Каліграфія - це супермодно. Історія сестер Лопухіних

11 квітня 2013
Oxana Kril

Сестри Лопухіни почали малювати щойно навчилися тримати олівця в руках. Більше того, вони вигадували різні серії малюнків.

"Як зараз пам’ятаю, в 5 років була перша серія малюнків "Дівчинка з великими очима". Потім впродовж 10 років малювали маленькі книжечки-комікси, серія ця збереглася й досі", - розказує одна із сестер.

Сестри-близнюки – спільні інтереси на двох

"Спільна творчість почалася ще з раннього дитинства: два столи, посередині коробка з олівцями і дві пари очей, що сяють цікавістю. Разом малюємо, разом співаємо і танцюємо все наше свідоме життя. Цікавлять не просто "красиві буквочки", а історія наших кириличних літер, їх першоджерела. Нас надихає автентична музика і танці, книги, земні та неземні цивілізації, Схід, мультики, природа і чудесні люди, які заставляють нашу планету крутитися тут і зараз", - говорять самі про себе сестри Лопухіни.
 

Дипломна книжка

Три місяці праці. Тільки три примірники. І вже декілька виставок. Це про спільний дипломний проект Вікторії та Віталіни – власноруч написану книжку "Епістолярний збірник. Вибрані листи української діаспори ХХ ст. Туга за Батьківщиною" в університеті КДІДПМіД ім. М. Бойчука.

"Карти — це найактивніша "зупинка" читача. На них можна простежити шлях подорожі перебування конкретного "героя" листа. А також можна помітити особливості письма (від гуманістичного мінускула, до антикви) тої чи іншої країни", - розповідають дівчата про свою авторську книгу.

Для iPhone i iPad

Дизайн-студія Visualizers разом із PopAppFactory почали випускати свої додатки на App Store. У 2011 році сестри були одними з ілюстраторів картинок до цих додатків. "Я просто згадала дитинство", - говорить одна із сестер.

"Ми не тільки каліграфи, ми – дизайнери!"

Українки вважають себе більше саме дизайнерами, хоча й відомі завдяки каліграфії. Також сестри Лопухіни кажуть, що більше люблять створювати та придумувати за просте виконання чужих замовлень.

"А наш дизайн складається з каліграфії, ілюстрації, книжкового та журнального макетування, іноді їхнього наповнення. Ілюстрація, каліграфія та верстка – це все графічний дизайн. Просто каліграфія у нас виділяється більше на фоні інших проектів, бо не так багато у нас конкурентів у цій області. І тому ми так виділились як каліграфи", - кажуть вони в одному з інтерв’ю.

"Солодкі миті життя"

Українки встигли долучитися і до реклами. Можливо, дехто з вас пам’ятає рекламу Konti "Солодкі миті життя". Так от, саме сестри Лопухіни створили серію написів для цієї відомої марки.

Плани на майбутнє

Сестри Лопухіни в одному з інтерв’ю поділилися своїми планами, проектами на майбутнє. "Створити щось своє, працювати "на себе" і паралельно ділитися з іншими знаннями, які ми вже маємо. Ми дуже хочемо відкрити школу каліграфії. Хочеться мати свою студію, щоб експериментувати та розширювати досвід. Ми хочемо створити коло однодумців, де б ми всі могли ділитися своїми ідеями та баченнями. І паралельно працювати. Це і є проект школи-студії".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотокамера як зброя, або Інше обличчя війни
Якби не було війни, ті, хто загинув, могли б народити і виховати дітей, кохати, працювати, винайти, створити, нарешті, просто жити, бути щасливими й радувати своєю присутністю на землі рідних, близьких, друзів...
Читати більше
АПЕЛЬСИНОВИЙ МАРМЕЛАД ЗА РЕЦЕПТОМ ПАДДІНҐТОНА
​Трапляється так, що фільм дуже сильно припадає до душі. Після перегляду усю ніч сниться, як будуєш хижку на безлюдному острові, перебираєш таємничий мотлох на горищі або блукаєш Нарнією. Цього разу зі мною знову так сталось.
Читати більше