Девід Вілкок
Кобра. Історія в процесі
Частина друга.
Прорив-Стиснення

Частина друга. Прорив-Стиснення

8 квітня 2012-го року

Що таке Кобра?

Кобра - це кодова назва для «Прориву - Стиснення» (англ. Compression - Breakthrough). Поверхня планети Земля стиснута як бутерброд. Сили Світла Галактичної Конфедерації направляються з неба до поверхні планети. Сили Світла - Руху Опору рухаються знизу, з-під Землі, до поверхні планети. Таким чином, поверхня піддається стисненню Світла, і Темним силам Кабали ніде сховатися. Вони не можуть втекти в Космос через червоточини, Зоряну Браму або телепортаційні камери. Вони не можуть скористатися космічними засобами пересування будь-якої офіційної або таємної космічної програми. Вони не в змозі викопати глибокі діри і бункери і сховатися там. Вони навіть не зможуть сховатися на нижчому астральному плані.

Безперервний процес стиснення означає, що Світло виставить напоказ все, що приховано, колективно і індивідуально. Коли Світло зверху і Світло знизу зустрічаються на поверхні планети, це і є момент прориву стиснення. Така подія називається Подією. Подія включає, але не обмежується, масовими арештами Кабали. Швидше це багатовимірне запускає подія, яка починається з процесу входження в довгоочікуваний Золотий Вік. Після зникнення темряви людство зможе сотворять своє майбутнє.

Хто такий Кобра?

Кобра - це кодове ім'я автора даного блогу. Зараз, з різних причин, особистість Кобри повинна залишатися анонімною. Кобра не пов'язаний з армією чи Дрейком, хоча сприймає Дрейка як найнадійнішого посланця для Плану. Кобра може або не може бути частиною Руху Опору.

Важливим є послання, а не посланник. Зазвичай людський розум пов'язує дане послання з сприймаються характеристиками посланника, і така тенденція затуманює об'єктивність.

Поряд зі своїми власними постами від імені Руху Опору, Кобра може публікувати фрагменти від Фулфорда, Вілкока, Дрейка і будь-яких інших достовірних посланників. Всі ми боремося за перемогу Світла!

Частина 3. Сили Світла і Сили Темряви (Темні Сили)

17 квітня 2012-го року

У квітні 2012-го року, коли я почав цей блог, я публікував досить багато розвідувальної інформації про різні групи людей, що роблять сильний вплив на звільнення планети. Такі групи можуть бути як з позитивної, так і негативної сторони.

Це створює картину того, з ким ми маємо справу в даний важливий період часу, і привносить в народні маси усвідомлення світлих і темних сил, які працюють за сценою.

Позитивні групи

Галактична Конфедерація

Також звана Галактичної Федерацією Світла (ГФС). Це вільний об'єднаний союз позитивних цивілізацій в нашій галактиці Чумацький Шлях, таких як Плеядянці, Сиріанці, Арктурианці…

Лідери Конфедерації - Вознесені майстри, істоти, які живуть і проясненому стані Свідомості. Команда Аштара - це підрозділ Галактичної Конфедерації, головна функція якого - звільнення планети Земля з-під впливу Темних сил.

У Галактичної Конфедерації є багато фізичних материнських кораблів на орбіті Землі, замаскованих тахіонною мембраною, які не виявляються будь-яким оптичними чи радарними інструментами Кабали. Вона неодноразово запобігала ядерну війну на Землі. Також вона запобігала багатьох землетрусів на планеті за допомогою стабілізації активності тектонічних плит. Головний мотив - поділитися щастям і любов'ю, досягнутими в результаті духовного зростання, з людьми Землі, яким в цьому плані пощастило менше.

З середини 1990-х років почалася потужна кампанія дезінформації проти Галактичної Конфедерації, оскільки Кабала усвідомила, що Галактична Конфедерація являє собою серйозну загрозу їхнім планам Нового світового порядку. Багато земних контактерів Конфедерації піддалися інтенсивному негативному програмування розуму за допомогою технології «Монарх». Результатом цього програмування стало те, що слова «Команда Аштара» стали словами, які запускають і активують сильні зміни в мозку людини в бік заперечення.

Програмування вилилося в те, що більшість каналів втратили контакт з Конфедерацією і почали передавати послання негативних астральних сутностей. Це послужило подальшій дискредитації ченнелінгу, як надійного джерела отримання надпросторової інформації. Сьогодні є кілька надійних каналів, але це не змінює того факту, що Галактична Конфедерація є дуже потужною і надійною силою, яка проявить себе в період Першого Контакту.

Рух Опору

Це група борців за свободу, які живуть в підземних оселях у верхній частині земної кори. Вони перебувають в постійному фізичному контакті з підземними базами плеядянців в Гімалаях і під островом Бора-Бора. Їх офіційний публічний контакт - Кобра.

За допомогою Конфедерації вони очистили всі сили рептилоїдів з нашої Сонячної системи, що залишилися. Незабаром після 2000 року в жорстоких боях вони також знищили всі підземні бази рептилоїдів. Потім перемістили свій фокус на згортання більшості чорнобюджетних військових програм і технологій, і досягли в цьому великого успіху.

Після того як Рух Опору розмістив своїх агентів в армії і розвідувальних агентствах, щоб допомогти позитивному військовому угрупованню (на чолі з позитивними американськими військовими) в його планах, все почало рухатися. Головний мотив Руху Опору - допомогти звільнити планету Земля від контролю Темних цивілізацій, перейти жити з печер на поверхню Землі, та зайнятися більш перспективними місіями всюди в нашій Галактиці.

Позитивне військове угруповання

Це найсильніша позитивна група на поверхні планети. Вона розробила план звільнення планети за незримої допомоги Руху Опору. Приблизно три чверті позитивних військових згодні з планом, а це достатня критична маса для того, щоб план став реальністю. Їх публічний представник - Дрейк.

Велика частина групи не усвідомлює «незримою дружньої руки» Руху Опору. Деякі високопоставлені члени цієї групи добре знають про контакт з Опором, але не зізнаються в цьому, оскільки це поки що засекречена інформація.

Це вільна група, без лідера, її основний мотив - відновити суверенітет і свободу людства, особливо в США.

Тамплієри

Також звані як Угруповання 2 або іноді Білі Капелюхи. Ця група виникла зі старої європейської знаті, майже повністю знищеної Ротшильдами. Вони володіють сильною підтримкою в США (ВМФ), Великобританії і континентальній Європі. Публічний контакт - лорд Блекхіт. Зараз вони сильно залучені в створення нової фінансової системи для Альянсу зі 134 націй. Тамплієри співпрацюють з Позитивним військовим угрупуванням. Головна мета - зруйнувати ФРС (Федеральну Резервну Систему) і розтрощити Ротшильдів, їх старого ворога.

Їх не слід плутати з групами тамплієрів-сіоністів, які є частиною угруповання Ротшильда, хоча деякі агенти Ротшильда проникали в позитивну групу Тамплієрів.

Змішані групи

Товариство Білого Дракона. Ця група представляє інтереси деяких старих китайських королівських кровних ліній і багатьох груп бойових мистецтв по всьому світу. Їх контактна людина - Бенджамін Фулфорд. Головний мотив - повалення Кабали, але їх мотивація може бути не зовсім чистою, оскільки вони розглядають свою роль в новому суспільстві після Події як трохи занадто домінуючу і контролюючу. Також вони виявляють яскраво виражений інтерес до фондів, які будуть вивільнені після повалення Кабали. У лютому 2016 року в них були серйозні проблеми на таємних переговорах щодо нової фінансової системи, в результаті виникла затримка в тимчасовій лінії Події.

Гностичні ілюмінати

Ця група утворена старою російською аристократією, і всього кілька поколінь тому була частиною Кабали. Після того, як Ротшильди розправилися з династією Романових, група порвала з Кабалою і вирішила боротися з Ротшильдами, хоча вона до сих пір користується символізмом ілюмінатів і частиною їх ідеології. Мета даної групи - знищити Ротшильдів як реванш за те, що сталося з Романовими. У них тісний контакт з російським (читай: російським ФСБ і ГРУ - ВЗ) і східноєвропейським кримінальним підпіллям, а також з Тамплієрами. Їх представник - Олександр Романов. У складі групи багато впроваджених агентів Ротшильда, тому вона буде істотно реструктуровано і очищена після Події.

Негативні групи

Угруповання Ротшильда. Вона контролювала Європу, великий фінансовий капітал через ФРС (Федеральну резервну систему) і більшість традиційних ЗМІ. Лідер - Джейкоб де Ротшильд. Разом з діловим партнером Генрі Кіссінджером вони впливають на Угруповання Рокфеллера. Через Девіда Ротшильда і його одруження на Олімпії Альдобрандіні вплив виявляється і на Угруповання Єзуїтів.

Д. Ротшильд і О. Альдобрандіні. До даної угрупованню належить темна знати Європи (за винятком Італії). За походженням, вони, здебільшого, темні владики Рігеля і Атлантиди.

Темні владики Рігеля. Саме вони відповідальні за затоплення Атлантиди. Головний мотив - правити земним світом, але зараз їх мотивація, щонайменше, зберегти гроші, як можна довше утримувати контроль над ЗМІ і не бути заарештованими.

Угруповання Рокфеллера. Вони контролювали США, торгівлю нафтою, фармацевтику, виробництво їжі і частина армії. Вони таємно переправляли нацистів в Америку, тому їх також називають ілюмінатами нацистами. Їх справжні лідери - Девід Рокфеллер, йому майже 100 років, «Вождь народів» Джордж Буш старший і стратегічний радник Генрі (Гейнц) Кіссінджер. Вони, здебільшого, владики драконійців, яких використовують для того, щоб мати якомога більше рабів рептилоїдів в своїй галактичній імперії. Те ж саме вони бажають повторити з Землею. Тому їх основна мотивація - створити всесвітнє диктаторське рабовласницьке суспільство. Зараз головна мотивація - втекти на маленький острів на Багамах, по крайней мере, з рюкзаком, і не бути заарештованими.

Угруповання Єзуїтів. Це угрупування було дуже могутньої до початку 1800-х років, коли перемогла угруповання Ротшильда. Близько 10% єзуїтів належать до даної угрупованню. Серед них кардинали, чорний Папа (Адольфо Ніколас), білий Папа (Джозеф Ратцінгер) і чорна знати Італії. Ця група була створена в 325 році на Нікейському Соборі, коли імператор Костянтин створив культ християнства, щоб зруйнувати гностичні містерії (включаючи гностичне християнство). Група продовжувала процвітати як Свята Інквізиція і до сих пір широко впроваджується в багато католицькі організації. Головні сфери її впливу - Південна Америка і Африка. Головна мотивація - духовний контроль і пригнічення людства. Зараз основний мотив - просто залишитися в живих. Після Події відбудеться колосальна чистка всіх традиційних релігій, вони будуть відповідати правді.

Далі буде

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Перепланування квартири в панельному будинку: за і проти
Дизайнер та архітектор Андрій Сокрута, засновник студії Andrey Sokruta workshop, розповів, з якими труднощами можна стикнутися при спробі “перекроїти” квартиру в панельному домі і коли дійсно варто це робити.
Читати більше
25 "поганих" звичок, які насправді дуже навіть корисні
Невеликі шкідливі звички поступово розростаються, і можуть зіпсувати ваше здоров'я і перешкодити досягненню цілей. Але не всі «погані» звички насправді такі погані. Ось про що вам точно не потрібно турбуватися!
Читати більше