Біл-борд Порошенка

Володимир Горбач, політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва:

«Біл-борд Порошенка, на якому він протиставляє себе Путіну, – правильний, бо повертає до реальності. В Україні немає «партії війни» і «партії миру». Є партія перемоги і партія поразки. І до поразки Україна близька, як ніколи раніше.

Нам кажуть, що цей біл-борд розколює країну. Нам кажуть, що і наша мова розколює країну. Нам кажуть, що українська церква теж розколює країну. Та й ставлення до НАТО розколює країну. Хм... А я вам скажу, що країна воює, як видно, з останніх сил. Причому «втомилися від війни» найбільше ті, хто її не бачив.

Про всяк випадок нагадую – у нас війна з Пу (Путіним – ВЗ), а не з По (Порошенком – ВЗ). А в адептів Зе (ім’я їм легіон) – війна з По. Ви кажете, що це маніпуляція, образа інших кандидатів та їхніх виборців, бо вони не Пу. Добре, а чому ви на цьому біл-борді асоціюєте себе чи їх із Пу? До чого там Зе? У нього є свої біл-борди. Щоправда, немає ні прес-конференцій, ні публічних виступів, ні дебатів, ні аналізів, ні чітких позицій, насамперед, у справі війни з Пу. Тому що Зе – це зеро». 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вигідно придбати якісне взуття
З моменту впровадження інтерактивних систем онлайн-шопінг користується небувалим попитом. Адже ви економите багато часу, якого й так завжди не вистачає. Як вдало придбати речі, щоб не виникало проблем, — читайте далі.
Читати більше
Сторінка із життя в діаспорі: історія небайдужої українки
Діаспора досі залишається невід'ємною частиною України. У всьому світі живуть безліч людей, які за своєю і ні волею були змушені покинути домівки. При тому вони не перестали бути українцями, вірними синами й доньками своєї землі. Про одну з таких людей — далі.
Читати більше