Картини українки експонувалися в центрі Чикаго

7 квітня 2016
UAPOST.US
Harold Washington Library Center провела виставку, у якій брали участь роботи української художниці Юлії Осики.

Яскраві та загадкові ілюстрації Юлії на полотні були виставлені до показу з 16 до 31 березня на третьому поверсі Harold Washington Library Center.
 
uapost.us
 
Юлія Осика - молода художниця родом з Дніпропетровська. Навчалась у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі, а згодом у The School of the Art Institute of Chicago. Головна тема її робіт - це психологічний портрет, який часто приймає форму ілюстрації на полотні, як її останні роботи, об' єднані назвою "Модерні маски".

"Модерні маски": Вони - важелі, які збалансовують внутрішні зрушення. Ця серія - спосіб подивитись на людьску лукавість крізь портрет, як зовнішній (світло та тінь), так і внутрішній (психологічний). "Іронія", "Скептицизм", "Заздрість", або "Цинізм", всі вони - реакції, або маски, які служать для еквілібрації".
 
uapost.us
 
Від художниці: "Формування та розвиток психологічного портрету - головна лінія моєї роботи. Психологічний аспект та його фізична маніфестація завжди мають місце, вони надихають мене відкривати нові методи вираження та вдосконалювати існуючі способи роботи."

Harold Washington Library Center - це найбільша громадська бібліотека в світі. Була названа на честь колишнього мера Чикаго, котрий адвокатував освіту та популярність читання.

UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com