Архангел Кіраель
Подорож Землі назустріч Фотонній Енергії

Задовго до існування виміру і відліку часу, у просторі, який ви називаєте «глибоким Космосом», Джерело енергії, відоме як «фотонна енергія», почало свою подорож назустріч планеті Земля. Зовнішній край фотонної енергії називається поясом, і в цей час він знаходиться одразу ж за межами вашої атмосфери. Цей пояс насправді не рухається у напрямку до Землі, але Земля в призначений час перейде в цю енергію, і проходитиме крізь неї.

У цьому посланні я описую наближення цієї енергії, її зосередження, її використання після Переходу, і її вплив на людей і на Матір-Землю. Подорожуйте зі мною, поки я знайомлю вас з цим прекрасним процесом, і показую вам, що він є шляхом Любові, а не страху.

Хоча за фотонною енергією спостерігало Галактичне Братство (Галактична Федерація Світла – ВЗ) і Ангельська Реальність впродовж багатьох тисяч років, дійсні розміри і природу цього енергетичного поля неможливо повністю виміряти людськими способами. Отже, Вищі Сили налаштують цю енергію на щось порівнянне з енергією Землі. Подібне налаштування енергій використовується в масштабних переходах, щоб фактично доставити енергію в систему, яка більше не може працювати на поточному рівні своєї енергії.

У Нової енергії є можливості для розширення життя, бо її молекулярна структура перебудовує людське тіло в те, що відоме під назвою «світлове тіло». Фотонна енергія дозволить людським істотам працювати над своєю новою місією, досягати зростання, про яке тривалий час не згадували. Дата прибуття фотонної енергії мінялася, принаймні, чотири рази. Причина цього дуже проста: прибуття фотонної енергії знаходиться під безпосередньою дією швидкості духовного пробудження населення Землі.

Хоча, відповідно до планів, ця подія повинна була відбутися незабаром після подолання рубежу між ХХ і ХХІ сторіччями, фактична його дата залежить від людей. Пробудження мас до усвідомлення тяжкого стану Матері-Землі здатне і робитиме вплив на цей часовий процес. Багатий рослинний світ Землі був знищений, в її водоймища була вилита величезна кількість отруйних відходів, а в її атмосферу були викинуті мільйони тонн чужорідних речовин.

Як тільки будуть зцілено обертання і пульсації, биття серця Матері-Землі, у неї з'явиться сенс уповільнити свою подорож, щоб ви могли налаштувати більшу частину населення на підготовку до самої хвилюючої події в її літописній історії. Фотонна енергія – це Світло. Давайте ознайомимося з майбутнім феноменом, який називається «три дні мороку». Хіба цей термін не викликає у вашій уяві якийсь страх? Але, друзі мої, він повинен викликати страх, оскільки саме звідси почнеться реальна дія.

Хоча ми говоримо про морок, будьте упевнені, що фотонна енергія фактично є Світлом. Це правда, справжнє Світло, сутність Світла. Морок з'явиться в результаті входження Землі у фотонну енергію. Зовнішні краї пояса фотонної енергії надзвичайно щільні і визначають форму паттерну цієї унікальної енергії. Тому Землі буде потрібно близько три днів, щоб пройти через фотонний пояс, поки вона не опиниться у світлі фотонної енергії.

Коли я говорю про морок, я маю на увазі незвичайну пітьму нічного часу. Цей морок не схожий ні на що з того, що коли-небудь доводилося знати людству. Він настільки щільний, що його можна відчути. Ви б могли тримати руку в декількох сантиметрах від своїх очей, і у вас не було б можливості її побачити. Разом з мороком прийде неймовірний холод і присутність порожнечі, яка просочить Землю. Причиною всього цього є входження Землі у фотонний пояс, який практично повністю закриває її від енергії Сонця. Після того, як Земля пройде через фотонний пояс, морок зміниться на блискуче Світло. Світло фотонної енергії освітлюватиме Землю 24 години на добу, хоча час оцінюватиметься не так, як зараз.

Після входження в нове Світло більшість з вас чинитиме опір, оскільки зміниться все, включаючи зовнішній вигляд Землі після проходження через початкові стадії очищення. Люди, що підготувалися до цієї події, вивчаючи деякі концепції, наприклад, зосередження (центрування) за допомогою медитацій, і мають підвищену ментальну ясність, стануть маяками Світла для інших. В перші декілька днів всі шукатимуть розуміння того, що відбулося. Спочатку, можливо буде важко в це повірити, оскільки Земля здаватиметься такою бездоганною.

Синдром задніх дверей  

Поясню, що я розумію під синдромом задніх дверей. Де б не починали виникати важкі обставини, багато хто вважає за краще піти через задні двері. Якщо перед людьми постане вибір завершити ці випробування або уникнути їх, багато хто втече через задні двері. Причина проста: страх перед змінами і черговим розвитком, і безпека добре відомих речей примусять багатьох відмовитися від наданої можливості. Якщо ця тема викликає у вас роздратування, просто усвідомте, чому це відбувається.

Цілком можливо, що основною причиною того, чому в певному житті люди повторюють важкі випробування знову і знову, є безпека добре відомого. Скількох людей ви знаєте, які, коли відносини псуються, йдуть лише для того, щоб знов зав'язати точно такі ж стосунки. Складається точно така ж ситуація, міняються лише обличчя. Чому людина хоче проходити через це кілька разів? Як і у випадку з іншими гравцями, коли ви усвідомлюєте правду, повторення здаються дурницями.

Подивіться на своє власне життя і усвідомте, чи схильні ви йти цим шляхом при вирішенні головних життєвих питань. Ви точно не опинитесь в меншості, бо якщо чесно, більшість людей проводить своє життя, намагаючись вивчити навіть найменші уроки, тоді як інші, мабуть, ледве не катують себе численними замороками під час одного життя. Так чи інакше, будь ласка, пам'ятайте, що ця подорож є для вас всім тим, що вам дійсно необхідно випробувати, тобто пройти.

Інформація, яка міститься в цьому посланні, може викликати у вас страх. Деякі можуть використати його як причину для скасування своїх поточних випробувань. Я запевняю кожного, що це абсолютно точно стало найстрашнішим, що ви могли б зробити. Я використовую слова «абсолютний» і «найстрашніший» для того, щоб зробити на них акцент. Правда, що надається в цьому посланні, має на меті показати вам відмінність між успіхом і ще більшим успіхом.

Нова енергія несе потенціал для еволюції. Ви захотіли б продовжувати ці випробування, які можуть забезпечити більш високий рівень істини на ранніх стадіях росту в четвертому вимірі? Поза сумнівом, залишається важливим вивчити все, що можливе на цій стороні (у третьому вимірі), щоб ви прокинулися в новій енергії з найвищою вірогідністю реалізації потенційних можливостей. Це насправді не питання вашого бажання, бо майже немає сумніву в тому, що кожний вибрав би пропустити цей урок. Єдине питання полягає в тому, яку кількість поточних планів ви принесете з собою в цю нову настройку. Це готує грунт для планування нового грандіозного пробудження в чистій істині.

Випробування, які ви проходили знову і знову в третьому вимірі, повинні бути приведені до завершення до фактичного Вознесіння Матері-Землі. Люди по своїй істинній природі є еволюціонуючими істотами в грандіозній подорожі випробувань всіх без виключення можливостей. Це все можливості у прямому розумінні слова. Кожна людина завірила Перехід, що жоден урок не буде вивчений лише частково, бо неповне розуміння не пішло б на користь Душі, яка прагне повної ясності. Тому, для того, щоб випробувати всі можливості, пошук повного розуміння повинен включати безліч різних рівнів одночасно.

Спроби використовування найкоротших шляхів без завершення випробування в цілому приведуть до перенесення зайвого багажу в нову Реальність. Беручи до уваги всю красу випробувань цієї нової енергії, ви звичайно ж не схочете бути обтяженими старими випробуваннями. Виявіть до навчання нову цікавість, щоб не витрачати даремно час в четвертому вимірі. Приготуйтеся до прояву в моменті зараз.

Фотонна енергія має набагато більш високу частоту, ніж та, до якої звикла більшість людей, що дає можливість появі тут, в третьому вимірі, таких речей, як миттєвий прояв думки. В міру того, як людське існування рухається назустріч нинішньому зсуву Свідомості, багато хто відчує те, що нагадуватиме враження хвиль або нетривалих зіткнень з фотонною енергією. Це може викликати підвищене усвідомлення, гарний настрій і ясність, на зміну яким приходитиме відчуття розчарування, як різновиди енергій із земної реальності. Тому важливо підтримувати ясність і чистоту думок за допомогою медитацій і перебування в моменті тут і зараз.

Причина того, чому я звертаюся до підготовки, - це переконатися, що ви розумієте фразу «в моменті тут і зараз». Люди часто живуть у минулому, оскільки якимось чином відчувають себе в ньому в безпеці або прикидаються, що живуть у неправдивій безпеці, відомій під назвою очікуване майбутнє. Щоб проявити майбутнє, потрібно сфокусуватися на моменті зараз. Наприклад, якщо ви хочете чогось в своєму житті, ви звичайно бачите це в своєму майбутньому. Це, як правило, помилка, бо так зване майбутнє ніколи повністю не втілиться в реальність, поки не стане фактично сьогоденням. В цьому випадку, чи не краще було б створювати всі бажання в моменті зараз.

Завершальне пояснення

Що буде якщо ви налаштуєте свою енергію, виходячи з того, що Перехід відбудеться в якийсь конкретний час, а цього не відбудеться? Що буде якщо це відбудеться наступного року або через рік? Що буде з усім, що ви повинні були завершити? У вас до того моменту буде достатньо часу для завершення випробувань, встановлених вашою Вищою Свідомістю, щоб не було необхідності переносити їх в наступний період.

Для Душі, яка еволюціонує (розвивається), залишається лише вселенська правда Переходу на новий і хвилюючий рівень Свідомості. Проживайте ваше життя в моменті зараз, продовжуйте випробовувати нинішню подорож, вивчаючи все, що можливо. Терміни стають не важливими, коли ви усвідомлюєте, що життя – це завершення ваших поточних випробувань.

Коли фотонна енергія зіллється з планетою Земля, люди, які завершили свої випробування у третьому вимірі, будуть настільки готові, що їм залишиться лише захоплююча частина цієї подорожі. Залишайтеся зосередженими (центрованими). Якщо ви будете дотримуватись цієї простої поради, це зведе до мінімуму замішання і розсіє страхи. Залишайтеся центрованим, і ваше тіло підніме або понизить свої вібрації, щоб внести поправку на все, що відбувається навколо вас. Бо, як і у деяких з наших друзів – тварин, у людей є природжені захисні механізми, що забезпечують найдосконалішу вібрацію для того, щоб пережити зміни.

З часом у людей послабшало прагнення до нового рівня розуміння, окрім хіба що прагнення до накопичення великих сум грошей. Якщо ви не медитуєте, то зараз цілком сприятливий час почати цим займатися, бо, практикуючи медитацію, можна досягти розуміння системи чотирьох тіл. Медитація прояснює свідомі розумові процеси, дозволяючи вам за вашим бажанням контактувати зі своїм Вищим Я. Медитація також дозволяє вам контактувати з іншими реальностями, які ви не усвідомили б в інший спосіб, бо лінійна природа думки третього виміру не дає вам можливості бачити за межами завіси.

Медитація у поєднанні з молитвою дозволить вам почати підіймати цю завісу і одержувати чітке інтуїтивне розуміння ваших випробувань. Більш високий рівень розуміння ваших випробувань – свідоцтво того, чого ви можете досягти через медитацію і молитву. Без зв'язку зі своїм Вищим Я ви продовжуватимете дивитися на все через завісу, відкидаючи свою велику правду, довір'я і пристрасть. Медитуйте, друзі мої.

Час і стиснення

У четвертому вимірі фотонна енергія створить безліч нових і хвилюючих подорожей, одним з яких стане вимір часу. Більшість з вас відчувають, що час начебто прискорюється навіть у вашій реальності. Ви ще нічого не бачили. Під впливом фотонної енергії час набуде зовсім іншої форми. Наприклад, середня тривалість життя людини може збільшитися до ста і більш років, тоді як частота дихання знизиться до приблизно трьох-чотирьох вдихів і видихів на хвилину.

Коли відбуватиметься Перехід, уявіть, що випробування третього виміру, наприклад, взаємостосунки між людьми, гроші і уряди будуть віртуально вимкнені або зазнають масштабних змін на багатьох рівнях. Вже зараз практично все, що ви усвідомлюєте, переміщається з частотою вібрацій, що все збільшується, і вам все важче зрозуміти, куди зникає життя. Тепер ви знаєте, що все це – частина фотонної енергії. Любіть кожен день, який ви проживаєте тут - на Землі, в третьому вимірі. Любіть теперішній час. Коли ви виходите з Любові, ви не чекаєте із задоволенням наступний день, а лише споглядаєте реальність цього дня.

Якщо ви хочете мріяти про завтрашній день, мрійте і насолоджуйтеся своїми мріями, але живіть в теперішньому часі. Якщо вам не подобається прискорення вашого шляху, уменшіть свій темп. Візьміть одне випробування, пограйте з ним, і проаналізуйте його. Потім завершіть його з тим, щоб можна було перейти до наступного. Все є вибір.

Альтернативні джерела енергії

Фотонна енергія, в яку ви входитимете – це джерело енергії, яке не можна віднести до певної категорії. Воно дає незалежність від органічного палива і інших джерел енергії, які стали невід'ємними для підтримки вашого нинішнього способу життя. Це один із способів, за допомогою якого так звані можновладці обмежують ваше зростання. Проте, вам не будуть потрібні старі джерела енергії, бо фотонна енергія задовольнить ваші потреби в електропостачанні. Кожний може використовувати фотонну енергію для забезпечення потужного джерела енергії, яка охопить всю вашу планетарну систему.

Фотонна енергія в даний момент є предметом досліджень лише декількох відважних вчених, проте вони поки що не почали вивчати навіть найдрібніші можливості фотонної енергії. За використання фотонної енергії не доведеться платити гроші, бо її буде вдосталь. Ніхто не зможе захопити і утримувати її. Тому жодна людина або група людей не зможе використати її для контролю і збагачення, щоб знову тримати в заручниках населення планети. Тих, хто намагатиметься встановити над нею контроль, чекає великий сюрприз.

В період переходу від органічного палива до нового виду палива ви, можливо, відчуєте розгубленість, намагаючись уявити собі, як використовувати цю енергію. І знову ж, не панікуйте. Звертаюся до кінематографістів: припиніть зображати Галактичне Братство у вигляді монстрів, бо вони стануть рішенням проблеми вашого освоєння і управління цією новою енергією. Далі ми поговоримо про це більш детально, а зараз просто прийміть той факт, що наші поради будуть корисними.

Атмосфера

Фотонна енергія вже перетнула вашу галактику Чумацький Шлях і злилася з нею. Прийміть той факт, що фотонна енергія вже не поблизу вас. Зовнішній край фотонного пояса вже досяг атмосфери Землі і впливає не тільки на вашу планетарну систему, але і також на багато планетарних систем навколо вас. Фотонна енергія позитивно вплине на атмосферу Землі. В те саме повітря, яким ви дихаєте, будуть введені фотони, і дихання стане набагато більш важливим, оскільки ви фактично зможете спрямовувати фотонну енергію через коронну чакру (сахасрару) у верхній частині голови у ваше тіло для очищення.

Фотонна енергія стане для вас одним з джерел харчування і вітаміном, багато в чому подібній вашій сучасній здоровій їжі і вітаміном. Деякі нові функції фотонної енергії в даний час вам невідомі. Наприклад, ви налаштовуватимете ваші енергетичні паттерни своїх світлових тіл на дію цієї нової енергії. Ви налаштовуватимете частоту своїх вібрацій, і ставатиме менш щільними фізично. Крім того, на відміну від сьогоднішнього дня, медитація стане способом життя. В окремі періоди часу ви просто поглинатимете фотонну енергію за допомогою зміни вібрації структури свого тіла і розподілятимете цю нову енергію по всьому тілу. Ви регулярно відроджуватимете кожний орган, щоб уникнути хвороби і будете зосереджуватися на нових перспективних випробуваннях, наприклад, на нових формах подорожей, які залежатимуть від якості атмосфери.

Вода

Фотонна енергія значно вплине на ваші океани і ваші водоймища, оскільки ця енергія поглинатиметься водою. Багато домішок у воді виявляться нездатними співіснувати з фотонною енергією, і вона поглине їх. Це частина очищення Матері-Землі. Проте цей процес відбуватиметься повільніше, ніж решта змін, оскільки останні декілька сотень років воду дуже сильно забруднили, і зцілення океанів і водоймищ не відбудеться за одну ніч. Для деяких видів очищення буде потрібна ця чудодійна енергія і допомога населення.

Фотонна енергія, схоже, розширить воду, таким чином, здаватиметься, що ви використовуєте більше води. Проте насправді ви будете вживати води менше ніж в даний час, оскільки ваше справжнє споживання води буде енергетичним. В перехідний період фотонна енергія дасть вам можливість поглинати необхідну для вашого тіла вологу через дихання.

Тіло і Свідомість

Зміни в людському тілі відбуватимуться впродовж перших 15 років після Переходу. Роки проходитимуть набагато швидше, ніж в даний час, не дивлячись на те, що вони і зараз вже пролітають дуже швидко. З часом ви станете виглядати подібно тому, як ви уявляли собі галактичних братів і сестри, хоча ваші бачення засновані деяким чином на спотвореній реальності. Що стосується фактичного зовнішнього вигляду вашого тіла, то будуть ті, хто спочатку може розчаруватися, але в цілому, ви полюбите свій новий вигляд.

Можливості мозку

Внаслідок збільшення об'єму мозку череп збільшиться. Творець наперед спланував, коли створювалася кісткова структура верхньої частини людської голови, щоб вона була схожа на застібку блискавки. Більшість людей використовують лише 10% свого мозку в активному стані, залишаючи невикористаною велику частину його можливостей. У міру того, як люди зможуть налаштовуватися на нефізичні реальності, все більше будуть використовуватися незадіяні можливості мозку. Після Переходу навіть люди, які працюють з більш низькими вібраційними випробуваннями, будуть використовувати 60-65% свого мозку. І то лише тимчасово, поки не збільшать відсоток використання. Відмінність – це лише справа особистого еволюційного вибору.

Життєві форми тварин

Будучи настільки еволюціонуючою енергією, фотонна енергія не підтримує не еволюціонуючі види, тому багато видів тварин не продовжать свого існування на Землі. Все, що не здатне більше еволюціонувати, буде видалено із земного плану, бо у того, що досягло кінця еволюції, немає більше причин для існування. Вони не зможуть винести фотонну енергію через збережену густину їхнього тіла.

Рослини

Життя рослин довірили бути тут, щоб годувати, очищати і обновляти ваші фізичні тіла. Життя рослин ідеальне для засвоєння вашим організмом і для атмосфери, в якій повинен еволюціонувати ваша земний план. Рослини, які так старанно намагалися вижити на сонячному світі і в атмосфері кисневого типу, удосконаляться, як тільки з'явиться фотонна енергія, бо ця енергія посилить освітленість атмосфери Землі. Таким чином, життя рослин засвоїть цю енергію в перші ж години після її появи на Землі.

Фотонна енергія

Ріст рослин посилиться до 20%, і що більш важливо, збільшиться поживна цінність рослин. Ваша звична їжа досить радикально зміниться, оскільки більшість з вас для підтримки людського життя харчуватиметься рослинами. Вегетаріанці будуть набагато щасливіше, м’ясоїди протягом нетривалого часу не чинитимуть опір. Не забувайте, що велику частину своєї енергії ви одержуватимете з фотонної енергії, яку ви поглинатимете в процесі прана дихання, причому необхідність в їжі значно зменшиться.

Фотонну енергію можна використовувати тільки для вищого блага, тому її тривала дія на земний план буде абсолютно прекрасною. Фотонна енергія відрізняється від всього, що ви коли-небудь бачили, чули або в чому брали участь, і було б справедливим попередити вас, що енергії, подібні мені, прийшли у ваш вимір лише для того, щоб розповісти вам про це. Ми подорожуємо тут з правдою і намагаємося завоювати ваше довір'я.

Питання і відповіді

Питання:

Як фотонна енергія впливатиме на кристали Матері-Землі?

Кіраель:

Люди зачаровані кристалами, бо кожний з них, здається, має свою індивідуальність, особливі відчуття і спосіб прокласти шлях до вашого серця. Оскільки фотонна енергія сама по собі є Світлом, вона додасть новий алмазний блиск кожному виду кристала. Вібрації кристалів посиляться настільки, що навіть якщо ви рідко взаємодієте з ними, то будете втягнуті в енергію цієї життєвої Сутності Творця.

Питання:

Чи вплине фотонна енергія на поведінку людини?

 Кіраель:

Фотонна енергія не тільки вплине на поведінку людини, але також змінить і саму суть того, як ви зараз використовуєте систему вашого тіла. Спершу, завдяки більш світлій енергії, ви зможете змінити свою зовнішність. В цей час вам заважає зробити це лише ваша фізична щільність, і ваші переконання. Як тільки ви повністю будете залучені в цю нову енергію, ви приймете від неї нове усвідомлення і будете впевнені у ваших нових здібностях. Практикуючи медитацію, ви дихатимете крізь цю щільну вібрацію, і почнете відчувати нову енергію, навчаючись у ангельської реальності, істоти якої можуть стати вашими Вчителями.

Питання:

Як довго ми залишатимемося у фотонній енергії?

 Кіраель:

Відповідь на це питання для деяких може показатися шокуючим. Передбачуваний період часу – 2000 років. Знайоме коло. Тому не хвилюйтеся про це, бо, коли планетарна система покине фотонний пояс, нікого з вас не буде у втіленні в третьому вимірі.  Не дивлячись на те, що кожний з вас є першопроходцем нинішнього часу, ви надасте майбутнім поколінням широкі можливості для досліджень.

Питання:

Як Ангели і Істоти Світла використовують фотонну енергію в своїй місії у Всесвіті?

 Кіраель:

Яке прекрасне питання, бо ангельська присутність чекає, коли прозвучить відповідь. Ангели вже проникли у всі реальності, хоча більшість з них не можна побачити, а можна лише відчути. Використовуючи нову енергію, вони будуть здатні сфокусувати своє існування так, щоб земні жителі могли з ними взаємодіяти. Їх, головним чином, можна буде бачити все ще у вигляді паттернів Світла, проте вони зможуть з'являтися за бажанням. Завдяки цьому насиченому Світлом простору вони будуть схильні з'являтися в своєму природному стані польоту. Зрозумійте, що вони вже готові приступити до своїх випробувань, оскільки взаємодія – це саме те, що вони шукають. Що стосується Істот Світла, то тут мало що можна сказати, оскільки ця нова енергія виходить з Джерела Світла. Таким чином, в деякому розумінні, це взаємодія з вами самими. Світло – сутність всіх життєвих форм.

Питання:

Як краще за все можна підготувати своє, засноване на вуглеці, тіло третього виміру для інтеграції у фотонній енергії в його еволюційний процес?

 Кіраель:

Відповідь дуже проста: медитація. Кожного разу, коли з'являється можливість провести медитацію, будь ласка, робіть це. Деякі можуть подумати, що я повторююся. Але, запевняю вас, за допомогою медитації ви можете ближче за все підійти до насолоди новою енергією. В хорошому медитативному стані ви можете почати відчувати і усвідомлювати, як взаємодіяти з цією енергією, щоб підготуватися до просування вперед.  Не забувайте також, що поки ви перебуваєте в медитації, нову енергію відчути легше всього.

Питання:

Як фотонна енергія співвідноситься з енергією Христа?

 Кіраель:

Щоб показати, наскільки схожі ці паттерни енергії, необхідно усвідомити, що Майстер Ісус постійно знаходився в оточенні вібруючої субстанції, якій людство того часу не дало назву. Ця щонайпотужніша вібрація відрізнялася від будь-якої іншої, в яку вона могла проникати, навіть в найщільніші паттерни маси, просто стаючи з нею єдиним цілим. Якби ви зрозуміли, що коли опановуєте певними енергіями, наприклад, народженими Любов’ю, наймогутнішою силою, відомою в цей час людству, вони можуть впливати тільки на тих, хто їх сприйме. Наприклад, якщо ви посилаєте Любов тому, хто не сприймає її, ясно уявляйте собі, що ця енергія не резонуватиме з вібраційною сутністю цієї людини. Енергія Любові відхилиться і продовжить свій шлях, поки не знайде сприйнятливу до неї масу, що дозволила їй з'єднатися з собою.

Енергія, принесена Майстром Ісусом, могла проникати у все. Люди, які знаходились у стані більш низьких вібрацій гніву, ненависті і страху не бажали приймати його Любов, і відчували себе в його присутності дуже некомфортно.  Це часто призводило до неприємних випробувань для Майстра, бо коли люди, які мають більш низькі вібрації, несподівано стикаються з наймогутнішою енергією, відомою людству, завжди виникає певна реакція.

У фотонної енергії така ж сама висока вібрація, з якою вона і так вже проникає в будь-яку приймаючу її масу, що з'являється на її шляху. Знайте, що в той час, коли ви читаєте або слухаєте це повідомлення, Нова енергія починає накочуватися на Землю. Люди, які знаходяться в процесі Вознесіння і вібрують на більш високих рівнях, швидко адаптуються до фотонної енергії. Вони усвідомлюють, що це енергія Нового тисячоліття. Ті ж, хто продовжує триматися за більш низькі вібрації, відчують необхідність опору фотонній енергії, тим самим, посилюючи конфлікт і розширюючи руйнівні випробування.

Просто кажучи, цю нову вібрацію несуть для тих, хто резонує із змінами. Це зміна усвідомлення того, що існують нові хвилюючі можливості. Вони – в знанні того, що настав час Вознестися на новий рівень, де Любов – це відповідь. Питання, що заповнюють земний план в той самий момент, коли ми відправляємося в найбільшу з відомих людям подорож – це фактично є пробудженням до Переходу.

Канал Переход в Новую Эру

www.youtube.com

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше