Енергетичний прогноз на лютий 2020 року - американські гірки

Лютий несе енергію 2020 року поспіль всі 29 днів. Це час великих енергетичних порталів, подій, і, безумовно, пов'язаних зі швидкісною трасою нашого дуже швидкого руху вперед у Вознесіння. Якщо говорити однією фразою, це буде «місяць американських гірок».

Портали Світла в лютому

Січень місяць все ще ніс в собі минулорічні частоти, і, хоча ми бачили проблиски енергії 2020-го року, ці енергії не були досить помітними. Тепер, коли ми вступаємо в лютий місяць, він приносить величезний кошик, повний значних подій. Відкриються щонайменше три світлових портали, що відбудеться 02 лютого 2020 року, 22 лютого 2020 року і під час молодика 23 лютого 2020 року. Впродовж цих днів космічне Світло буде вільно проходити на Землю, піднімаючи частоту планети і передаючи світлові активації на нашому шляху. Це змусить вас відчувати себе нестійкими і вібруючими з енергією.

Світлові портали відкривають шлях більш світлим частотам, що належать Землі. Досі Земля підтримувала більш низьку тривимірну частоту (3D Матрицю), але завдяки цим космічним світловим порталам це швидко змінюється. Чим більше Світла прийде на Землю, тим більше радісних емоцій, надихаючих подій і обставин відбудуться.

02 лютого 2020 року на всіх нас чекає унікальний день. 02.02.2020 - дата, подібна комбінація чисел, яка може випасти раз в тисячоліття. Такі незвичайні за своєю природою числа зустрічаються тільки в перші століття тисячоліття, тому варто не пропустити нагоду скористатися магією чисел і змінити життя на краще.

 У цьому тисячолітті таких дат паліндромів (дзеркальних дат) буде 36. Причому, остання з таких дат в цьому тисячолітті відбудеться 22 вересня 2290 року (22.09.2290), а наступний після цього календарний паліндром буде тільки 03 жовтня 3001 року (03.10.3001).

Паліндром - буквосполучення, слово або текст, що однаково читається в обох напрямках. Згідно нумерології число 2 означає виконання бажань, тому нумерологи радять всім загадувати бажання в ці унікальні дати.

Друге люте 2020-го року буде, за словами нумерологів, по-справжньому магічним днем для всіх жінок. День 02 лютого буде насичений енергією Юпітера. Це сильний день і для чоловіків, але саме жінкам буде дарована можливість творити чудеса. Головне - скористатися моментом і провести його правильно. Навіть якщо зараз вас долає апатія, а сили на нулі, незабаром все зміниться. Не бійтеся змін.

Чоловіча енергія панувала дуже довго. Зараз все починає змінюватися на користь жіночої енергії, і світ починає рухатися туди, куди захоче жінка.

Як правильно провести цей день?

В першу чергу 02 лютого слід загадувати бажання, мріяти, уявляти і деталізувати. Уявляйте їх як такими, що вже відбулися, занурюйтесь в свої відчуття, отримуйте задоволення від них.

Обов'язково вибачте кривдників і відпустіть людей, які хочуть піти. Вам зараз не потрібно нічого зайвого. Поставте себе на перше місце - зараз важливіше за вас нікого немає.

Відпустіть увесь негатив. Будьте щирі у своїх намірах: прощення має йти від душі.

У цей день ні в якому разі не можна заздрити, лаятися і змагатися. Допомагайте, підтримуйте, творіть і даруєте добро. Якщо це вище ваших сил - йдіть, уникайте, не втручайтеся. 02 лютого 2020 року може стати відправною точкою нового життя.

Світло приносить життєві зміни

Якщо ви призупините свій напружений графік і налаштуєтесь на своє серце, то відчуєте інше відчуття блаженства, радості, спокою, якого не було раніше. Ми трохи більше розширюємося і трансформуємо нашу Свідомість до рівня, що відповідає новій більш світлій Землі.

У цьому місяці очікуйте, що у вашому житті відбудеться багато змін, оскільки Світло, яке ви зараз несете в собі, поширюється через різні області вашого фізичної життя: відносини, робота, любов, фінансова сфера. Воно приносить вам ідеї, нових людей, можливості, а також рішення, що змінюють життя. Цей місяць офіційно ознаменує собою початок 2020 року (з точки зору енергії), тому будьте уважні, щоб зробити правильний вибір, заснованого на вашому добробуті. Прислухайтеся до свого внутрішнього керівництва, дійте з власного імпульсу, і ви будете заслужено нагороджені.

Вивільнення щільності

Земля підвищує і піднімає завісу негараздів і хаосу, які вона несла. Часові лінії війн, земні Душі, і щільні часові лінії піднімаються і трансформуються у Світло, проживаючи це з підвищенням вібрацій. Коли Земля очищає і піднімає щільність зсередини свого ядра, на поверхні може бути досить багато хаосу (як це було з пожежами і різними військовими конфліктами). Проявляться деякі стихійні лиха, такі як виверження вулкана і сильні шторми. Довіряйте, що все для Найвищого Блага, навіть якщо на перший погляд це не так.

Подібно до того, як Земля очищає хаос і прив'язки страху, так і ви проходите крізь очищення. Можуть піднятися страхи і травми минулого, а також фізичний біль або хвороби, які є результатом очищення клітин від щільних частот. Дайте вашому тілу час на відновлення і довіртеся процесу. Не піддавайтеся страху або негативним думкам. Довіртеся, що все завжди працює для вас.

Лютий знаменує собою передачу енергії 2020 року. Це означає, що у вас будуть моменти повного спокою і ейфорії, а також моменти, коли ви зіткнетеся з вашими найглибшими страхами. Більше немає місця, щоб уникати того, ким ви були, і того, що приходить. Вам необхідно слухати свою внутрішню мудрість, почути свої страхи, дозволити їм бути, вчитися у них. Єдиний спосіб звільнитися від того, що вас стримує, - повернутися обличчям до цього, і в лютому це досить сильно проявиться. Не ховайтеся в тіні. Прийміть, хто ви є. Сміливо дивіться у своє відображення і звільніть всі негативні переконання про себе. Єдиний спосіб перейти до наступного кроку, - бути чесним з собою.

Лютий переносить нас у потужний центр освітлення, так щоб ми зіткнулися з тим, хто ми є. Погляньте, як далеко ви просунулися, подивіться, ким ви стали. Зустріньтеся з усім, що є ви, і почніть сприймати це. Позбудьтесь егоїзму. І в 2020 році ця тема буде підніматися знову і знову, щоб допомогти нам примиритися з людиною, яка дивиться на нас в дзеркало.

Ініціація Працівника Світла

Знайдіть час попрацювати над своїми духовними дарами. Медитуйте, часто робіть паузи, слухайте свою внутрішню мудрість, йдіть за своїми імпульсами, оскільки в цьому місяці багато хто з вас буде спрямований на потужні ініціації. Це трапляється, коли ви досягли точки в своєму Вознесінні, коли ви отримаєте особливі активації або будете направлені до внутрішніх дарів. Робіть паузу щодня на кілька хвилин; нехай ваша внутрішня мудрість направляє вас.

Простого наміру отримати послання від вашого Вищого Я достатньо, щоб дозволити мудрості протікати крізь вас, поки ви знаходитесь в нерухомості. Як тільки ви отримаєте ці повідомлення, дійте виходячи з них.

Ми можемо рухатися в глибину 5D енергії, але ми ще не вільні від 3D ілюзії. Практикуйте багато Любові до Себе і практикуйте прощення, і цінуйте ті моменти щастя, коли вони будуть посилюватись.

Автор Amelia Bert

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше