твої думки. А ти сидиш і нічого не можеш зробити. Бо тобі бракує сил, сміливості і повернення часу назад. Адже сам розумієш: якби вчасно попередив цю ситуацію, цього  можна було б уникнути.

Ти в розпачі. А тебе їдять. А ти слухаєшся. А тебе їдять. А ти сидиш, склавши руки.

.

Як справжнісінька "маленька людина".

.

Чули про такий термін?

.

Тепер ви також є його частиною.

.

І кожен має вибиратися із цієї калабані гною сам.

Бажаю вам морально рости і розиватися! Не спускайте себе на дно!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Благодійник хакатон, або Як прогресивна ІТ-компанія допомагає молоді розвиватися
Амбітна ІТ-компанія Symphony Solutions 6-7 квітня вона організувала вже 5-й благодійний хакатон KindHack. У ньому взяла участь рекордна кількість неприбуткових громадських організацій. Як це було, — далі у статті.
Читати більше