Долорес Кеннон
Ми живемо у найважливіший період земної історії

Кар'єра відомої дослідниці Долорес Кеннон, яка померла 12 жовтня 2014 року, тривала понад 40 років, впродовж яких вона працювала з тисячами людей на сеансах регресивної гіпнотерапії. Опублікувавши більше 17 книг на цю тему, Долорес Кенон без перебільшення можна вважати однією з найпопулярніших професіоналів у цій темі у світі. Серед популярних тем, які вона торкалася, у своїх численних книгах були: минулі життя, інопланетяни, життя інших планетах, зцілююча енергія, відомі історичні особистості, такі як Нострадамус чи Ісус, викрадення. Цей список можна продовжити.

Кожна книга має тенденцію складати Свідомість читача як крендель, пояснює Долорес Кеннон. Одна з її останніх книг під назвою: «Три хвилі добровольців та Нова Земля» є набором сеансів регресивної гіпнотерапії, в яких описується закулісний погляд на поточну зміну парадигми Землі.

Під час сеансів Долорес Кеннон гіпнотизує своїх клієнтів, вводячи їх у надсвідомий стан мозкових хвиль, один із найглибших трансів, які може випробувати людина. Долорес пояснювала свою техніку в інтерв'ю «The Age»: «Я розробляла свою техніку роками. Це не схоже на жодну техніку гіпнозу. Ми можемо контактувати з тим, що я називаю найбільшою Силою, і це Джерело всіх знань. Я знайшла спосіб змусити через це пройти кожну людину, з якою я працювала, а я працювала з тисячами людей».

Результати її техніки разючі, якщо не сказати більше. З роками Долорес Кеннон почала помічати кореляцію між сеансами з її різними клієнтами, які пов'язані з втіленням Душ на планеті в цей час. Коли ви працюєте з тисячами та тисячами пацієнтів, як це роблю я, як терапевт та консультант, ви починаєте бачити загальну нитку, що проходить через багато випадків.

Розповідає Долорес Кеннон:

«Раніше я дозволяла пацієнтам вирушити в минуле життя, знаходити там деякі відповіді, а потім дослідити Джерело всіх знань, щоб відповісти на всі їхні запитання, і зайнятися зціленням. Тільки за останні 5 років або близько того я почала працювати з пацієнтами, які не змогли повернутися в минуле життя на Землі. Я почала виявляти, що вони ніколи раніше не були на Землі, і що вони прийшли сюди (на планету Земля) безпосередньо від Творця - від Джерела з інших планет, з інших вимірів, де вони були істотами Світла. Це спільна нитка, яку я знайшла. Це загальна нитка, яку я виявила, і звідси народилася теорія трьох хвиль добровольців».

Теорія Долорес Кеннон припускає, що ряд Душ подорожує з інших планет і вимірів, щоб допомогти Землі в цей час Великого Переходу. Багато хто з цих Душ, вібрація яких вища, ніж у Душ, що живуть на Землі, вперше втілилися на цій планеті. Вона стверджує, що багато душ, які проживають багато життів на Землі, застрягли в кармічному циклі, повторюючи одні й ті самі моделі помилок і уроків, які зрештою призводять до руйнування планети.

Тому їх називають більш чистими Душами, які прийшли на Землю, щоб очистити та підняти вібрації планети. Але зараз багато людей у фізичному тілі не пам'ятають, чого вони прийшли. Коли вони приходять на Землю, на людину нападає амнезія, вона втрачає пам'ять про те, навіщо вона тут. Вона забуває про мету своєї місії на Землі. Але група чистих Душ має енергію для проекту. Це енергія Любові, яка змінює менталітет на Землі. Історія змінюється. Просто тут.

У подорожах під час своїх експериментів Долорес Кеннон виявила, що Земля – одна з найщільніших планет у всьому Всесвіті. Душа, втілена тут, вважається сміливою, тому що життя на Землі – це дуже надихаючий досвід, особливо для Душ із вищих сфер (вимірів) та планет із вищою вібрацією. Однак, на питання про те, навіщо вони прийшли на Землю, всі її пацієнти відповідали однаково - вони просто почули поклик Джерела...

Земля переживає глибоку трансформацію, таку трансформацію, якої, за словами пацієнтів Долорес, ніколи раніше не було. Вперше вібрація усієї планети переходить на частоту нового виміру. Багато душ або груп Душ переживали подібні зміни в минулому, наприклад, майя, але ніколи ціла планета не переміщалася одночасно на частоту нового виміру. Тому, пояснює Долорес, увесь Всесвіт сидить у першому ряду на одному з найбільших шоу всіх часів.

Однак, допомога потрібна, тому що людина забруднила планету настільки щільною вібрацією, що це загрожує виживанню планети загалом. Долорес повідомляє, що якщо планета Земля вибухне, це вплине на весь Всесвіт і торкнеться всіх істот. Тому було зроблено заклик про допомогу, і багато Душів поспішили на допомогу.

У книзі «Три хвилі добровольців та Нова Земля» Долорес докладно описує три різні класи (хвилі) Душ, які втілюються на Землі.

Перша хвиля – це люди віком від 40 до 60 років (і старше). Ці добровольці стурбовані насильством, гнівом та ненавистю, які вони відчувають на Землі. Їм було дуже важко пристосуватися до людського життя, і багато хто з них намагався покінчити життя самогубством.

Друга хвиля складається із людей, яким зараз від 20 до 30 років. Ці добровольці відчувають себе більш комфортно в тілі, і, як кажуть, є маяками або каналами енергії, і що вони можуть впливати на інших, просто перебуваючи поряд з ними. Їхня місія полягає в тому, щоб просто ділитися своєю енергією з іншими, тобто їм не потрібно нічого робити, їм просто треба бути.

Третя хвиля – це нові діти, багато хто з яких зараз підлітки. Саме вони мають всі знання, необхідні для існування на планеті після Зсуву вимірювань і трансформації. Їхня ДНК більш розвинена, і найбільша проблема, з якою вони стикаються, полягає в тому, що їх стан розглядається людьми, як випадок, який необхідно лікувати.

Цікаво, що завдяки своїм численним сеансам зі своїми клієнтами Долорес багато писала про загублену цивілізацію Атлантиду. Вона виявила, що подібно до Атлантиди, в минулому було багато різних цивілізацій, які були знищені. «Щоразу, - писала Долорес, - коли люди доходили до того, що використовували енергію неправильним чином, і не могли її контролювати, їх зупиняли. І так було завжди впродовж усієї історії земного людства, і щоразу все починалося спочатку на цій планеті. Цивілізації поверталися до своїх первісних стадій і починали все заново. Ось чому вони не хочуть, щоб те саме сталося і цього разу. Вони знову не хочуть починати все наново з планетою і знову відновлювати життя для всього людства».

Під час сеансу гіпнотерапії жінка повернулася до Атлантиди та розповіла Долорес основну причину, через яку Атлантиду було знищено. Мені сказали, що були вчені за часів Атлантиди. Деякі грали про те, що вони називали «темною матерією». Мені сказали, що це те саме, що вчені роблять зараз, коли грають із тим, що ми називаємо антиматерією. Вони сказали, що нам потрібно це знати, бо вчені зараз роблять те саме. Те саме можна сказати і про експеримент на Великому андронному колайдері в Швейцарії. У нас зараз проблеми із антиматерією.

На питання, кого Долорес Кеннон критикує у своїй роботі, вона каже, що знаходить кумедними коментарі людей про те, що вона – письменник-фантаст.

«Я ніколи б не змогла цього зробити. Я маю 17 книг, і всі вони прийшли через справи, над якими я працювала звичайною людиною. Я не знала цих людей, поки вони не переступили поріг мого кабінету. Вони мали різне соціальне походження, - керівники компаній, університетські професори, священики, шамани та багато звичайних людей. Я не знайшла нікого, хто не мав би минулого життя.

Коли я почала писати серію «Заплутаний Всесвіт», мені було цікаво, чи зможе хтось у ній розібратися, тому що я сказала, що ця книга призначена для людей, які хочуть, щоб їхній розум був складний, як крендель. Коли люди читають мої книги, вони кажуть: «Я знаю і не знаю як, але я знаю, що це правда». 

У заключному сегменті її інтерв'ю «The Age» Долорес запитали, чи є якісь заключні думки, якими вона хотіла б поділитись щодо Зсуву Свідомості люства, вона відповіла:

«Ми рухаємося в нову частоту, в новий вимір, де народиться Нова Земля, і вона буде надзвичайно красива, дуже красиві фарби та тотальна любов. Ми віддаляємось від негативу старої Землі, і йдемо до повного повороту, і ми всі йдемо туди прямо зараз».

Біблія в «Новому одкровенні» говорить про Нове Небо та Нову Землю. Це те саме, що й у нас зараз. Просто, святий Іоанн, коли йому було видіння на острові Пафос, не зрозумів, що для цього буде потрібно ще дві тисячі років.

Найголовніше, що ми переживаємо важливий момент в історії Всесвіту, і для кожного з нас дуже важливо «бути тут і зараз». Є тисячі Душ, які хочуть бути тут, на Землі, щоб випробувати це, навіть якщо вони можуть бути тут лише кілька годин. Кажуть, що навіть якщо вони помруть, вони хочуть мати можливість сказати: «Я був там, коли це все сталося».

Тим, хто читає ці рядки, треба зрозуміти, наскільки це важливо для всього Всесвіту. Отже, ми живемо в дуже гарний час, який більше ніколи не повториться.

www.youtube.com

 Канал Житель TV

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше