Французький художник Popay створив ціле місто на стіні Чернігівської школи

1 серпня 2017
Редакція
Багатоповерхівки, магістралі з автомобілями, дерева та перехожі стали героями нового неймовірного стінопису на Чернігівській школі №20, створеного французьким митцем Popay в рамках соціального проекту Mural Social Club: Back to school! 2017.
 
Маленькі деталі, такі як різнокольорові вітражі у вікнах будинків; пар, що йде з вентиляції, вказуючи на життя за цими вікнами; квіти та дерева серед міської атмосфери; навіть ввімкнені габарити автомобілів. Все це складається в одне ціле і мурал починає жити своїм окремим життям.

Це вдалий мікс між урбаністичним пейзажем Парижа та Чернігова.

"Найкраща стіна в моєму житті", - коментує Popay свою роботу.

Про художника:

Popay народився в 1971 році в Барселоні, Іспанія. Живе і працює в Парижі.

Французький митець не тільки мураліст, а ще й професійний графічний дизайнер, що створює органічні та глибокі за змістом роботи.
 
Окрім активної участі в житті паризького графіті, Popay розробляє барокові фрески, вдало маневруючи між казками і галюцинаціями. Натхнення для творчості черпає звідусіль, від нідерландського живописця Ієронімуса Босха до іспанського живопису, від французького скульптора Роберта Комбаса до американського художника Роберта Крамба. Великий вплив на митця мала психоделічна музика Джиммі Хендрікса.
 
Митець повільно відтворює світ, роблячи його більш складним за допомогою створення у своїх абстракціях липкої рослинності, морського дна або уявних лісів, де з’являються і зникають безліч напівлюдських образів, лісовиків та уявних фавнів. Його фігуративні картини – це справжні футуристичні та фантастичні  подорожі. В них можна зануритися, як в картину Босха, де кожна частина витвору унікальна.
 
У створенні своїх робіт художник застосовує різні техніки, використовуючи балончики, пензлі та розпилювачі, шляхом послідовного нанесення майже прозорих шарів фарб одна на одну.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com