Кобра
Оновлення ситуації 15 травня 2019 року

В момент останнього вторгнення архонтів у січні 1996-го року, Темні сили створили три основні точки входу на Землю - темні червоточини, щоб зруйнувати планетарну Світлову мережу. Цими трьома темними точками входу в червоточину були: Букаву, озеро Ківу, Конго; Любляна, Словенія; Санта-Моніка, Каліфорнія, США. Оскільки Любляна і Санта-Моніка були двома вихорами Вознесіння з найбільшим потенціалом для Вознесіння в планетарному масштабі, тому Темні сили вирішили їх придушити, щоб продовжити своє правління на планеті Земля.

Червоточини були створені декількома ефірними і плазмовими звичайними ядерними вибухами у вище згаданих місцях (в цілому близько 200 ефірних / плазмових вибухів по всьому світу), які відкрили багатовимірну червоточину в зоряну систему Ригеля. Через ці червоточини Ригель-Земля багато негативних сутностей прийшли на планету Земля і заразили її.

Серед найбільш небезпечних темних істот були павуки Химери, величезні павукоподібні істоти в плазмовій формі з прикріпленими до їх шкіри плазмовими бомбами, менші з яких мали діаметр від 10 до 100 метрів, а найбільші - кілька кілометрів. Більшість цих павуків розташувалися над найбільшими містами на планеті Земля.

Оскільки тепер космічна Центральна раса виснажує їх енергію до такої міри, що їм загрожує зникнення, група Химера розробила план посилення свого негативного енергетичного поля за допомогою технології 5G, яку вони планують встановити у великих містах за допомогою багатьох мікро супутників. Вони також планують посилити цю технологію наноботами. Сили Світла вживають заходи, щоб протидіяти усім цим планам Темних.

З моменту краху часової лінії Альфа в січні 2018-го року я опинився у важкому становищі, оскільки мені не дозволено публікувати будь-яку значну інформацію, але я буду продовжувати цей блог, наскільки це буде можливо.

З моменту краху Лінії Часу Альфа в січні 2018-го року операції Сил Світла посилилися і отримали статус підвищеної секретності. Є лише кілька речей, про які можна розповісти.

По-перше, з початком проведення Силами Світла в грудні 2017-го року операції Молот Мйольніра, ця стратегія знищення Темних Сил розлютила їх до такої міри, що вони були готові ризикнути усім. Ситуація загострилася настільки, що міг виникнути повний військовий конфлікт, здатний привести до короткої і відкритої війни між Світлими і Темними силами, що зробило б поверхню планети Земля непридатною для життя.

Ланцюгова реакція топлет зарядів (які навіть набагато потужніші, ніж ланцюгова реакція страпельскових зарядів) має потенціал для знищення нашої планети. Відео, як це відбувається, було показано на каналі youtube.com і незабаром видалено.

Тому Сили Світла змушені були відступити і припинити операцію Мйольнір навесні 2018-го року, що призвело до краху Бета Лінії Часу. Тепер ми перебуваємо в Лінії Часу Гамма (третій варіант реальності після варіанту Альфа), яка є повільним і надійним способом привести планету Земля до звільнення від Темних сил, не руйнуючи при цьому поверхню планети.

Хоча Темні сили скористалися відступом Сил Світла і впровадили в Земний Альянс багатьох агентів темних драконів, які прийшли на Землю в клонованих тілах з підземних баз сепаратистського комплексу ілюмінатів IBC (спочатку з темної хмари сузір'я Тільця), Сили Світла вже роблять певні дії, щоб протидіяти цьому. IBC - це негативна фракція темних, що контролюється Химерою, яка відкололася від мережі ілюмінатів на поверхні Землі, і пішла в підпілля під час вторгнення Архонтів у 1996-му році.  

Проблема топлет зарядів вирішується і знаходиться в процесі повільного рішення. Про це більше нічого сказати. Населення Землі все більше і більше усвідомлює, що в не дуже віддаленому минулому на планеті відбувалися катаклізми. Поверхневе населення також починає усвідомлювати, що ми насправді перебуваємо в середині масового вимирання. Все це ознаки того, що ми наближаємося до події космічних масштабів (Мікронова  - сонячний спалах, помножений на 100, тобто колосальний сонячний спалах, під час якого відбудеться випускання величезної кількості плазми), яка радикально змінить життя на цій планеті.

Сили Світла просять усіх представляти Світле майбутнє Золотого століття, щоб прискорити процес його маніфестації. Сили Світла також просять людей вийти за межі свого тривимірного розуму і увійти в контакт зі своєю Душею.

Багато людей відчувають переваги тахіонних камер, в зв'язку з чим нам потрібно прояснити деякі хибні уявлення про тахіонні камери. Тахіонні камери не є медичними ліжками. Тахіонні камери зцілення не призначені для тахіонізаціі об'єктів, і люди, які стверджують, що вони можуть тахіонізувати об'єкти в своїх тахіонних камерах зцілення, або люди, які стверджують, що вони розробили свої власні тахіонні камери або навіть продають або просувають їх, не кажуть правди.

Деякі люди вже мають непрямі контакти з рухом Опору. Ці контакти будуть тільки зростати в міру наближення до моменту прориву-стиснення.

Перемога Світла!

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе 

PS

Додатково про операцію Мйольнір читайте:

https://uamodna.com/articles/16-sichnya-2018-go-roku-galaktychna-federaciya-svitla-ruh-oporu-operaciya-myoljnir/

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше