Девід Вілкок
Кобра. Історія в процесі.
Частина четверта. Галактичний Кодекс

Частина 4: Галактичний Кодекс

24 квітня 2012 року

Планета Земля - це остання планета в цьому Всесвіті, окупована Темними силами, останній релікт галактичних війн, що вирували в Галактиці мільйони років.

В процесі звільнення Галактики від поневолення Темних сил, Сили Світла розвинулися від військової сили, створеної через нагальну потребу захищати базові свободи розумних істот, до гармонійного галактичного і космічного суспільства. Оскільки істоти в рамках Галактичної Конфедерації розвинулися духовно і з'єдналися з Вознесеними Майстрами, вони відкрили внутрішній код, який регулює всі взаємини між істотами Світла, між ними і Темними силами, і між ними і окупованими планетами.

Зараз ми викладаємо Галактичний Кодекс в формі, зрозумілій звичайній пробудженій істоті в людському суспільстві.

Частина 5: Падіння Архонтів

8 травня 2012 року

З приводу публікації наведеного нижче матеріалу у мене були деякі сумніви, оскільки він може шокувати деяких людей, тим не менш, я отримав вказівку зробити це. Події останніх кількох днів ще більше переконали мене в тому, що зараз прийшов час це розкрити. Я пишу не для поширення страху, а з метою інформування. Якщо ви розумієте ситуацію, наша об'єднана Свідомість зможе перетворити і розчинити її. Це повна картина стану справ між Світлими і Темними силами і неминучої перемоги Світла.

Двадцять п'ять тисяч років тому Темні сили встановили карантин Землі і взяли людство в заручники (фактично – в рабство). Вони створили систему контролю віртуальної реальності так, щоб ніхто не міг втекти. Вони заманили в пастку істот Світла, що мали зв'язок з Джерелом, щоб живити це віртуальне творіння.

Система контролю віртуальної реальності все ще діє в деякій мірі і зазвичай називається Матрицею. На фізичному плані контроль підтримується за допомогою заснованої на боргах оріонсько-вавилонської фінансової системи і програмуванням розуму за допомогою ЗМІ. На ефірному, астральному і ментальному планах контроль утримується за допомогою електромагнітних камер спотворення простору-часу, подібних до тих, які використовувалися в Філадельфійський експеримент. Ці камери створюють ілюзію системи замкнутої петлі, яка здається зовнішньою. Ось чому такій малій кількості істот вдалося звільнитися і стати просвітленими.

Матриця управляється істотами, званими Архонтами (грецьке слово, що означає «правитель»). Це істоти, які прийшли з галактики Андромеда і вибрали стати носіями сил Темряви.

Вони відмовлялися возз'єднуватися з Джерелом. Тисячоліттями, за допомогою генної інженерії, вони створювали расу драконійців та рептилоїдів, щоб використовувати їх як воїнів-рабів для розширення своєї Темної імперії.

Планета Земля - ​​це остання планета, якій потрібно звільнитися від цієї Темної імперії. Зараз на ній залишилося дуже мало Архонтів.

На ефірних і астральних планах Архонти відомі як Владики Карми. Саме вони в більшій мірі вирішують життєвий шлях кожної душі, яка втілюється на Земля. Вони вибирають наших батьків і в деякій мірі визначають наші життєві умови. Така система програмування відома як карма. На астральному плані, за допомогою просунутої технології створення хвильової форми, Архонти маніпулюють астральними течіями планетарних енергій і користуються ними для ворожих астрологічних впливів. Вони підтримують викривлену структуру простору-часу імплантами, що створюють аномалію у вигляді чорних дір в просторі-часі, збиваючи з пантелику людський розум і емоції.

Імпланти - це програмовані кристали, які вставляються в ментальні, астральні і ефірні тіла кожної людської істоти на Землі, поряд з сильними електронними пристроями.

На ефірному і нижчих астральних планах, їх адміністратори-драконійці обслуговують технологію Штучного Інтелекту, яка утримує Матрицю на місці. Матриця має систему оповіщення. Якщо пробуджена істота створює дірку в Матриці своїм Світлом, драконійці посилають воїна-раба-рептилоїда для надання психологічного тиску на слабкі місця пробудженої істоти, щоб знизити його вібрацію і, тим самим, закласти дірку. Воїни-раби-рептилоїди також чинять тиск на розум і емоції втілених людських істот на Землі, щоб перешкодити духовному зростанню і придушити боротьбу за свободу. Якщо цього недостатньо, Архонти посилають амебо подібних елементальних істот, що надають додатковий тиск. Всі ці негативні істоти зазвичай ховаються в складках структури викривленого простору-часу на астральних і ефірних планах.

Їх могутність - у страху і прихованих програмах. Перед лицем Світла, істини і мужності вони втрачають всю свою силу. Якщо ми усвідомлюємо все це без страху, світло нашої Свідомості буде випрямляти такі складки в структурі простору-часу, і всі негативні істоти будуть забиратися з астральних і ефірних планів планети Земля.

На фізичному плані Архонти втілюються (об’єднуються) в організації єзуїтів. Вони духовно контролюють адміністраторів єзуїтів (іллюмінатів-драконійців, що управляють фінансовою системою), їх воїнів (найманців-рептилоїдів, що захищають ілюмінатів) і їх рабів (людство, яке працює на них з 9-ї до 17-ї годин щодня). За допомогою орденів єзуїтів і масонів 33-го градуса Архонти утримують структуру ілюмінатів. Зараз ця структура, нарешті, розпадається.

Вторгнення архонтів

Протягом відомої людської історії відбулися три головних космічних вторгнення Архонтів і поневолених ними рас, таких як драконійці і рептилоїди. Всі вторгнення відбувалися як на фізичному, так і на духовному планах.

Перше вторгнення - вторгнення курганців. Воно відбулося приблизно в 3.600 році до нашої ери. Темні сутності пройшли через Кавказький просторовий портал.

Їх метою було руйнування мирних неолітичних культур, які поклонялися Богині і процвітали в Європі в період неоліту. Курганці хотіли знищити шанування Богині, оскільки жіноча енергія - це наш прямий зв'язок з Джерелом.

Друге вторгнення - вторгнення Хазар, що сталося приблизно в 393 році нашої ери. Темні істоти скористалися тим же самим Кавказьким просторовим порталом.

Мета вторгнення - зруйнувати школи містерій, групи християн-гностиків і поклоніння язичницьким богам, і замінити все це християнським культом програмування розуму. Таке програмування було посилено створенням віртуальної реальності на нижчому астральному плані. Нею потім скористалася церква для зміцнення свого становища.

Третє вторгнення - вторгнення в Конго в 1996 році. Темні істоти увійшли в роздерті війною Конго, Руанди і Уганду. Головний фокус цього вторгнення перебував на ефірному і нижчому астральному плані. Мета - зруйнувати руху Нової Ери, руху Вознесіння, а також зміцнити Матрицю, яка почала розповзатися в 1995-му році, в результаті масового пробудження на Землі. Більшість істот не усвідомлюють цього вторгнення, оскільки їхні спогади про Світло, присутньому на Землі до 1996 року, були стерті інтенсивним імплантуванням, яке мало місце між 1996-м і 1999-м роками.

Перемога Світла

Після активації порталу 11:11:11 в листопаді 2015-го року Матриця, нарешті, почала розсипатися. Відразу ж після цієї події прийшли в рух (судовий позов Нейла Кінана), що в кінцевому підсумку має вилитися в наше остаточне звільнення. Цього разу вторгнення Архонтів з космосу відбутися не може, оскільки планета Земля залишилася останньою в черзі на звільнення.

Очікується, що вирішальна битва відбудеться біля транзитного порталу Венери 05 червня. Ми вже перебуваємо в часових рамках вирішального перелому. Хоча перемога Світла забезпечена, і всі негативні часові лінії стерті, нам слід бути вкрай пильними.

Архонти на астральному плані продовжать чинити тиск на психологічно слабкі місця ключових гравців позитивних сил на Землі, щоб створити розділення і конфлікти між ними. Це служить їхній меті роздрібнити нашу єдність на дрібні чвари і прибрати сфокусований намір повалення Кабали на планеті.

Нам треба буде розв'язати конфлікти і відразу ж змінити наш фокус. Потік свідомості звільнення достатньо сильний, щоб подолати вплив Архонтів, але вони все ще досить сильні, щоб створювати непотрібні затримки. Масові арешти Кабали - це не тільки фізична операція. Необхідна духовна підтримка, щоб, коли все це відбудеться, маси людей не запанікували.

У якийсь момент енергії Галактичного Центрального Сонця спалять всі перешкоди Матриці на астральному і ефірному планах, а негативні сутності будуть прибрані. Як красиво констатує одне з пророцтв, їх замінять Ангели і духовні Провідники: Мережа повинна зникнути, вона закінчується і приходить Світло.

Останній крок - просто руйнування мережі. Це повинно бути зроблено, після чого швидко відбудуться події. Рух Опору скористається усією енергією для руйнування самого ланцюга, і майже відразу ж почнуть відбуватися події.

Негативним програмами буде ніде сховатися: ні порталів, ні обладнання, нічого. Такі програми будуть відкриватися, і почнеться погодний паттерн блискучого Світла.

Далі буде

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Перепланування квартири в панельному будинку: за і проти
Дизайнер та архітектор Андрій Сокрута, засновник студії Andrey Sokruta workshop, розповів, з якими труднощами можна стикнутися при спробі “перекроїти” квартиру в панельному домі і коли дійсно варто це робити.
Читати більше
25 "поганих" звичок, які насправді дуже навіть корисні
Невеликі шкідливі звички поступово розростаються, і можуть зіпсувати ваше здоров'я і перешкодити досягненню цілей. Але не всі «погані» звички насправді такі погані. Ось про що вам точно не потрібно турбуватися!
Читати більше