Девід Вілкок
Жорстока боротьба за Землю у Космосі

То чому ж нашу планету хочуть захопити різні види цивілізацій, включаючи тих же рептилоїдів, а також аннунаків, які хочуть повернутися на Землю? Чому ведеться така запекла боротьба за Землю?

Тому що на усі зірки нашого локального скупчення, гравітаційно та енергетично, впливає величезний портал, який переносить вас прямо у сусідні галактики. В результаті наше локальне скупчення – це найбажаніша «блакитна зона». У ній хоче влаштуватися кожен, - хороший, поганий чи потворний, якщо вони можуть побудувати космічний еквівалент готелів. Вони можуть утворити монополію та стягувати найвищу плату.

Уявіть місто, яке хоче брати величезну плату за міст чи швидкісну автостраду, користуватися якими хочуть усі. Вам не обов'язково їхати саме ними, але якщо ви оберете окружні шляхи, ви збільшите свою подорож на кілька годин.

А ось і найдивовижніше. Наше Сонце знаходиться поряд з галактичною зоряною брамою. Ми ближче до входу, ніж будь-яка інша зірка у скупченні. Цей великий красивий портал розташований за межами нашої Сонячної системи. Це означає, що ми вже живемо в еквіваленті променаду, тобто пішохідної прогулянки або спеціальної зони для пішохідних прогулянок у нашій Галактиці. Кожному хочеться збудувати готелі саме тут.

Цьому порталу мільярди років, тому і претендентів на нерухоме майно в нашій області вистачає з надлишком. За таке місце вестимуться зоряні війни, як Землі на Близькому Сході. Порталом також можна використовувати для вторгнення інших галактик.

Річард Пук, професор астрономії університету штату Огайо, опублікував деякі деталі нашого місцевого регіону у вигляді конспекту, викладеного в Інтернеті. Згідно з його версією, у нашому скупченні з радіусом 15 світлових років довкола земного Сонця знаходиться 38 зіркових систем. Загальний діаметр накопичення становить близько 30 світлових років.

03 березня 2011 року Ендрю Ковін створив привабливу схему нашого міжзоряного оточення Сонця. Найбільші зірки мають знайомі назви, такі як Сиріус, Арктур та Альфа Центавра. Але багато менших зірок мають технічні назви, такі як, наприклад, HD113538, оскільки вони були відкриті зовсім недавно.

Коли ми дивимося на карту Ковіна, ми можемо ясно бачити, що наше земне Сонце знаходиться у середині зоряного оточення. Його місце позначене червоним кольором. Це не результат навмисного приміщення Сонця в центрі зображення найближчих сусідніх зірок. Джерела НАСА підтверджують, що ми знаходимося в центрі великої труби плазми, яка називається «сонячним циліндром».

Згідно з енциклопедією астробіології, оточення Сонця - це простір, пов'язаний з циліндром. Цей циліндричний простір із Сонцем розташований перпендикулярно диску Чумацького Шляху. Сонячний диск розташований за 10 кілопарсек від галактичного Центру з радіусом 1 кілопарсек. Коли ми чуємо, що це циліндр перпендикулярний до диску Чумацького Шляху, це дуже важлива деталь.

Перпендикулярний кут 90 градусів. Якщо у вас є плоска тарілка і ви поставите на неї банку з Coca-cola, ви маєте циліндр, що піднімається з тарілки під перпендикулярним кутом. Це найпростіший спосіб візуалізації цього порталу. Як мовилося раніше, циліндр центрується у Сонці, ми (планета Земля) перебуваємо у середині колосальної колони (потоку) енергії.

Докази стають ще переконливішими, коли ми вивчаємо прес-реліз Каліфорнійського університету Берклі від 29 травня 2003 року, що підбиває підсумок п'ятирічного ретельного дослідження. У ньому написано, що наше Сонце знаходиться в центрі міхура гарячого газу. Перша детальна карта Космосу в межах близько тисячі світлових років від Землі поміщає нашу Сонячну в середину великого отвору, який пронизує порожнину галактики Чумацький Шлях і оточений стіною холоднішого і щільнішого газу.

У статті пояснюється, що наша Сонячна система знаходиться в середині величезного отвору, з якого на всі боки відходять тунелі, що пронизують навколишню стіну щільного газу. Такі плазмові тунелі є прохідними червоточинами. Ми розташовані у чудовому місці, прямо в середині. Саме тут відбувається магія.

Далі в прес-релізі пишеться про те, що масивна плазмова труба проходить через всю нашу галактику Чумацький Шлях, і заякорена у нашому локальному оточенні. Астроном університету Берклі Баррі Велш говорить, що ми можемо називати її «локальним димарем». «Коли ми почали створення карти міжзоряного газу в нашій галактиці, ми виявили, що розташовуємося в сферичній порожнині, можливо, заповненої гарячим іонізованим газом», - говорить Баррі Велш.

«Однак локальний міхур формою більше нагадує трубу, оскільки його варто було б назвати швидше «локальним димоходом». Ця тонка оболонка щільного газу, що оточує місцеву порожнину, пробита у кількох місцях», - каже доктор Франсуа Кріфо, астроном з Паризької обсерваторії. За кількома напрямками наша порожнина, мабуть, з'єднана тунелями розрідженого гарячого газу з іншими подібними регіонами. Треба сказати, що мережу таких тунелів розпеченого газу було передбачено ще 30 років тому співробітниками університету штату Вісконсін Доном Коксом та Барі Смітом.

Що має на увазі доктор Баррі Велш, коли каже, що наше Сонце перебуває в центрі труби, яку слід назвати «локальним димарем»? Ми знаємо, що наша галактика Чумацький Шлях оточена сферичною галуззю газу, яка називається «Галактичним німбом». Наше Сонце знаходиться прямо в середині плазмової труби, яка піднімається до самого кінця німба. Згідно з інсайдами Корі Гуда, звідси труба тягнеться до інших галактик і може безпечно використовуватися для подорожі через портал при належному вирівнюванні.

Продовжимо читати далі прес-реліз університету Берклі.

«Як показали результати нового дослідження, кінці димаря виходять за межі галактичного диска, і простягаються в області галактичного німба. За допомогою трубчастого димоходу розпечений газ у галактичному диску з'єднується з газом у німбі. Галактичні димарі широко спостерігаються в інших галактиках. Наше Сонце знаходиться в центрі трубчастого плазмового димоходу, що тягнеться до галактичного німба».

Проведемо паралель зі слов'яно-арійськими ведами – Книгою мудрості Перуна.

Після переселення з Даарії до Великої Асії чотирьох родів білої раси: харійців, дарійців, расенів, і святорусів, і відтворення на новому місці інфраструктури високорозвиненої цивілізації, щонайменше галактичного рівня, досить довго було спокійно. Майже 60 000 років на Мітгард-Землі було все гаразд, поки одного не дуже прекрасного дня, не зник зв'язок мешканців Мітгард-Землі з іншими планетами-Землями. Багато брам (воріт) між світами зачинилися, на Мітгард-Землю перестали прилітати вайтмани та вайтмари, і не відповідали вони на сигнали та виклики.

Веди Перуна. Коло перше. Саньтія 9

«І запитали Перуна громовержця  жерці, хранителі шляхів, що ведуть в цей зоряний світ, через браму зі світами іншими: Ти скажи нам, Вчителю, що відбувається у Сварзі Великій і чому закриті в Макошу і Раду Брами, і чому немає зв'язку між ними?»

У сучасних уявленнях «чертог Макоші» відповідає сузір'ю Великої Ведмедиці, а «чертог  Ради» - сузір'ю Оріона. Багато брам (воріт) зачинилися. Що це означає? Для того, щоб зрозуміти зміст цих слів, треба згадати про те, що для дії «брами міжмир'я» необхідна наявність брами міжмир'я на двох планетах-землях одночасно, які ще повинні бути синхронізовані (спів налаштовані) одна з одною, щоб став можливий миттєвий перехід через цю браму однієї планети-землі на іншу.

Таким чином, закриття багатьох брам (воріт) між світами на Мітгард-Землі означає припинення дії «брами міжмир'я» на планетах-землях, з якими вони були пов'язані. Випадковий вихід з ладу «брами міжмир'я» у двох зіркових системах просто так не може відбутися, а це означає тільки одне: «брами міжмир'я» на планетах-землях у чертогах Макоші і Ради були або знищені або вони були вимкнені навмисно перед захопленням планет-земель, на яких розташовувалися ці брами.

Так чи інакше, закриття «брами міжмир'я», відсутність відповіді на сигнали, що надсилалися від вайтман і вайтмар, говорить про те, що в нашій галактиці Чумацький Шлях почалася чергова зоряна війна великого масштабу. І саме про це повідомив жителів Мітгард-Землі Перун.

Відповідав їм Перун багатомудрий. Знайте, хранителі «брами міжмир'я», Сварги велика аса вершиться. В Макоші, в Раді, в Сваті та в Расі, нині велика битва відбувається. У ній із чужоземними воїнами пекла Світлі боги вступили в жорстоку січу. Сваргу Велику вони захищають, і світ очищають чертог за чертогом від воїнів мороку з Темного світу.

Таким чином, зоряні війни між Світлими і Темними Силами тривають десятки тисяч років, і наша Мітгард-Земля, з вказаних вище причин, має важливе значення для обох сторін. Точніше, Темні Сили намагаються захопити Мітгард-Землю, тоді як Світлі Сили намагаються не допустити цього. Темним Силам треба захопити нашу Мітгард-Землю, а не знищити, інакше вони (Темні Сили) давно б застосували якусь зброю, що вони неодноразово робили по відношенню до будь-яких інших планет.

Як випливає зі слов'яно-арійських вед, поява баз на найближчій до нашої Мітгард-Землі Місяці-Лелі підтверджує їхнє прагнення саме захопити, а не знищити нашу Землю. А захопити Землю вони хочуть тому, що через нашу планету можна легко потрапити до інших світів Всесвіту. Саме ці прямі шляхи і охороняють сили Світла від появи там Темних сил. Саме ці шляхи і відкрили вчені, що доводить те, що написано в слов'яно-арійських ведах, є правда.

Мітгард-Земля стає чудовою базою для десантування в інші світи. Темні, звичайно ж, хотіли б знищити населення планети, що плутається у них під ногами, але закони Всесвіту цього не дозволяють. Якщо вони знищать землян, вони теж будуть знищені…

Тому темні цілеспрямовано руками людей усіма способами знищують незручне населення планети, тобто нашу цивілізацію на планеті. Темні зачищають нашу планету для того, щоб потім на вільній території побудувати свої космічні бази, побудувати свої міста і звідси вільно переходити в інші світи Всесвіту, і займатися звичним для них захопленням нових планет-земель для поневолення та використання у своїх цілях населення захоплених планет та їх природних ресурсів.

Багато інсайдерів говорять про те, що на нашій планеті вже розташовано до 1200 баз інопланетних цивілізацій, тобто баз НЛО. Можливо, вони вже зараз використовують нашу планету як перевалочний пункт, тому люди так часто спостерігають інопланетні кораблі в небі.

www.youtube.com

 Канал Житель TV

PS

Відлуння зоряної війни між Світлими і Темними Силами, що тривають десятки тисяч років, наразі проявилося на планеті у третьому вимірі в Європі, де нацистська деспотична Росія почала війну проти Європейського Союзу, підступно напавши на Україну…

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше