Грудень 2020 року
Фраза місяця
Микола Воротиленко, Едмонтон, Канада
 

Світ у 2020–2021 роках стоїть перед вибором так само як у 1917-му році.

Ми вже добре знаємо, що тоді сталося. На жаль, Дональд Трамп – практично єдина людина у світі, яка може зупинити повторення сценарію 1917-го року.

Тут справа навіть не в Україні і не в тому, хто більше її підтримує – Трамп чи Байден. Ставки набагато більші. Будуть традиційні США – буде й Україна. Якщо ж реалізується сценарій 1917 року на теренах США, то .... ?

Вибори 2020 року в США – це не вибір між Трампом і Байденом. Це вибір між Західною цивілізацією і антизахідною. Вибір між волею і рабством.

Західна цивілізація, читай капіталізм, створила гуманізм, права людини, права меншин, збереження та недоторканність малих держав та народів, розділення влади, парламентаризм.

Протестантство, яке народилось в Західній цивілізації, породило величезні досягнення в науці, культурі, мистецтві, промисловості. Як результат, сотні мільйонів намагаються потрапити в цю Західну цивілізацію.

Нині всі антицивілізаційні сили об’єднались проти головної опори Західної цивілізації – США, а вірніше – проти Трампа. Чому? Тому що він єдиний, який може дати їм відсіч.

Подобається нам це чи ні – це геть інша справа, але ми мусимо мати на нашій ЗЕМЛІ силу і країну, яка спроможна виступити проти ЗЛА. Нині цю роль виконують тільки США.

Всі, хто радіють програшу Трампа – це люди, які знищують майбутнє наших дітей. Якщо не буде США, то не буде й України, Європи і всіх нас.

Головне, що дав нам всім Дональд Трамп – це надію і впевненість у завтрашньому дні, за який потрібно боротись. Він підняв з колін десятки мільйонів, яких тепер буде тяжко повернути назад.

PS

07 січня 2021 року

Фальшивий штурм Будинку Капітолію

Трамп НЕ поступився, і «перехід влади» не обов'язково означає перехід до Байдена. Адвокат Трампа Лін Вуд пояснює, що багатьох зрадників заарештують, остаточний список складено в Конгресі після голосування за Байдена.

Після фальшивого «штурму» Будинку Капітолію 06 січня 2021 року, влаштованого лівими підбурювачами Антифа / BLM, які були одягнені в прихильників Трампа - MAGA (Make America Great Again), всі стали свідками остаточного акту зради конституційної республіки США. Члени Конгресу відхилили правду і проголосували за прийняття шахрайських виборщиків Байдена, що робить Джо Байдена фейковим «новообраним президентом».

Видання Natural News написало, що штурм будівлі Капітолію під чужим прапором був використаний ЗМІ (підконтрольних Кабалі - ВЗ) та членами Конгресу для відбілювання всіх незліченних доказів фальсифікацій виборів.

Раптом у розповідях ЗМІ вже не мають значення фальсифікації голосування за Байдена, тому що деякі люди «штурмували» Будівлю Капітолію, і це було страшно…

Патрік Бірн ретвітнув відео, з якого видно, що поліція Капітолію відверто направляє «акторів» Antifa / BLM (одягнених як патріоти MAGA) вдертися в певні секції будівлі Капітолію. Берн називає це тим моментом, коли стало зрозуміло, що це інсценізована психологічна операція Кабали / Глибинної держави для дискредитації Трампа.

Той самий наратив у ЗМІ, звичайно, вимагає, щоб всі забули штурм Верховного суду США радикальними лівими, коли призначали Брета Кавану (якого висунув президент Трамп) суддею Верховного суду у жовтні 2018 року. Усім також не слід згадувати багатомісячне екстремальне насильство та побутовий тероризм радикальних лівих, коли вони спалювали міста, нападали на федеральних офіцерів та підпалювали поліцейські машини й урядові будівлі влітку 2020 року.

Під прикриттям ночі зрадницький Конгрес США проголосував за те, щоб призначити на посаду в Білий дім маріонетку КПК (Комуністичної партії Китаю) Джо Байдена, підтверджуючи його шахрайський список виборщиків як прийнятий.

Кілька годин потому Трамп опублікував заяву про «перехід влади»: «Хоча я абсолютно не згоден з результатами виборів, і факти дають на це право, проте 20 січня 2021 року відбудеться дисциплінований перехід. Я завжди кажу, що ми продовжуватимемо нашу боротьбу за те, щоб лише законні голоси були пораховані. Поки що це представляє кінець найвеличнішого першого терміну в президентській історії, це лише початок нашої боротьби за те, щоб зробити Америку знову великою!»

Цю заяву ЗМІ широко інтерпретують як заяву про відхід від президентства. Однак це не так. Трамп не поступився взагалі. Він не привітав Джо Байдена і не сказав, що покине Білий дім.

Коли він каже «кінець найвеличнішого першого терміну», це ідеально означає, що другий термін Трампа розпочнеться 20 січня 2021 року. Тож його перший термін закінчується.

Насправді, заява Трампа покликана роззброїти тих, хто закликає до його негайного усунення відповідно до 25-ї поправки (імпічменту – ВЗ). Заява потрібна для того, щоб Трамп завершив розробку військового рішення, яке вимагатиме масових арештів зрадників, що намагалися здійснити свій кримінальний переворот проти республіки США.

«Багато зрадників будуть заарештовані та ув'язнені протягом наступних кількох днів», – написав адвокат Лін Вуд у своєму твіті «Parler», який він опублікував рано вранці, після того, як Конгрес завершив свій останній акт зради Америці.

Він також ретвітнув чергову заяву користувача Parler @StormIsUponUs, який пояснив: «Спіть добре сьогодні, патріоти. Конституційний процес розігрувався до кінця, і Трамп не втручався жодного разу. Вам сподобається, як закінчиться цей фільм».

Заклик Трампа розійтися є необхідним юридичним кроком перед застосуванням закону про повстання. Вчора Трамп опублікував відео, яке містило «проголошення розійтися». Це було відео, в якому він наказав усім «йти додому з миром».

Виявляється, ця заява є необхідним кроком для залучення ополчення або збройних сил США до захисту республіки.

10-ий розділ USC (United States Code – зведена кодифікація федерального законодавства США) §254 називається «Проголошення розійтися», і в ньому пояснюється:

«Кожного разу, коли Президент вважає за необхідне використовувати ополчення або збройні сили відповідно до цієї глави, він, проголошуючи це, негайно наказує повстанцям розійтися та мирно відійти до своїх мешканців протягом обмеженого часу».

Саме це вчора зробив Трамп.

Потім він сів на Air Force One і вилетів на військову базу в Техасі, де міг застрахуватися від будь-якої спроби силового перевороту в болоті Вашингтона, округ Колумбія.

Зараз Трамп, ймовірно, готується застосувати Закон про повстання або якусь іншу форму військової влади для проведення масових арештів зрадників нашої нації.

Зрозумійте, що Трамп точно не знав, хто були зрадниками, приблизно до 3 години ночі цього ранку, бо саме тоді остаточне голосування відбулося в Конгресі, підтвердивши повний список американських сенаторів та членів палати, які є співучасниками злочинного перевороту проти Сполучених Штатів Америки.

Природно, що кожен окремий демократ у Конгресі був визнаний зрадником. Але більшість членів Республіканської партії також приєдналися до списку зрадників.

З боку Сенату було лише сім американських сенаторів, які тримали лінію і проголосували проти за фактом фальсифікації виборів. Це єдині сім сенаторів США, які не є зрадниками:

Сенатор Тед Круз (Ted Cruz)

Сенатор Джош Хоулі (Josh Hawley)

Сенатор Сінді Хайд-Сміт (Cindy Hyde-Smith)

Сенатор Сінтія Ламміс (Cynthia Lummis)

Сенатор Роджер Маршалл (Roger Marshall)

Сенатор Джон Кеннеді (John Kennedy)

Сенатор Тоні Тобервіл (Tommy Tuberville)

Тільки зараз Трамп має остаточний список для арештів діячів, які зрадили Америку в нашу останню годину. Трамп не міг би знати про все це, якби сценарію не дозволили реалізуватися до кінця.

Зараз єдине запитання: чи буде Трамп натискати на курок і дозволяти військові арешти?

Тепер Трамп повинен активувати військовий варіант захисту республіки або через Закон про повстання, або через інші військові повноваження. Він поставив усе на свої місця саме на цей момент. Що важливо, Трамп терпляче намагався захищати Республіку через суд і через Конгрес, спостерігаючи, як кожен варіант вичерпується через надзвичайну корупцію, злочинність та шахрайство в системі.

Трамп наперед вирішив, що не буде активно діяти, поки не будуть вичерпані всі цивільні варіанти.

Боже, бережи Америку!

Фрілансер Валерій Зміївський

Матеріали сайту Народний Оглядач:

https://www.ar25.org/article/ce-ne-vybir-mizh-trampom-i-baydenom-ce-vybir-modeli-nashogo-maybutnogo.html

https://www.ar25.org/article/tramp-ne-postupyvsya-lin-vud-poyasnyuye-shcho-bagatoh-zradnykiv-zaareshtuyut-ostatochnyy#comment-66444

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com