Грудень. Фраза місяця
Лариса Ніцой, українська письменниця

«Ця влада (неукраїнська влада «зеленого більшовизму» - ВЗ) вважає українців основними дискримінаторами в Україні. Не дискримінованими. Не тими, яких дискримінують. А навпаки, ніби українці дискримінують навколо всіх і все.

Сьогодні буде ухвалюватися Закон про дискримінацію №0931. Знову червоною ниткою проходить заборона дискримінації національних меншин і корінних народів. І жодного слова немає про те, що не можна дискримінувати українців.

Цей закон «удосконалюватимуть» з огляду на європейське законодавство.

Скільки разів говорити! В Україні, на відміну від Європи, особлива ситуація. В Україні своя ситуація. В Україні індивідуальна ситуація. І писати закони треба з огляду на місцеві особливості.

Це в Європі всі країни повстановлювали диктатури своїх народів, а тоді згадали про меншини – і заходилися їх захищати.

В Україні все навпаки. Найдискримінованіші – українці.

Чи мають українці свій український простір в Україні? Ні. Не мають. Вмикаєш радіо й телебачення – всюди звучить російська мова.

Чи мають українці нормальну українську освіту в Україні? Ні. В садочках і школах звучить російська мова. В коледжах і вишах половина предметів для українців викладається російською мовою. Позашкілля в містах суцільна російська.

Чи мають українці обслуговування в транспорті, магазинах інших сферах українською мовою? Ні. Обслуговування українською часто треба випрошувати. Часто зі скандалами.

Чи посольства/консульства інших країн ведуть свої сайти та послуги в Україні українською державною мовою? Ні. Чужі країни здійснюють роботу своїх посольств, консульств в Україні – російською мовою.

В законі про дискримінацію, який будуть ухвалювати у вівторок, у ст. 6 прописаний захист національних меншин та корінних народів від дискримінації і не прописаний захист українців від дискримінації.

Однак, це українців дискримінують в Україні. Це українцям палять машини за українську мову. Це українців звільняють в Україні з роботи за українську мову. Це українців убивають в Україні за українську мову. Де захист українців від дискримінації, прописаний у законах? Де реакція політиків на ці кричущі факти? Жодного слова.

Попередня влада захищала меншини. Авторами законопроекту є Геращенко, Климпуш-Цинадзе, Іонова, Наєм, Лещенко, Масоріна, Заліщук.

І ця влада захищає меншини. У вівторок його проголосують Слуги разом з ЄС на пару.

Ви смієтеся всі, чи що? Смієтеся українцям в лице?

Як утовкмачити українцям у їхні голови, щоб бути захищеними у своїй країні, до влади треба обирати українських патріотів! Не тих, які раніше нічого патріотичного не робили, а перед виборами вкрали патріотичні гасла і притворилися патріотами. Не тих, які й притворятися не хочуть, і все українське їм чуже.

Обирати треба патріотів, які роками виборюють Україну та її місце у світі. Оцих треба обирати до влади, коли ж ви вже це зрозумієте?»

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше