Це позбавить вас від хвороб сповільнить старіння та продовжить ваше життя

В езотеричній вірі є термін «активація ДНК». Насправді, це не зовсім так. Ви нічого не активуєте. Ви випускаєте свою ДНК із в'язниці. В результаті навіть нездатність рухатися раптом звільняється, щезає, пальці та руки людини знову починають рухатися, бо щось трапилося із ДНК.

Усі ці зміни пов'язані зі звільненням із в'язниці покаліченої ДНК. Наша ДНК ушкоджена старою енергією. Наш власний вільний вибір створив її (енергію). Наша тривалість життя, старіння, хвороби, все те, із чим ми жили, тепер змінюється.

У маленьких дітей існують генезисні клітини, які особливим чином прискорюють ріст та навчання організму. За короткий час дитина опановує мову, початок стояння та ходьби, та багато іншого. Потім все уповільнюється, і ми стаємо дорослими. Генезисні клітини вже не використовуються, але вони все одно існують і нікуди не зникають.

Ви можете вивільнити генезисні клітин зараз і зробити їх активними. Це позбавить вас хвороб, уповільнить старіння і продовжить ваше життя. Робіть це разом з афірмаціями (короткими програмами), зі зміною свідомості, робіть це з медитацією.

Як би ви не спілкувалися зі своїм уродженим, воно готове звільнити клітини генезису з тимчасової в'язниці для повторного використання. Це підходить для будь-якої ситуації. Не обмежуйте все своїм уявленням про те, що вам потрібно. Завжди запитуйте: «Дорогий Дух, що мені треба зараз, дай мені це і щось краще!». Використовуйте цей власний потенціал. Клітини генезису готові вийти з ув'язнення. Все це стосується покращення людської істоти в енергії, які  вже тут на планеті.

На планеті Земля відбувається розщеплення Свідомості на тих, хто співчутливий, і тих, хто ні, на дбайливих і байдужих. Це очевидно. Зараз на планеті є Темна армія, це стан вільного вибору та розкол. Не турбуйтесь про це.

Коли ви приймаєте атрибути Майстра, вас оточує Світло. Більше не потрібно зміцнювати та захищати себе від Темряви, вона автоматично відступить від вас. Це фізика, це реально відбувається зараз.

Суспільство відобразить це раніше, ніж ви вважаєте. Якщо ви не бачите це у новинах, просто зачекайте, оскільки наближаються деякі важливі події.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея 

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше