Ірина Шайн
Що таке Хроніки Акаши або шлях до Душі

24 листопада 2019
Валерій Зміївський

Хроніки Акаши - величезний світ, який лежить за межами нашої Свідомості. Світ, який неможливо побачити, як ми бачимо зірки в нічному небі, або почути, як оперу в театрі.

Хроніки Акаши - це світ інформації, записаний на Тонкому Плані нашого буття.

Світ, який всюди навколо нас. Світ, який багато хто прагнув пізнати, але не всім був даний до нього доступ.

Хроніки Акаши згадували в різних століттях під різними іменами: Книга Життя (Біблія), Колективне несвідоме, Космічний або Універсальний розум, інформаційне поле. Назва не має значення. Важливо зрозуміти суть того, що вони, Хроніки, з себе представляють. А представляють вони з себе величезне сховище інформації.

У Хроніках йде постійна і безперервний запис всього, що ми робимо, думаємо і відчуваємо на дуже глибокому рівні нашої Душі. Все, що нами коли-небудь було зроблено, все відображено на Тонкому Плані у вигляді енергетичних вібрацій, які можуть бути перекладені (трансльовані) на наш людську мову. Тобто представлені нам у вигляді малюнків, слів, емоцій і відчуттів, які в силах сприйняти наш Розум.

Однак найцінніше в цих записах те, що в них зафіксовані справжні причини наших вчинків, почуттів, станів, емоцій. Увесь шлях Душі. У Хроніках містяться записи справжніх мотивів того, що ми робимо, чому так реагуємо на події або дії інших людей. Чому нам так боляче або радісно.

Більш того в Хроніках Акаши містяться рішення наших проблем. Хроніки можуть підказати, куди нам рухатися в житті саме зараз. Що робити в певній ситуації. А чого робити ні в якому разі не можна.

Таким чином, Хроніки Акаши - це місце, яке містить величезні запаси знань про все. Це шлях до вашої Душі. І головне, ці знання можуть бути звідти вилучено, «зчитані» людиною, яка володіє відповідними здібностями.

Що означає слово «акаша»?

«Акаша» в перекладі з санскриту означає «первісна субстанція». Цей термін використовувався в теософських рухах індуїзму.

Оскільки наступні покоління завжди приймають знання попередніх і розвивають їх у міру своїх здібностей і можливостей, то теософський рух XIX століття вже почав використовувати термін «акаша» для назви загальної «ефірної бібліотеки».

Ідея Божественних Відкриттів (Одкровень) з Небес завжди була присутня у всіх релігіях світу. І зрозуміло, тільки воля надприродних сил могла передати таку інформацію обраним. Що насправді й відбувалося. В тому сенсі, що тільки обрані отримували доступ до «записів».

І ось тут ми підходимо до принципів отримання інформації з Хронік Акаши.

Які існують принципи для отримання інформації з Хронік Акаши?

1. Ми отримуємо інформацію тільки в тому обсязі, який можемо сприйняти, до якого готова наша Свідомість.

2. Ми можемо отримати інформацію про себе і про інших людей.

3. Вважається, що інформацію про інших людей ми можемо отримати тільки за згодою цих людей. Потрібно отримати згоду «Вищого Я» людини.

4. Інформація може бути закрита від того, хто її запитує, або повністю, або частково.

5. Сам читець Хронік може мати обмеження щодо доступу до інформації.

Хто може працювати з Хроніками?

Принцип один - треба бути ментально підготовленими до того, що таке Хроніки, що вони дають, що вони в собі містять.

І потрібно мати схильність до такої роботи. Якщо ви не приймаєте саму ідею Хронік, то в вас вже є обмеження для сприйняття і Хронік і всього того, що там міститься.

Іншими словами, потрібно бути відкритими до того, що вони пропонують вам.

Як отримати доступ до Хроніки Акаши?

Є різні системи, які пропонують навчити підключатися до Хроніки.

Є рейки, які відкривають шлях до Хроніки через свої символи.

Є гіпнотичні і трансові стани, які викликаються за допомогою медитацій.

Є метод молитов, набору спеціальних слів, які створюють канал підключення до Хроніки.

У будь-якому випадку, ви переводите себе в змінений стан Свідомості.

Всі способи підключення до Хроніки хороші. І рекомендується вибирати той, який вам найбільше підходить, до якого ви внутрішнє відчуваєте схильність.

Головне - практика і ще раз практика.

Переклад і правка Валерія Зміївського

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше
Як вибрати УФ-лампу для домашнього манікюру
Раніше у майстрів манікюру не було вибору, УФ лампи існували лише в одному виді — кварцеві. Зараз такі прилади зустрічаються дедалі рідше, але ви все ще можете придбати таку лампу за дуже помірною ціною.
Читати більше