08 серпня 2019 року
Брама Лева або портал 8:8

26 липня настав новий планетарний рік і відкрився щорічний портал «Брама Лева».

Брама Лева або портал 8:8 - це період близько 2-х тижнів, впродовж якого Земля отримує інтенсивний потік енергоінформаціі з Галактичного Центру. Ця «хвиля» містить нові світлові Коди для Еволюції Землі на наступний цикл розвитку.

Портал Брама Лева максимально відкривається 08 серпня, коли наша планета вирівнюється з Сиріусом і Галактичним центром. Коди Світла, що несуть програми для наступної спіралі часу, передаються з Галактичного Центру і посилюються Сиріусом.

Під час відкриття порталу Брами Лева в 2019 році ви вступаєте в останню стадію трансформації, яка, в основному, завершиться в 2021 році. За цей час у вас повністю активується вища програма вашого втілення на цій планеті і в ці часи. У цьому наступаючому циклі повністю проявиться Священний Союз Тіла, Душі і Духа. Коли це закінчиться, ви станете усвідомлювати себе Духом, втіленим у фізичній форм, який живе за законами Творця, за законами Творчості і Любові.

Це відкриє час великого внутрішнього спокою і гармонії, які поступово почнуть відображатися в зовнішньому світі в міру того, як все більша кількість Майстрів Світу буде завершувати цей процес. Всі ви будете рухатися вперед у своїй подорожі, створюючи тільки достаток, мир і радість у вашій реальності на Новій Землі.

Брама Лева - це момент, коли ви можете завершити і ініціювати нові часові лінії або часові цикли. Звичайно, зміни - це не завжди легко і безболісно. Зате, в кінцевому підсумку, ці зміни, які ми зараз переживаємо, служать для більш повного узгодження нас з нашої істинної місією і наступним рівнем Любові і Світла, які ми можемо випробувати у своєму житті.

Думки вже почали жити в іншому просторі, що офіційно підтвердили всі провідні наукові лабораторії планети Земля.

Енергетична «перепис» проходить через усі клітини, органи і всі тіла. Так закінчується час несвідомого стану, переходячи в еру свідомого і розумного людства.

Енергоінформаційні поля, що йдуть з галактичного центру, змінюють планетарну біохімію і біохімію нашої сонячної системи. Наші гени змінюються в постійно змінюваному енергоінформаційному оточенні.

Молекули ДНК працюють, як провідники, за допомогою яких інформація вищих вимірювання завантажується в наш фізичний організм.

Ми знаходимося в процесі перебудови нашої матерії, наших фізичних тіл, наших клітин. Це непростий процес. Тому зараз багато хто відчуває себе втомленими і розбитими. Енергії високих вібрацій хвилями проходять по тілу, і може з'явитися слабкість і біль в м'язах. Таким чином, фізичне тіло адаптується до нових енергій.

Дайте собі час на відпочинок. Побудьте на природі, на відкритому, освітленому світлом просторі, наповнити Світлом. Злийтеся в гармонії з природою - це дозволить вам гармонізувати свою структуру.

Уявляйте, як потоки енергій білого і золотистого кольору проходять через ваше тіло, спалюючи на своєму шляху все темні згустки, сформовані вашими негармонійними думками. Уявляйте, як світлові потоки енергій вільно проходять через все тіло і передаються Землі. Більше спілкуйтеся зі стихією води, плавайте в водоймах, приймайте ванни або прохолодний душ. Це допоможе гармонізувати енергії і врівноважити стихії.

У цей період не витрачайте енергію і час даремно, не відволікайтеся на негатив і низькочастотні енергії, а зосереджуйте свою увагу на формуванні себе нового, своїх нових рис характеру, звичок. Сформуйте такий образ, яким ви хочете бачити себе, і співналаштовуватися з ним, представляючи себе в цьому образі.

Зараз всі енергії допомагають нам і надихають запустити давно задумані проекти, зайнятися новою діяльністю або почати робити те, що ви не наважувалися розпочати. Тому, для тих, хто ніяк не може почати діяти, зараз дуже актуальне курс «Мистецтво діяти».

Сфокусуйте вашу енергію і увагу на внутрішніх процесах і необхідності почати новий цикл особистого творіння. Збалансуйте і інтегруйте приходить енергію в фізичному тілі і в Тілі Світла. Зосередьтеся на Вищій Свідомості, Вищій Мудрості, на тому, що ви хочете створити для себе і для Землі в період 2019 - 2021 роки.

Бажаючі можуть взяти участь у планетарній роботі 08 серпня о 08-08 годині за місцевим часом або в доречне для себе час.

 Активацію, запропоновану метапсихологом, трансформаційним тренером Анною Аверіною, можна скачати тут:

https://drive.google.com/file/d/1XmmESg6a_limvxwQbzZXq2-U-855Dyfw/view?usp=sharing

Цей інструмент допоможе вам проводити в Землю, не затримуючи в тілі, потужні енергії порталу. Це важливо, щоб не виявилася онкологія в місцях, що затримує потік енергії в тілі.

Використовуйте цей інструмент Духа щодня, щоб бути чистим провідником цієї енергії на Землю. Цим ви не лише збережете своє здоров'я, але і внесете свій посильний внесок в Вознесіння Землі.

Завжди пам'ятайте, хто ви є, і що ви прийшли на Землю, щоб створити і отримати досвід Духа, втіленого в матерію.

Які б реальні і емоційні бурі не вирували навколо вас, зберігайте душевну рівновагу і залишайтеся заземленими. Пам'ятайте, що, як втілений Дух, ви живете зсередини назовні, а не ззовні всередину. Це означає, що, незалежно від зовнішніх драм, всередині вас перебуває місце спокою і безпеки, достатку і любові. Не віддавайте свою силу драмі страху і нестачі, а просто зосередьтеся на тому, що ви хочете створити і випробувати на Землі.Ви зараз навчаєтесь граціозно, легко, без травм і драм переміщатися між вимірами, світами і часовими лініями.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше