Чорне море з наметом

Відео у кінці статті буде корисне не тільки для туристів-водників, але і для людей із наплічниками, які бажають відпочити у наметі  на Чорному морі.

Відео дасть вам  загальний вигляд стоянок на Бузько-Дніпровському лимані та Чорному морі від Парутиного до  порту міста Южне.


До усіх цих стоянок можна добратися не тільки байдарками, а іншим транспортом. Для цього потрібно лишень попередньо вибрати  шляхи під’їзду  за ґуґл мапою.
У  відео є кадри із мапою, на якій позначені стоянки.

Повний опис цих стоянок можна знайти на сайті ВОДНИЙ ТУРИЗМ УКРАЇНИ


Коротко:

Заяча балка

Відразу  ж за Парутиним та Ольвією  через пів години веслування розташована «заяча балка», - досить пристойне місце для відпочинку. Звідси недалеко та зручно сходити в Ольвію – археологічний заповідник-музей.

Аджигольська коса

Стоянок із затінком у маслинках  на кінчику коси достатньо.

Куцуруб

Внизу села Куцуруб не так і багато місць для стоянок, тож варіантів небагато -  біля маслинки після лоцманського знаку  на заході  села.

Чорноморська коса

За Очаковом на Чорноморській косі (на радянських мапах вона називалась «табірна коса») стоянку можна знайти тільки у самому її кінці, оскільки вся коса зайнята цивілізованими базами відпочинку та їхніми пляжами.

За помірну ціну можна домовитись з адміністрацією бази про місце для  наметів. Так, тут доведеться трохи платити.

Аджіяск.

На самому мисі Аджіяск та після нього до баз Лугового та Морського можна облаштувати гарні дикі стоянки.

Коблеве

Намети можна поставити десь за 200 метрів від першого пірсу. Тут і море чисте і немає таких проблем із запахом гнилих водоростей, які починаються вже у першій на шляху до центру курортного Коблева базі Бригантина. Звідсии не більше 5 хвилин до траси, яка йде берегом по горі.
 

Після мису за коблевським «шанхаєм»  йдуть мальовничі місця для стоянок, але тут до самого міста Южного  в основному панують нудисти.

Місто Южне

Гарні мальовничі стоянки йдуть одразу на захід від центрального пляжу Южного.
Треба тільки пройти хвилин п’ять і аж до порту ви можете вибрати на свій смак будь-яке райське місце.

Так, і забув ще дещо важливе - відео супроводжує музика гурту Uriah Heep !!!  :)

Повноекранний режим на YOU TUBE

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше