Інклюзивні дитячі майданчики –
запорука успішної інтеграції дітей з інвалідністю у суспільство

Запрошуємо долучитися до підтримки низки громадських проектів з поліпшення навколишнього середовища для дітей з інвалідністю. Три таких проекти подано до програми «Громадський проект» м. Києва. Голосування через Інтернет займає 5-10 хвилин часу, а користі для дітей буде на багато років.
Проект «Дитячий майданчик для діток з інвалідністю ВСМРД «Пролісок» (код 105).
У Святошинському районі м. Києва діє Відділення соціально-методичної реабілітації дітей з інвалідністю, яке називається «Пролісок» і знаходиться за адресою вул. Чаадаєва, 3-А. Територія центру зовсім не облаштована для прогулянок дітей з інвалідністю. Запропонований варіант інклюзивного дитячого майданчика передбачає проведення інтерактивних ігор та реабілітаційних і дозвільнєвих заходів. Проголосувати за цей проект можна за посиланням: https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/105.
Проект «Інклюзивний дитячий майданчик» (код 109).
Має на меті створення дитячого майданчика для дітей з інвалідністю у парковій зоні Святошинського району м. Києва, парк «Юність». Діти з інвалідністю отримають змогу з користю проводити час на свіжому повітрі. Також буде можливість проводити інтерактивні ігри, розвивальні вправи. Такий майданчик поліпшить рівень спілкування між дітьми з інвалідністю та без неї. Проголосувати за цей проект можна за посиланням: https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/109.
Проект «Відновлення спортивного майданчика «Спорт без обмежень» (код 333).
На прибудинковій території будинків за адресою вул. Гната Юри, 7А та 9Б знаходиться занедбаний спортивний майданчик, збудований у 70-ті роки ХХ століття. Майданчик застарів та зазнав пошкоджень. Автори проекту хочуть відновити та модернізувати його, розширити коло учасників спортивних занять, тренувань та ігор.
Майбутній майданчик розподілено на зони:
  1. Дитяча зона;
  2. Зона для занять Workout;
  3. Зона з антивандальними тренажерами (буде містити 4 тренажери для людей з інвалідністю);
  4. Тенісний стіл та зони відпочинку.
Проголосувати за цей проект можна за посиланням: https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/333.
За посиланнями на сайті КМДА можна не лише проголосувати, а й ознайомитися з проектами детальніше. Проекти, що отримають найбільше голосів, будуть реалізовані бюджетом міста Києва.
Голосування триває з 27 грудня 2016 р. по 29 січня 2017 р.
Кожен, хто бажає проголосувати з комп’ютера чи мобільного телефону, має зареєструватися за допомогою:
• електронного кабінету Картки Киянина;
• для власників електронного кабінету у системі банку ПриватБанк, ConcordBank, Банк Південний, А-Банк чи власників ЕЦП ‒ обрати метод Privat BankID;
• для власників електронного кабінету у системі банку Ощадбанку, UniCredit Bank ‒ обрати метод BankID НБУ.
Також є змога звернутись у Центр надання
адміністративних послуг м. Києва (ЦНАП) за методологічною підтримкою та можливістю скористатися їхніми електронними приладами.
Більш детальну інструкцію з голосування за проекти бюджету участі Києва читайте тут: http://bit.ly/2iwK2Mc.
Автори проектів сподіваються на велику активність громадян, котра дасть змогу зреалізувати запропоновані проекти та принести більшу користь для дітей з інвалідністю як у Києві, так і в усій Україні.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com