Дивовижні малюнки олівцем Maria Zeldis

15 серпня 2016
Ігорішка

Марія Фудотова - Maria Zeldis - 1955 року. Народилась в Україні. Живе в Мексиці. Самоучка. Талановита художниця. Її роботи прекрасні, в них дісно захоплений момент емоцій. Особливо це відображається в малюнках дітей, де проглядається їхня невинність. В чудових образах передається почуття моменту та істини.
 
Марія та її чоловік вже понад 20 років живуть в Мексиці. Вирішили вивезти подалі від Чорнобиля свого малюка. Поїхали випадково, по туристичній візі, коли отримали місця в Симфонічному Оркестрі Штату Мехіко. Адже за освітою Марія - піаністка, а чоловік - скрипаль, учень її батька. Сестра-близнюк Марії - художниця, ікониписець, монахиня у Фроловському монастирі Києва. 

Марія займалась вихованням сина. Але життя склалось так, що у 18 років його довелось відправити до США, а далі він поїхав ще до більш далекої Канади. Це було пов'язано з погіршенням кримінальної ситуації в Мексиці. Марія сумує за сином, але рада за його безпеку. Від'їзд сина і постійне відчуття суму чеерз розлуку стали сильним поштовхом до того, що Maria Zeldis почала писати картини.
 
Марія належить до тих людей, які доводять почату справу до кінця і якнайшвидше. З цієї причини вона обрала для себе графіку. Тому, захопившись творчістю, вона забуває про час і реальність. 

Малюванням як хобі займається вже понад 10 років. Зажди вдосконалюється та вчиться, тому і схиляється до критичних думок. Марія не збиралась викладати свої роботи в інтернеті, але друзі сина декілька років тому подарували їй сторінку в Девіантарті на 8 березня. З того часу малюнки там постійно додаються. 
 
У самій Мексиці Maria Zeldis знають: купують роботи в музеї, влаштовують персональні виставки. Марія каже, що сама вона нічого для цього не робить, і всі ці виставкові облаштування і продажі "падають на неї з неба".
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше