Фотонна смуга. Три дні темряви
Вашта через Шелдона Найдла
Ченнелінг 

1

Ми тут знаходимося для того, щоб розповісти вам правду про вашу Сонячну систему, яка до цього часу перебуває в рівновазі перед тим, як увійти в дуже велику світлову смугу (ймовірно, після 1996 року, в ще не визначений термін), що називається Смугою фотонного світла. Ця фотонна смуга - величезна світлова маса, засіб, який забезпечить вам можливість знову отримати повну самосвідомість і трансформацію вашої ДНК і системи чакр. Ці неймовірні зміни приведуть не тільки вас, але і всю вашу планету до незворотних змін  назавжди, оскільки фотонне світло дозволить вашій планеті і Сонячній системі перейти з третього рівня на п'ятий, а так само забезпечить можливість посісти вашій планеті нове місце в Сонячній системі, більш близької до системи зірок Сиріуса.

Ви можете задати запитання: що таке «фотонне світло», чому раніше ви про нього нічого не чули? Якщо воно настільки важливе, то чому вчені не розглядають це питання?

Фотонна смуга у формі величезного кола, що складається з частинок фотонного світла, вперше була виявлена ​​ вашими вченими в 1961 році за допомогою супутників поблизу Плеяд. У цьому посланні ми будемо говорити про те, що Земля входить в фотонну смугу, а іноді фотонна смуга наближається до Землі. Правдою є те, що ваша Сонячна система і фотонне світло наближаються одне до одного.  

Для тих, хто не знає, що таке «частинка фотонного світла» ми можемо сказати, що вона утворюється в результаті зіткнення антиелектрона (позитрона) з електроном. Це миттєве зіткнення призводить до взаємознищення двох частинок. Маса, що утворилася в результаті цього зіткнення, перетвориться повністю в енергію, відому як частки світла, або фотони. У першій чверті минулого сторіччя англійський фізик Поль Дірак висунув поняття, що у кожної частинки є тотожна їй античастинка.

В той же час доктор Карл дер Андерсен, який отримав у 1936 році Нобелівську премію, виявив у 1932 році першу з цих частинок - позитрон, або позитивний електрон. У п'ятдесятих роках ваші вчені вже знали про існування антипротонів і антинейтронів. Значення цих знань полягає не тільки в тому, що доведено припущення Дірака. Так само важливим є і те, що вчені земляни відкрили нову, небачену раніш енергетичну форму. Ця енергія, яка утворювалася в результаті зіткнення античастинки з частинкою, наприклад, антипротона з протоном, відома, як фотонна енергія. І вона стане основним джерелом енергії в майбутньому.

Насправді, нове енергетичне століття, в яке вступить ваша планета, можна назвати, як століття фотонної енергії. Фотонне світло вперше виявив на початку вісімнадцятого століття відомий англійський астроном сер Едмонд Галлей під час вивчення ним Плеяд. Галлей здобув популярність завдяки виявленню ним астероїда Галлея. Галлей довів, що як мінімум три зірки зоряної групи Плеяд не розташовані у встановлених в класичну епоху грецькими астрономами місцях. За часів Галлея їх розташування настільки змінилося, що неможливо було стверджувати, нібито греки або Галлей помилялися. Тому Галлей прийшов до висновку, що Плеяди рухаються постійно в період в рамках системи обертання.

Це поняття було підтверджено через сто років Фредеріком Вільгельмом Беселем, завдяки проведених ним спостереженням. Бесель виявив, що усі зірки Плеяд рухаються кожні сто років в рівномірному порядку з оборотом в 5,5 секунди. Він також повністю вивчив систему Плеяд і побачив, що під кутом у дев'яносто градусів до зірок Плеяд у формі бублика товщиною в 759,864 мільярда миль, або в дві тисячі сонячних років, знаходиться фотонне світло. Спостереження Беселя вірні і зараз. Земля завершує в цій фотонній смузі період в 24 000 – 26 000 років.

Оскільки Земля увійде у фотонну смугу, ви повинні знати, що це означає для людської цивілізації. Багато ваших астрологів, а також вчені, історики вірять в те, що наступні тисячу років стануть початком нової епохи для людства. За прогнозами астрологів, для землян цей новий вік буде епохою Водолія, часом, коли, згідно вашої науки, відбудуться великі зміни в технології і в свідомості. На думку ваших учених, істориків це буде період великих труднощів, з якими не зможуть впоратися соціальні та політичні структури вашої цивілізації. В будь-якому вигляді це може здаватися зараз початком нового і чудесного століття або вашого знищення. Питання все ж залишається відкритим. Ваше наближення до фотонної смуги: яку роль воно відіграє в цьому сценарії? 

Для того, щоб відповісти на це питання, подивимось на саму фотонну смугу. Фотонна смуга може бути розділена на три частини. Спочатку ви пройдете крізь сліпу зону, це займе за грубими підрахунками п'ять-шість днів. І три дні з них будуть занурені в пітьму. Слідом за цим ви увійдете в основну частину фотонної смуги і потрапите в нескінченне денне світло. Там  зовсім не буде ночі, усі двадцять чотири години доби будуть днем. Ця подорож триває, зазвичай, дві тисячі років і завершується виходом вашої Сонячної системи з іншого кінця фотонної смуги, пройшовши при цьому за п'ять-шість днів сліпу зону.

Разом з цим, Вища Творча Сила прийняла рішення вступу в цей період вашої Сонячної системи у міжпросторовий рятувальний балончик, який штовхне вашу Сонячну систему і виведе її за допомогою п'ятого виміру за межі фотонного світла, після чого наблизить її до точки, що знаходиться на відстані в три світлових роки від зоряної системи Сиріус. Зараз Сиріус знаходиться від Землі на відстані 8,3 світлових років. Цього балончика ви досягнете у 2012-2013 роках, коли завершиться цей період, а також ваш досвід проходження через 24-годинний день, і ви знову повернетеся до програми 12-ти годинного дня і 12-ти годинної ночі.

2

Як було сказано вище, існує величезний бар'єр, що огортає фотонне світло, що називається «сліпою зоною». Якби ви побачили цю сліпу зону, то зрозуміли б, що вона насправді містить величезну енергетичну смугу тиску. Це місце, де магнітні поля сильно прив'язані один до одного, настільки, що пройти через нього магнітному полю третього виміру без змін неможливо. Це означає, що магнітне поле вашої Землі і Сонця змушені будуть змінитися і набути нового типу. Тому ви повинні очікувати того, що зміниться електричне, магнітне поле, а також поле тяжіння. Ці зміни вже наступають. 

Ось вже як 20-30 років магнітне поле Землі зменшується поступово градус за градусом мало не до нуля. Багато землян використовують цей феномен як доказ того, що в кінці цього сторіччя станеться зміна в полюсах. Однак рада вчених з Сиріуса може дати вам гарантію того, що зміна полюсів не відбудеться. Ця ситуація, пов'язана зі зміною магнітного поля Землі, є побічним результатом тиску фотонної смуги на вашу Сонячну систему. При повному прояві світла фотонної смуги жоден електроприлад не зможе бути використаний. Цей розвиток подій означає, що коли Земля увійде в фотонну смугу, будуть відключені як батарейки, так і електрична мережа. Для їх включення з'явиться потреба в новій енергетичній формі - фотонній енергії.

При наближенні до сліпої зони, іншою важливою подією, як очікується, стане збільшення тиску в атмосфері Землі і на її поверхні, як вказує на те посилення сейсмічних явищ, які спостерігаються з 60-х років ХХ століття і по сьогодні. Ця ситуація з тиском вже починає проявляти себе. Земля знаходиться до цих пір в смузі землетрусів, які повсюди посилюються. Те ж саме можна сказати і про вулкани. Окрім того, це позначається і на кліматичних умовах, - в нормах випадіння опадів спостерігаються приголомшливі зміни: посуха в Каліфорнії, в Африці над Сахарою, на півдні Центральної Індії, в північних районах Чилі. Прикладом змін, що відбуваються в результаті впливу фотонів, є зміна внутрішніх течій океанів. На додаток до цього озонові діри, що з'явилися на початку 70-х років минулого століття, вказують на критичні зміни іншого характеру, причиною яких є часткове наближення фотонної смуги. Більш того, ця подія, що наближається, змінивши період сонячних плям і всю  температуру  поверхні Сонця вплинула, таким чином, на всю вашу Сонячну систему.

Давайте зараз поглянемо на Сонце і те, що з ним сталося. У 1987 - 1988 роках Сиріусяни  змінили полюс субтильних тіл і фон Сонячної системи для того, щоб фотонна смуга не вплинула негативно на вашу Сонячну систему. Спочатку ми змінили полюса субтильних тіл Сонячної системи так, щоб вони знову стали гармонізувати  з новими енергетичними лініями у формі решітки, створеною часом. Контролюючі сили Бога зайняті постійним творенням цього фізичного світу. Це забезпечить надійне входження Землі у фотонну смугу. Потім вчені Галактичної Федерації змінили терміни періоду сонячних плям з метою забезпечення більш легкої адаптації Сонця до нового положення субтильного тіла.

В результаті сонячної адаптації був створений новий характер Сонця. Це нове Сонце відповіло збільшенням числа сонячних спалахів, а також загальним зоряним охолодженням. В результаті успішного завершення цієї операції, великий тиск, який до цього мав місце на Сонячну систему, зменшився. Якби цей міжрівневий полюс не був змінений, то Сонце було б знищено сліпою зоною фотонної смуги, а Земля б випарувалася. Таким чином, при наближенні Землі до фотонної смуги, Сонце зазнало значних змін. І вже зараз  ви можете бути спокійні, знаючи, що воно успішно увійде у фотонну смугу. 

Для прямого і надійного входження Сонця у фотонну смугу в необхідності його регулювання були дві причини. По-перше, фотонна смуга - це міжрівневий аспект, який зобов'язує, щоб Сонце правильно увійшло в неї в зручній позиції, Сонце повинне мати відносно низький рівень активності, і здатне легко адаптуватися до швидких змінам, пов'язаних з входженням у фотонну смугу. По-друге, необхідно було, щоб Земля перебувала під контролем, а міжпросторові енергетичні тіла вашої планети були легко адаптовані до змін після входження в сліпу зону. Ці зміни і виправлення були здійснені з використанням міжрівневої голограми. Ця міжрівнева світлова плівка, голограма була розміщена навколо Сонця з метою забезпечення і правильного налаштування Сонячної системи на фотонну смугу і, окрім того, рівного входження Землі у фотонну смугу. 

Ця голограма потім буде використана при переході вашої Сонячної системи на нове місце, наближене до нашої зоряної системи поблизу Сиріуса. Таким чином, необхідно було розширити голограму вашої планети з охопленням при цьому Сонця і вашої Сонячної системи, а також відрегулювати вхідне поле Сонця. Це регулювання забезпечить ваш надійний вступ як у фотонну смугу, так і заняття вами нового місця в цій Галактиці. Ця операція була успішно виконана  за допомогою ряду дуже важливих операцій, які ми хочемо підкреслити.

В першу чергу були змінені полюси Сонця, потім Галактична Федерація надіслала різні дослідницькі кораблі з вивчення атмосфери і спеціально підготовлені досвідчені групи, які об'єднали свою діяльність з міжрівневою голограмою Землі. Їх мета полягала в тому, щоб вжити заходів для запобігання негативного впливу озонових дірок на життя на вашій планеті. На додаток до цього ці кораблі і їхні команди, екіпажі зможуть спостерігати за рухом Землі і материків, які матимуть місце при наближенні вашої планети з Сонячною системою до сліпої зони, і при необхідності зможуть втручатися. І все ж усі ви, хто живе на Землі, увійдете в фотонну смугу і втратите у мертвій точці ваше електромагнітне поле, як раніше нами було сказано. Це означає, що при входженні у фотонну смугу ви вже не зможете користуватися вашими електричними приладами.

3

Тому у зв’язку з перетворенням нових полів тяжіння Землі і електричних полів ви повинні почати готуватися до цих великих змін у вашому житті. Ця, на ваш погляд втрата, забезпечить зміну фотонних енергетичних полів на субатомному рівні, які в свою чергу стануть основними енергетичними виробниками вашої Сонячної системи. Зі зміною всіх атомів молекул буде змінена і природа Землян. Ви розвинетеся так, що будете разюче відрізнятися від нинішнього стану, тому розглянемо зараз весь сценарій фотонної смуги і подивимося, що станеться.

 Як було сказано раніше, ця подія відбудеться після 1996 року. Якщо жодних змін не буде, то наскільки вже зараз видно, при наближенні вашої планети до сліпої зони, при зануренні вашої Сонячної системи в цю зону, утвориться велике поле темряви. Раптово сутінки змінить абсолютна темрява. Це буде означати, ніби вся планета закинута у величезну шафу, двері якої зачинилися. Сонце зникне, і ви не зможете побачити на темному небі зірки. Тиск сліпої зони  повністю відріже надходження променів Сонця і зірок. І день зміниться відразу ж ніччю під час вашого проходження через фотонну смугу. З цією абсолютною темрявою почнеться процес змін, перетворень, і ви зрозумієте, що ви увійшли в сліпу зону.

Коли ви почнете справлятися з шоком цієї абсолютної темряви, ви виявите, що настають й інші події. Не тільки ви залишитесь у темряві, але і ваші електроприлади не будуть вже працювати. Коли ви натиснете на кнопку, електрика не увімкнеться, машини не запрацюють. Таким чином, ви станете абсолютно новим світом. Однак, незважаючи на всі ці неймовірні складнощі, ваше тіло перетвориться до неймовірної форми.

Коли будуть відключені електромагнітні поля планети, це стане початком зміни усіх атомів на Землі. Атоми ваших тіл будуть змінені так, щоб створити нове наполовину езотеричне тіло, а завіса, спущена на вашу свідомість, буде піднята. Ви вже не будете жити в обмеженому тривимірному світі, ви станете людьми, що живуть в Галактичній Світловій Реальності. Ви станете володіти фізичними і психічними здібностями, якими ви мали намір оволодіти з тих пір, коли ви покинули сузір'я Ліри з метою поширення в цій Галактиці знання в якості людської раси і для того, щоб бути її захисниками. Тепер вже почнеться процес повернення на п'ятий рівень свідомості.

На другий день атмосфера почне стискатися, і ви відчуєте, що під впливом тиску сліпої зони на поле тяжіння Землі ви будете стиснуті. Однак цей стан триватиме лише впродовж двох днів, коли ваша атмосфера буде стискати і тиснути, а всі істоти будуть ущільнюватися. Під впливом цього тиску, найбільша небезпека буде прихована в ядерних реакторах, де буде існувати ймовірність ядерної ланцюгової реакції і величезних вибухів радіоактивних речовин в атомних центрах, що знищать все. Стиснення ядерної енергії в результаті атмосферного тиску може призвести окрім цих вибухів або ядерних ланцюгових реакцій до величезних пожеж. Тому, для запобігання цієї ядерної небезпеки, Галактична Федерація дасть дозвіл на спуск технічним кораблям і персоналу на Землю.

Зміна, яку ви потім відчуєте, буде представляти собою холод, викликаний зникненням Сонця. Таке значне падіння температури буде означати появу своєрідного льодовикового періоду. Ця ситуація з'явиться в результаті зміни в міжпросторовому полюсі Сонця, в результаті чого його теплота не буде доходити до Землі. 

На третій день змін ви побачите, як слабке світло, що нагадує світанок, почне огортати вашу Землю. Після цього ви відчуєте початок впливу фотона. Це вплив фотона дуже важливий, оскільки він забезпечить оволодіння вами новим важливим енергетичним джерелом. Це нове енергетичне джерело дозволить вашій планеті перестати залежати від вуглецевого палива. Крім того це дозволить вам подорожувати в космосі. Така технологія роботи на фотонах лежить в основі силової системи, яку використовуємо і ми в космічних кораблях Галактичної Федерації. З третього і четвертого дня ви познайомитеся вперше, нехай і слабо, з фотонною енергією.

Четвертий день швидко завершиться. Коли почнеться п'ятий день, клімат знову почне теплішати і настане світло. Вплив фотонів стане абсолютним з кінця третього дня, вже ви зможете використовувати обладнання. За допомогою фотонної світлової енергії усі живі істоти на Землі будуть оживлені фотонами, що випромінюються з основної частини фотонної смуги. Ви увійдете в нове століття в новому тілі, всього 144 години або 5-6 днів входження в фотонну смугу. Зараз ви готові до подальшого етапу, в якому під впливом фотонів ваші психічні здатності будуть посилені. Ця фотонна енергія не тільки забезпечить максимальне використання вашим тілом енергії, але і створить для ваших будинків та промисловості енергію. Ви увійдете в століття фотонної енергії, космічні польоти стануть для вас дуже простим, найкращим видом подорожі. Почавши один раз жити у фотонній смузі ви вже будете перебувати в повністю реалізованому космічному столітті за допомогою сили, забезпеченої фотонною світловою енергією. Зірки та інші планети стануть близькими настільки, що це буде прирівнюватися до подорожей з міста в місто. За допомогою цієї енергії стане можливим так же легко подорожувати на Сиріус або іншу близьку зірку, як зараз з Каліфорнії до Нью-Йорка. Крім того серед вас вже будуть знаходитися ваші старші брати і сестри, яких ви називаєте інопланетянами з тим, щоб у цей перехідний період допомогти вам в якості радників.

4

Повергнення вас в космічну сім'ю вказує на значні зміни в космічних відносинах Землі з космосом. Час вашого вхід в фотонну смугу, забезпечать перетворення вашої планети як на свідомому, так і на фізичному рівнях, крім того, її перехід на більш високий рівень. Більшою мірою, цей перехід з тривимірного простору в п’ятивимірний є великий подарунок для Землі. В результаті цих перетворень ви, вийшовши з-під контролю Плеяд, потрапите під вплив Сиріуса. Ця п’ятивимірна реальність означає, що ви будете ближче до Сиріуса і засвоїте культуру Ліра/Сиріус, як це було 25 000 років тому за часів Лімурії. Ви будете перебувати під захистом Сиріуса у міру вивчення справжньої історії Землі. Ви довідаєтеся в Галактичної Федерації, яким чином треба використовувати у п'ятому вимірі ці нові космічні відносини. 

Так, наближається невимовно красивий Золотий Вік, про який пророкували впродовж двох тисячоліть різні релігії вашої спільноти. Цей Золотий Вік, що наближається, буде століттям, коли кожен землянин матиме можливість бути таким, яким він є. Це буде час, коли ви зрозумієте вашу справжню історію і знову придбаєте втрачені раніше здібності повного усвідомлення. Фотонна смуга, що наближується, покладе край вашої нинішньої цивілізації в тому вигляді, в якому ви її зараз знаєте.

Більш того, разом з наближенням фотонного світла, завершиться період, що бере початок з кінця цивілізації Атлантів обмеженої свідомості негативного ієрархічного державного контролю. В результаті ви перебуваєте на останньому відрізку цивілізації століття, глобалізації під знаком Риби, який приведе вас, дійсно, до чудової пори. Новий чудовий час, в який ви увійдете, забезпечить прояв нового абсолютного потенціалу вашої свідомості. Цей факт був передбачений у ваших священних книгах, і він стане століттям, де ви будете розмовляти з усіма живими організмами і йти разом по ньому.

Це буде час, коли ви будете одне ціле з духовної ієрархією Землі і, крім того, це буде час повернення до тісної співпраці з метою захисту Землі з дельфінами і китами, а також з вашою Сонячною системою. Окрім цього, ви знаходитесь на порозі виявлення вами вашого справжнього Я, яке здатне використовувати багато психічних здібностей. Так, телепатія, телекінез, надчутливість, яснобачення є психічними здібностями, збереженими з минулого, як спадковість.

Окрім цього, ви володієте новими поняттями щодо того, як ви будете будувати ваші відносини з розумінням почуттів один одного. Ці правильні людські стосунки визначать конструктивні заходи для їх використання в управлінні суспільством мирної форми. Разом з цими особистими і суспільними змінами з'являться нові технології і нова наука, які можна буде безпечно використовувати.

Насправді ви стоїте на порозі народження нової планети, нової галактичної цивілізації і нової галактичної людини. Ви в якості землян готові створити приголомшливий період ще краще за Лімурію. Допомагаючи духовній ієрархії у вашій Сонячній системі, ви повернетеся до вашої духовної базі, що містить принцип бути захисниками Землі та інших планет вашої Сонячної системи. Однак ви повинні зрозуміти, що ви стоїте на порозі змін і нововведень, які приведуть до нашого приземлення в якості першого контакту.

 Перший такий контакт з духовною ієрархією і Сиріусянцями зробить можливим включення всієї вашої Сонячної системи в Галактичну Федерацію і, таким чином, ви станете, як було сказано вище, Галактичної Цивілізацією. Тут ви можете бути впевнені, що в майбутньому ви зможете ділитися з іншими зоряними системами знаннями за допомогою любові. Такого роду практика буде продовжуватися в силі Господа Бога, що постійно розширюється. Це буде дійсно приголомшливий чудовий період!

Джерело:  www.youtube.com

Канал  znaniya15839562074852

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше