evolution - нова професійна соцмережа

16 березня 2018
Марина Чиянова

У Росії з'явиться нова соціальна мережа для пошуку професіоналів з назвою Evolution, розроблена на платформі blockchain. Стати учасником майданчика можна буде вже в цьому місяці. 

Evolution – це соціальна мережа для пошуку, підбору та знайомства професіоналів з усього світу, що підтверджує компетенції в будь-якій області. 

“Щодня ми стикаємося з однією великою проблемою: як підібрати гідного кандидата на ту чи іншу позицію? Як познайомитися з потенційним роботодавцем з компанії «мрії»? Рішення знайдено!" - зазначає один із засновників проекту В'ячеслав Золотухін. 

За його словами, внутрішня «розумна» система Evolution буде автоматично формувати для кожного користувача особливий числовий індекс довіри», заснований на репутації користувача у соціальній мережі, його ділової активності та компетентності у своїй професії. А завдяки застосуванню популярної й самої безпечної технології blockchain «оцифрований» репутацію користувача неможливо буде підробити. 

“Учасники мережі Evolution зможуть використовувати майданчик для щоденного виконання завдань на базі платформи Evodesk, причому не тільки в особистих, але і групових. У системі передбачені корпоративні дошки з індивідуальним доступом для кожного відділу компанії. Тобто керівник може на одній дошці бачити виконання завдань кожного підрозділу, тим самим легко контролюючи процес", - додав Золотухін. 

Перевагою мережі є те, що за кожну дію з поставленим завданням на дошці - будь то перенесення на іншу вкладку або зміна часу дедлайну - система буде нараховувати мотивуючі бали, які можна буде витратити на внутрішньому магазині на корисні товари - від навчальних курсів до обіду в ресторані. 

Крім того, користувачі Evolution зможуть додатково заробляти, оцифровав свої знання і виставивши їх на продаж. 

Наприклад, експерт по налаштуванню реклами в Яндекс.Директе, склавши покрокову інструкцію і виклавши її в загальну базу, зможе на цьому заробляти цілком реальні гроші. Користувачі будуть оцінювати дану стратегію і виставляти їй рейтинг. Чим вона вище в загальному топі по даному напрямку, тим більше ціна. 

Додатково, при нестачі балів, користувачі можуть їх докупити за внутрішню криптовалюту Evocoin, за рахунок якої здійснюються операції з купівлі/продажу між іншими учасниками мережі. 

"З допомогою Evolution наші користувачі зможуть постійно вчитися чомусь новому і рости в професійному сенсі, щодня формуючи свій унікальний рейтинг з елементами гейміфікації"- підсумував один із засновників проекту. 

Творцями нової соціальної мережі Evolution є засновники платформи для ефективного планування та управління часом Evodesk - експерт у сфері блокчейна і криптовалют, творець клубу маркетологів і бізнесменів Михайло Колмаков і ідеолог блокчейн проектів і кріптовалюти Evocoin В'ячеслав Золотухін. 

https://evodesk.ru 
http://evocoin.ru 
https://t.me/evochain 
https://vk.com/evodesk 
https://twitter.com/EvoDeskDNK 
https://www.facebook.com/EvodeskDNK

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Закохатися за 4 хвилини: 36 запитань, які змінять вас
20 років тому психолог Артур Арон провів експеримент, завданням якого було виникнення любові в лабораторних умовах між абсолютно незнайомими чоловіком і жінкою. Інгредієнтами формули кохання були 36 запитань. Ви будете здивовані!
Читати більше
Яніна Соколова: «Коли з тобою щось стається – це сигнал, що треба щось віддати»
Телеведуча розповіла про те, що найбільш обурює в реакції суспільства на людей із онкологічною хворобою, що має змінитися в країні у сфері лікування таких пацієнтів та чи важко було викладати на загал історію власної боротьби.
Читати більше