Каліграфія - це супермодно. Історія сестер Лопухіних

11 квітня 2013
Oxana Kril

Сестри Лопухіни почали малювати щойно навчилися тримати олівця в руках. Більше того, вони вигадували різні серії малюнків.

"Як зараз пам’ятаю, в 5 років була перша серія малюнків "Дівчинка з великими очима". Потім впродовж 10 років малювали маленькі книжечки-комікси, серія ця збереглася й досі", - розказує одна із сестер.

Сестри-близнюки – спільні інтереси на двох

"Спільна творчість почалася ще з раннього дитинства: два столи, посередині коробка з олівцями і дві пари очей, що сяють цікавістю. Разом малюємо, разом співаємо і танцюємо все наше свідоме життя. Цікавлять не просто "красиві буквочки", а історія наших кириличних літер, їх першоджерела. Нас надихає автентична музика і танці, книги, земні та неземні цивілізації, Схід, мультики, природа і чудесні люди, які заставляють нашу планету крутитися тут і зараз", - говорять самі про себе сестри Лопухіни.
 

Дипломна книжка

Три місяці праці. Тільки три примірники. І вже декілька виставок. Це про спільний дипломний проект Вікторії та Віталіни – власноруч написану книжку "Епістолярний збірник. Вибрані листи української діаспори ХХ ст. Туга за Батьківщиною" в університеті КДІДПМіД ім. М. Бойчука.

"Карти — це найактивніша "зупинка" читача. На них можна простежити шлях подорожі перебування конкретного "героя" листа. А також можна помітити особливості письма (від гуманістичного мінускула, до антикви) тої чи іншої країни", - розповідають дівчата про свою авторську книгу.

Для iPhone i iPad

Дизайн-студія Visualizers разом із PopAppFactory почали випускати свої додатки на App Store. У 2011 році сестри були одними з ілюстраторів картинок до цих додатків. "Я просто згадала дитинство", - говорить одна із сестер.

"Ми не тільки каліграфи, ми – дизайнери!"

Українки вважають себе більше саме дизайнерами, хоча й відомі завдяки каліграфії. Також сестри Лопухіни кажуть, що більше люблять створювати та придумувати за просте виконання чужих замовлень.

"А наш дизайн складається з каліграфії, ілюстрації, книжкового та журнального макетування, іноді їхнього наповнення. Ілюстрація, каліграфія та верстка – це все графічний дизайн. Просто каліграфія у нас виділяється більше на фоні інших проектів, бо не так багато у нас конкурентів у цій області. І тому ми так виділились як каліграфи", - кажуть вони в одному з інтерв’ю.

"Солодкі миті життя"

Українки встигли долучитися і до реклами. Можливо, дехто з вас пам’ятає рекламу Konti "Солодкі миті життя". Так от, саме сестри Лопухіни створили серію написів для цієї відомої марки.

Плани на майбутнє

Сестри Лопухіни в одному з інтерв’ю поділилися своїми планами, проектами на майбутнє. "Створити щось своє, працювати "на себе" і паралельно ділитися з іншими знаннями, які ми вже маємо. Ми дуже хочемо відкрити школу каліграфії. Хочеться мати свою студію, щоб експериментувати та розширювати досвід. Ми хочемо створити коло однодумців, де б ми всі могли ділитися своїми ідеями та баченнями. І паралельно працювати. Це і є проект школи-студії".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше