Фінальна битва відбудеться найближчим часом

Великий Зсув, який відбувається на Землі, є частиною глибокої та стрімкої зміни, коли Темрява розчиняється у Світлі. Ця трансформація неминуча. Істина не може співіснувати з брехнею. Цей Зсув передбачався кожною великою релігією планети, хоча його справжнє значення навмисне спотворювалося, щоб приховати правду, і ховалося тими, хто не був готовий його прийняти.

Тепер Зсув почався всерйоз, і він продовжуватиметься доти, доки усі Душі на планеті не об'єднаються на славу своєї божественної природи. Фінальна битва відбудеться на планеті Земля найближчим часом. Вона стала можливою, оскільки підвищуючи свої вібрації, Земля очищається від усього непотрібного.

Ми станемо свідками дивовижних змін, яким передуватиме ланцюжок подій. Ці події є частиною складного плану Творця, який був приведений у дію, коли планета та людство досягли точки неповернення. Заплановано багато великих та незначних заходів. Є багато речей, які потрібно зробити, щоб підготуватися.

Це останній шанс для тих, хто не визначився. Усі зараз стоять перед вибором: Світло чи Темрява. Чи готові ви відстоювати правду, незважаючи ні на що, - це ваш вибір. Темні сили готують велику подію, а також технологію управління Свідомістю, щоб люди втратили здатність до раціонального мислення та судження (Саме цей процес ми зараз спостерігаємо в Україні, яка стала епіцентром геополітичних подій на планеті – ВЗ).

Тому необхідно, щоб усі люблячі, творчі люди, які дбають про планету, об'єдналися, взявши на себе відповідальність за свої дії, і стаючи духовно досить сильними, замість звинувачувати інших у тому, що відбувається у світі.

Наближається нове століття, і нам допомагають піднятися через цей Перехід до вищих частот Любові, Радості та Світу. Темні докладають усіх зусиль, щоб зберегти контроль над Розумом, нав'язуючи свої ідеології, засновані на страху, які ведуть до ще більшого хаосу (Ідеологія «русского мира» є ідеологією, заснованою на страху. Саме її чекісти намагаються експортувати з концтабору РФ до Європи шляхом таємних операцій, терору і війни. У цьому полягає прихована суть російського вторгнення в Україну).

Це останнє випробування і кожному необхідно вибрати бік. Більшість нашої еволюції включає прийняття рішень без зовнішнього втручання. Щоб наш вибір з вільної волі міг бути справді ефективним, цей вибір зараз є однією з таких подій.

Вибір кожного з нас визначить, чи досягнуть люди рівня, необхідного для Вознесіння. Це битва Свідомості, яку люди ніколи раніше не знали. Її результат визначає майбутнє людства.

З 2000-го року ми знаходимося у великій битві між Темрявою та Світлом на планеті Земля, і ми бачили багато тривимірних енергій у дії. Ми пережили важкі часи. Ми спостерігаємо повномасштабну атаку на людство з боку Темних сил і бачимо, як людство дає відсіч, щоб відновити контроль над своїм життям, майбутнім та самим існуванням.

(Варто знати, що саме з 2000 року почався перший президентський термін чекіста Путіна в РФ, якого було «обрано» на президентських виборах наприкінці грудня 1999 року – ВЗ)

У нас є критична маса, імпульс, який експоненційно зростає. Так що зберігайте свою енергію на високому рівні та чекайте на чудові речі. Це незабаром закінчиться, але потрібно розширювати своє Світло.

Існує безліч часових рамок, деякі краще за інші, але будь-яка з них можлива. Ми вирішуємо, яка часова шкала буде проявлена, хоча деякі з цих аспектів виявилися не такими, на які ми очікували. Ми зупиняємо потік часових ліній, коли думаємо, що присутність хаосу, проблем та конфліктів означає, що ми більше не знаходимося на часовій лінії Вознесіння. Але це також частина процесу, і цей процес може повторюватися кілька разів.

Зрештою, ми контролюємо часові лінії, і визначатимемо, як розгортатиметься цей процес індивідуально та колективно. Це буде прекрасний чи жахливий досвід – залежить від нас і від того, як ми вирішуємо діяти. Ми живемо в небезпечні, заплутані та важкі часи, але Світло завжди перемагає та переможе тут, на планеті Земля.

Ми приносимо нову енергію впродовж багатьох років, і цей процес продовжуватиметься. Очікуйте великих енергетичних завантажень та зрушень, що означає втому, а також злети та падіння. Ми робимо це давно, ми звикли до цього, навіть якщо часом це може бути досить неприємним.

Ми можемо досягти більшого успіху в цьому процесі і менше стикатися з тим, що відбувається у світі і в нашому житті, якщо більше зосередимося на енергії, а не на емоціях та тривимірній реальності. Потрібно відпустити деякі речі, якщо ми хочемо чогось нового в нашому житті. Треба бути готовими вітати та втілювати нові енергії, щоб стати кращою версією самих себе, бути готовими до критики та неприйняття з боку людей, чиє схвалення означало для нас усе.

Якщо вам набридло жити там, де ви знаходитесь, настав час шукати енергетичну спільноту, що більш резонує з вами. Якщо ваша робота, спосіб життя, кар'єра або інші аспекти вашого життя виглядають старими та невмотивованими, настав час шукати змін. Коли ми готові до глибоких змін, ми готові дозволити трансформації прийти.

Якщо ви не знаєте, в якому напрямку рухатися, зосередьтеся на результатах, на тому, чого ви хочете досягти, все змінюється швидко, тому те, що ви хочете зараз може змінитися через кілька місяців. І пам'ятайте, що одним із найбільших наших обмежувачів є страх перед наслідками.

Будьте сміливими у своїх намірах, і робіть їх якомога масштабнішими. Залишіть місце для чудес та для Всесвіту. Ми націлюємося на те, що хочемо отримати, а не на те, що дійсно можливо для нас зараз. Не бійтеся бути сміливими у своїх намірах.

Ми – енергетичні воїни Світла, ми робили це раніше. Ми тут зробити це знову і ми переможемо.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше