Будьте готові до подій яких ви чекали

Події, які були давно пророковані, про які нас попереджали, вже відбуваються. Багато чого з того, що треба було зробити, вже зроблено. Тепер усе пришвидшуватиметься. Нам говорили про величезні зміни, які відбудуться одразу і спричинять хаос. Будьте готові до подій, на які ви чекали.

Будьте готові, що вони розіграються так, як ви й уявити не могли. Будьте готові будувати новий світ. У минулому нас змушували почуватися безпорадними. Було часто чути питання: «Що мені робити?». Скоро ви знатимете, що робити, справ буде більше, ніж знайдеться рук.

Ваші доступні ресурси незабаром перевершать ваші очікування. Буде доступна величезна кількість технологій. Більшість систем буде повністю перебудовано. Все це відбувалося, поки багато хто думав, що нічого не відбувається.

Є багато істот, яким ви можете бути вдячні, навіть якщо ніколи про них не чули.

Вперше за багато епох Земля була занурена в таку достаток Світла, і ця підвищена інтенсивність Світлана прискорює темп всіх починань. Зараз багато мільйонів людей, що живуть і вмирають у страшних обставинах, завершують свій кармічний вибір третьої щільності набагато швидше.

Чим швидше переможе доброчесність, тим швидше відпаде потреба у великомасштабному чищенні. Третя світова війна не буде. Основні ЗМІ публікують інформацію страху, яку їм дають Темні контролери, замість того, що відбувається насправді.

Хоча ЗМІ все ще перебувають під контролем Кабали, зусилля порятунку земного світу від Темряви просуваються швидше, ніж раніше. Світло спонукає дрімаюче населення прокинутися та надихнутися на участь у перетворенні свого світу.

Коли думки страху змінюватимуться оптимістичними, впевненими та умиротвореними (світло), за ними йдуть такі ж почуття, тому зробіть це для себе. І пам'ятайте, що мир на Землі починається з миру у кожному серці.

Це ідеальний час для самоаналізу та перевірки того, чи служить ваша поведінка та сприйняття вашим інтересам. Чи не забуваєте ви використовувати закон тяжіння у своїх інтересах. Чи дозволяєте ви бути залученим до драми світових подій, замість того, щоб бути спостерігачем, що не виключає співпереживання і турботливої ​​допомоги в тому вигляді, в якому ви можете її запропонувати.

Якщо ви розпізнаєте в собі якісь негативні установки та підходи до ситуацій, і захочете зробити розворот, то вібрації прискорення, що швидко наростають, будуть вашим сильним союзником у цьому. Якщо ви раніше не усвідомлювали, наскільки великі ваші знання, і наскільки обмежені знання земної цивілізації, то тепер ви це розумієте.

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше