центр емоцій у пермі

16 березня 2018
Марина Чиянова

У Пермі розпочалася реалізація проекту «Центру емоцій» вартістю близько 2 млн. рублів і виступає партнером московської «Академії монсиків». Його запуск заплановано вже на кінець грудня 2017 року, після чого Перм стане 14 за рахунком містом, в якому доступна ця методика розвитку дітей. 

В основі «Центру емоцій» лежить актуальна модель розвитку емоційного інтелекту дітей, визнана фахівцями Професійної гільдії психологів, кафедри початкової освіти та педагогічних технологій Московського педагогічного державного університету та іншими експертами. 

– Це перша в Росії методика розвитку емоційного інтелекту, або EQ, у дітей. У ній закладені принципи взаємодії інтелектуальної та емоційної сфер, – розповідає керівник «Центру емоцій» в Пермі Наталія Мазур. – Наш «Центр» – для дітей від 1 року до 12 років, всі заняття з розвитку емоційного інтелекту інтерактивні, деякі з них будуть проходити разом з батьками. 

Центр емоцій розмістився на третьому поверсі торгово-розважального комплексу «Столиця» (вулиця Миру, 41/1) і включає в себе майданчик для занять, майданчик для спокійних ігор, ігровий лабіринт, виробником якого виступила група компаній «Авір». 

– У лабіринті будуть грати діти від трьох до десяти років, тому ми зробили його максимально безпечним для кожного, – відзначає керуючий групою компаній «Авір» Олексій Загуменнов. – Цей об'єкт гармонійно доповнює будь-який навчальний процес. 

У пермському «Центрі емоцій» є Портал чудес, Міст радості, Ліс страху, Болото ліні, Сади старанності, Село експериментаторів і багато іншого, а господарями освітніх та ігрових занять стануть монсики – провідники однієї з емоцій або корисного досвіду. 

Нагадаємо, «Центри емоцій» «Академії монсиків» вже працюють у Москві, Тюмені, Сочі і Новосибірську, а також Баку та інших містах. Група компаній «Авір» – найбільший виробник грального і розважального устаткування (торгова маркою AviraKids) зі штаб-квартирою в Пермі. Є членом Міжнародної асоціації парків і виробників атракціонів (IAAPA) і Союзу асоціацій і партнерів індустрії розваг Росії.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Закохатися за 4 хвилини: 36 запитань, які змінять вас
20 років тому психолог Артур Арон провів експеримент, завданням якого було виникнення любові в лабораторних умовах між абсолютно незнайомими чоловіком і жінкою. Інгредієнтами формули кохання були 36 запитань. Ви будете здивовані!
Читати більше
Яніна Соколова: «Коли з тобою щось стається – це сигнал, що треба щось віддати»
Телеведуча розповіла про те, що найбільш обурює в реакції суспільства на людей із онкологічною хворобою, що має змінитися в країні у сфері лікування таких пацієнтів та чи важко було викладати на загал історію власної боротьби.
Читати більше