Девід Вілкок
Кобра. Історія в процесі.
Частина 6. Хто такий Девід Вілкок?

Частина 6. Хто такий Девід Вілкок?

Травень 2012-го року

Коли я почав вивчати Кабалу і її програму, я багато чув про Девіда Вілкока. Від самого початку я маю до нього глибоку повагу. Його дослідження і статті допомогли мені зрозуміти, що людство проходить через велику подорож героя. Тому я думаю, що кожному, хто починає проявляти більше усвідомлення в глобальних (і галактичних) справах, дуже важливо знати, хто такий Девід.

За його власними словами: «Девід Вілкок - професійний лектор, кінорежисер і дослідник древніх цивілізацій, науки про свідомість і нової парадигми матерії та енергії».

По-моєму, він - один з провідних і найбільш серйозних дослідників в сфері метафізики і Таємних Космічних Програм (ТКП), який заслуговує на довіру. Зараз на студії Гайя він веде програму Космічне Розкриття з Корі Гудом. Також у нього є власна програма.

Уроки мудрості

Девід публікує багато статей в Інтернеті. Одна з найпопулярніших публікацій - Фінансова тиранія, в якій він надає багато розвідувальної інформації про те, як Кабала користувалася двома світовими війнами, щоб вкрасти величезну кількість золота для будівництва ТКП.

Також він написав дві книги, озаглавлені Дослідження Поля Джерела і Ключ до синхронізму. Зараз він готує до публікації третю книгу Секрети Вознесіння, яка вийде в серпні 2016-го року.

Частина 7. Усунення Кабали

2 травня 2012 року

Фаза 1: Арешти

Кабала заподіяла такої величезної шкоди людському суспільству, що її слід негайно зупинити. Єдине, що можна зробити в цьому сенсі - арешти представників Кабали. Є деякі представники руху Нова Ера, які виступають проти подібної процедури, оскільки вважають, що жорстокість провокує ще більшу жорстокість. Але їм слід зрозуміти, що така дія не провокує жорстокість, а захищає невинних людей від соціопатів Кабали. Кожен день зволікання 25.000 людей вмирають від голоду через злочинні дії Кабали. Тому арешти будуть проведені, як тільки всі будуть готові. Це усуне Кабалу з людського суспільства.

Фаза 2: Винесення вироку

Після Події представники Кабали будуть ув’язнені з нульовим контактом із зовнішнім світом і ізольовані один від одного.

Потім почнеться процес винесення вироку, і в ньому братиме участь людство в цілому. Відбудеться масове очищення і зцілення людства, і воно побачить, що злочинці, нарешті, будуть притягнені до відповідальності за свої дії. Людство в цілому буде вирішувати, що робити з цими людьми так, щоб встановилася нова рівновага.

Деяким буде надана амністія. В основному, вона торкнеться тих, хто народився в середовищі ілюмінатів, і кого, по суті, не було вибору окрім варіанту йти в програму або ризикувати бути вбитими. В рядах ілюмінатів є багато добрих душ, які хотіли б вийти з цього ордену. Деякі вже зробили це і зараз борються на боці Сил Світла. Інші втечуть, як тільки почнуться масові арешти. Багато представників молодого покоління ілюмінатів не згодні з програмою і таємно допомагають Силам Світла повалити Кабалу. Після Події їм буде запропонована психологічна допомога, і вони зможуть інтегруватися в суспільство.

Однак багато представників Кабали не потраплять під амністію. Їм доведеться збалансувати свої минулі діяння. Ті ж, хто не зможуть або не захочуть зробити це, будуть прибрані з планети.

Обов'язково відбудеться судовий процес, на якому вирок буде виносити людство в цілому. Не буде дозволено жодного приватного «полювання на відьом», оскільки це позбавить деяких людей можливості пройти процес очищення і збалансування. Це не помста, а відновлення балансу. Помста - це пастка; вона нічого не вирішує. Просто згадайте, що відбувалося в період Французької Революції. Після Події будуть припинені будь-які приватні актів жорстокості проти колишніх членів Кабали. Їх будуть судити як злочинців, відповідно до закону.

Фаза 3: Інтеграція в суспільство або дезінтеграція в Центральному Сонці

Ті, хто збалансував наслідки своїх минулих діянь, почнуть процес інтеграції в суспільство. Їм не дозволять обіймати будь-які посади в новому суспільстві. Всім, хто захоче займати посади в новому суспільстві, доведеться пройти тест на соціопатію. Тест буде визначати, чи здатні вони виконувати роботу, не завдаючи шкоди людям.

Більшість представників Кабали - соціопати. Вони не здатні відчувати емоції, які роблять нас людьми.

Депортовані з планети представники Кабали постануть перед Галактичним Судом, і їх будуть судити, згідно з розділом 3 Галактичного Кодексу.

Одні зможуть прийняти Світло і збалансувати наслідки своїх минулих діянь. Спочатку їх помістять з камери симуляції віртуальної реальності, щоб вони відчули те, що відчували їхні жертви. Потім вони будуть робити все можливе для виправлення ситуації. Після цього вони будуть інтегруватися в Галактичне суспільство.

Ті, які не зможуть або не захочуть прийняти Світло, і відмовляться збалансувати наслідки своїх минулих темних діянь, не підлягають амністії та реабілітації і будуть відправлені в Галактичне Центральне Сонце для реструктуризації.

Їх особистість і суть душі будуть зруйновані Електричним Вогнем і зведені до базової елементальної суті. Електричний Вогонь Центрального Сонця роздрібнить їх каузальне тіло (Провідника Душі). Потім індивідуальна іскра Душі розчиниться з усіма спогадами, а індивідуальні характеристики зітруться. Душа повернеться в Джерело і буде змушена заново почати новий цикл еволюції з самих азів.

Цей процес завершиться до Першого Контакту. Після Першого Контакту з Галактичною Конфедерацією на Землі, у Всесвіті більше не будуть існувати темні індивідууми.

В цей час Рух Опору і його союзники успішно ліквідовують залишки Архонтів з нашої планети, і головний прорив не за горами.

Офіційний сайт Кобри: http://2012portal.blogspot.fr/

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше