ДЕВІД ВІЛКОК
КОБРА. ІСТОРІЯ В ПРОЦЕСІ
ЧАСТИНА ПЕРША.
РУХ ОПОРУ

Частина перша. Рух Опору

4 квітня 2012-го року

Початок

У 1975 році якийсь агент розвідки під кодовою назвою Майкл тікав від Ілюмінатів, які переслідували його. Щоб захиститися, він зібрав навколо себе групу з 12-ти оперативників. Тікаючи і ховаючись, вони виявили лабіринт тунелів під системою метро Нью-Йорка. Вони увійшли в тунелі, зникли з поверхні і перегрупувалися. Так народилася Організація з командним центром під системою метро Нью-Йорка. За допомогою великої шпигунської мережі, яка у Майкла була на поверхні, вони увійшли в контакт з багатьма оперативниками, які боролися проти Ілюмінатів. Багато з них спустилися під землю і приєдналися до Організації.

Головна мета Організації Опору - повалення правління Кабали на Землі і передача просунутих технологій людству. Персональні комп'ютери, які ми знаємо зараз, були створені за допомогою Організації, і ще в 1977 році я особисто бачив приміщення з рядами комп'ютерів, коли вони розроблялися в головному підземному командному центрі. Організація вступила в контакт з позитивною цивілізацією Агарта, яка тисячоліттями існувала в підземних печерах. Також, в 1977 році, якщо не раніше, Організація зв'язалася з позитивними андромедіанцями, і я бачив блискучий срібний сигароподібний космічний корабель андромедіанців в підземному ангарі.

На початку 1990-х років Організація знайшла деякий вплив, просуваючи Інтернет з військових ARPANET (Мережа Управління перспективного планування науково-дослідних робіт, мережа ARPANET) для загального надбання.

У 1996 році Ілюмінати і інопланетні Темні сили почали агресивні дії, щоб знищити Організацію Опору. У підземних тунелях і печерах велися жорстокі фізичні битви. Вони майже розбили Організацію і майже зруйнували Агарту.

В часи випробувань був розроблений план протистояння Темним силам. На початку грудня 1999 року плеядянці зв'язалася з Рухом Опору на Планеті Х і підняли там грандіозний заколот проти Ілюмінатів. Ілюмінати були повалені всього за три тижні і змушені полетіти на свої бази на Марсі та Місяці. У той час багато борців за свободу з Руху Опору спустилися в систему підземних тунелів на Землі і приєдналися до Організації в її боротьбі. Дві сили об'єдналися, так виникло те, що зараз називається Рухом Опору.

Зросла загальна сила змінила хід подій, і зараз темні сили відступають. У 2000 та 2001 роках Ілюмінати втратили свої бази на Марсі, Місяці і всюди в Сонячній системі. За допомогою плеядеанцев і інших сил Галактичної Конфедерації все решта сили рептилоїдів, драконійців і Дзета Сітки були вигнані з Сонячної системи приблизно в ті ж тимчасові рамки. Це призвело темні сили в паніку, і вони організували 11 вересня заради збереження свого останнього опорного пункту - планети Земля.

Планета Х

Планета Х - це планета на краю нашої Сонячної системи. Її поверхня непридатна для фізичного життя, але під поверхнею знаходиться велика система тунелів і баз, які до 1999 року перебували під контролем Ілюмінатів, але з тих пір перейшли в руки Сил Світла.

У 2002 році плеядянці передали мені точні дані про характеристики і елементах орбіти цієї планети. Всередині тверда порода, а поверхня покрита завмерлим льодом з метану, що надає планеті блакитний відтінок. Діаметр становить 15.125 км, маса - 0,76 земної маси. Велика піввісь орбіти - 70 астрономічних одиниць, нахил - 40°.

Уявіть собі моє полегшення і здивування, коли я виявив статтю японського астронома Патрика Лукавкі, який у 2008 році встановив, що гіпотетична Планета Х повинна складатися з твердої породи і льоду, діаметр повинен становити між 9.975 і 14.964 км, а маса - між 0,3 і 0,7 земних мас. Велика піввісь орбіти повинна бути між 100 і 170 астрономічних одиниць і нахил - 40°.

Головна причина того, що астрономи ще офіційно її не відкрили лише тому, що Кабала «наказала» їм не повідомляти про неї. Також вчені в основному шукають нові планети біля екліптики, але через сильно нахиленою орбіти Планети Х, вона не знаходиться там, де її можна знайти. Оскільки ця планета являє собою досить великий об'єкт, її легко можна бачити навіть у великі любительські телескопи, якщо ви знаєте, де шукати. Між іншим, це не Нібіру, ​​і вона не збирається впасти на Землю.

Подія

Катастрофа 11 вересня 2001-го (терористична атака на Всесвітній Торговий Центр в Нью-Йорку) року не зіграла свою роль так, як планувала Кабала. Замість цього вона послужила запуском пробудження людства, що допомогло багатьом людям усвідомити, що ж насправді ховається за межами пропаганди офіційних ЗМІ.

Нове усвідомлення полегшило поліпшення плану Руху Опору з повалення Ілюмінатів на планеті Земля.

До 2003 року Руху Опору вдалося очистити всі глибокі підземні військові бази, і збереглися лише верхні частини.

З того моменту Рух Опору впровадило в мережу Ілюмінатів близько 300 оперативників, в основному на високі пости в армії і розвідки. Оперативників неможливо виявити, і Ілюмінати поняття не мають про те, хто вони і де знаходяться.

У січні і на початку лютого 2012-го року Рух Опору відібрав більшу частину золота, що знаходився в руках Ілюмінатів. Тому якщо ви питаєте себе, де знаходиться золото генерала Ямашито, зараз ви знаєте відповідь. Воно не в Маріанської западини, не в Форт Нокс, не в підвалах приватних вілл і шато Ротшильдів, не в сховищах під аеропортом Клотен в Цюріху. Воно не в сейфах UBS (компанія фінансових послуг по всьому світу) в Цюріху і не розсіяно в сейфах дрібних банків по всьому світу під контролем єзуїтів. Воно в підземних камерах Руху Опору, і після Події буде повернуто людству. Воно послужить резервом нової валюти, яка буде означати достаток для всіх.

Ідея розробки плану з повалення мережі Ілюмінатів існувала з самого початку створення Організації в 1975 році. У 1977 році я розмовляв з людиною, що задумав цей план. Можливо, документ, який бачив Дрейк в 1979 році, був ранньою версією цього плану. Спочатку ідея була такою, що армія заарештує і скине Ілюмінатів під керівництвом Організації і пізніше Руху Опору.

Після пробудження, чому сприяли події 11 вересня 2001 року в США, початковий план був переглянутий. Зараз вже ніхто не захоплює планету. Рух Опору буде надавати армії в основному розвідувальні дані, і давати деякі логістичні поради. В основному, Рух Опору залишатиметься за сценою. Армія підтримає цивільну адміністрацію (федеральних маршалів в США і Інтерпол по всьому світу), яка сприятиме дотриманню місцевих законів до арешту представників Кабали.

Рух Опору володіє досвідом повалення Кабали і звільнення планет з тих пір, як він зробив це на Планеті Х в 1999 році. Він перебуває у фізичному (не телепатичному) контакті з Плеядянцями і іншими позитивними інопланетними расами в рамках Конфедерації, які щодня надають розвідувальні дані про кожного представника Кабали, де вони знаходяться, що роблять і навіть що думають. Зараз ілюмінатів ніде сховатися.

Коли все це відбудеться, не в межах компетенції людської адміністрації. Остаточне слово про момент початку Події приходить безпосередньо від Джерела. Ця подія космічної важливості. Остання планета (Земля), що знаходиться під гнітом Темних Сил, ось-ось звільниться, і це пошле хвилю Світла по всій Галактиці.

До Події Джерело пошле пульсацію Світла через Галактичну Конфедерацію, а Плеядянці будуть інструктувати Рух Опору, як скористатися 300-ми оперативниками на поверхні планети Земля для того, щоб увійти в контакт з ключовими фігурами в армії (Альянсом – позитивними військовим и світу), і законодавстві. Потім почнеться сама операція.

Після успішного завершення операції знайдуться люди, які захочуть скористатися ситуацією для повалення урядів, конфіскації фондів ... Те, що армія подбає про Кабалу, не означає, що буде покладено край людській жадібності і прагнення до влади. Це просто частина характеру певного відсотка непросвітленого людського населення. Будьте впевнені, Рух Опору знає, хто ці люди, їх дії відстежуються, і їм не дозволять скористатися ситуацією.

До тих пір поки не буде досягнуто певний ступінь пробудження планети, Рух Опору буде працювати за сценою на благо людства. В якийсь момент, незадовго до Першого Контакту з позитивними інопланетянами, воно представить себе публічно.

Рух Опору створив фонд в розмірі $ 120 трильйонів, який буде переданий людству поряд з іншими пакетами процвітання. Рух має досить просунуті технології, в основному інопланетного походження. Він забезпечить допомогу в просуванні 6.000 винаходів, зроблених геніями по всьому світу, а потім прихованих Кабалою. Після цього Рух Опору введе деякі свої власні, ще більш просунуті технології.

Цей блог Кобри створений за вказівками Руху Опору, з метою повідомити населення поверхні про певні зрушення в 2012-му році. Багато оперативників на поверхні читають його, оскільки він містить деякі закодовані послання для них. Інтернет - це найлегший спосіб передачі будь-якої не дуже важливої ​​розвідувальної інформації, в будь-якому разі, тієї її частині, яку можна безпечно передавати через цей публічний канал. В майбутньому Рух Опору може вирішити вийти на спілкування з громадськістю, тоді цей блог стане офіційним каналом спілкування для Руху Опору на поверхні планети.

Далі буде

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Перепланування квартири в панельному будинку: за і проти
Дизайнер та архітектор Андрій Сокрута, засновник студії Andrey Sokruta workshop, розповів, з якими труднощами можна стикнутися при спробі “перекроїти” квартиру в панельному домі і коли дійсно варто це робити.
Читати більше
25 "поганих" звичок, які насправді дуже навіть корисні
Невеликі шкідливі звички поступово розростаються, і можуть зіпсувати ваше здоров'я і перешкодити досягненню цілей. Але не всі «погані» звички насправді такі погані. Ось про що вам точно не потрібно турбуватися!
Читати більше