Батьки і діти. Виховання. Наша Українська молодь

18 лютого 2016
Віктор
Ми, батьки, завжди говоримо, що живемо, працюємо заради наших дітей, дбаємо про наших дітей. А часу не завжди вистачає поговорити з дітьми на серйозні теми, бо праця, втома та інші справи, а інколи й соромимося торкнутися цієї теми. А чи ми точно знаємо, чим займаються наші діти: в інтернеті, поза домом, в школі, за межами школи, на дискотеках, ну і в інститутах? Ні, не все ми можемо знати.

А поза домом сигарети, спиртне, наркотики - це, що можна виявити, а є таке, що діти можуть не доказувати, бо бояться чи соромляться признатися про своє статеве життя. 

От і заглибимося в одну із цих тем - статеве життя. Із статистичних даних наші діти, більша половина молоді України починає статеве життя в 15 років (!), а дехто поки дійде до сімейного рушничка змінює по декілька партнерів, і лиш малий відсоток молоді чекає на того одного чи ту єдину.

Із статистичних даних: 5 хлопців і 5 дівчат у віці 15-22рр.: хлоці 5:4 і дівчат 5:3, де 4 і 3 живуть дошлюбним статевим життям. Це лиш приблизні дані наближені до реальності. Ось така картина.

Наслідки раннього дошлюбного статевого життя.

Незапланованих вагітностей, кількість яких серед неповнолітніх постійно зростає. Також відзначається стрімке зростання інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, СНІДу та вірусних гепатитів...

Що говорить Біблія про дошлюбні статеві стосунки?

Відповідь: Разом з усіма іншими видами сексуальної аморальності, дошлюбні статеві стосунки неодноразово засуджуються у Святому Письмі (Дії 15:20; Римлян 1:29; 1 Коринтян 5:1; 6:13,18; 7:2; 10:8; 2 Коринтян 12:21; Галатів 5:19; Ефесян 5:3; Колосян 3:5; 1 Солунян 4:3; Юди 7). Біблія закликає утримуватися від статевих стосунків до шлюбу. Дошлюбні статеві взаємини такі ж неприйнятні, як перелюб та інші форми статевої аморальності, бо вони полягають у стосунках поза шлюбом. Секс між чоловіком та дружиною є єдиною затвердженою Богом формою статевих відносин (Євреїв 13:4).

Дошлюбні статеві стосунки стали такими звичними з багатьох причин. Занадто часто ми зосереджуємося на аспекті "задоволення" від сексу, не враховуючи аспект "відтворення". Справді, секс має приносити задоволення, адже Бог це задумав таким чином. Він бажає, щоб мужчини й жінки насолоджувалися сексуальним актом (у межах шлюбу). Тим не менше, першочерговою ціллю сексу є не задоволення, а розмноження.

Бог забороняє дошлюбний секс не для того, щоби позбавити нас задоволення, але щоб захистити нас від небажаних вагітностей, від народження не планованих і неочікуваних дітей. Уявіть, наскільки кращим був би наш світ, якби люди слідували Божому задуму щодо сексу – менше венеричних захворювань, менше одиноких матерів, менше небажаних вагітностей, менше абортів тощо. Єдиною Божою настановою стосовно дошлюбних статевих стосунків є утримання. Утримання рятує життя, захищає дітей, дає належну цінність сексуальним стосункам і, що найважливіше, вшановує Бога.

Що може молодь казати, а ми любимо і т.п. Ні, це не любов, це збочення, розбещення, розпуста, гріх.

А батьки, то так ми дбаємо про дітей: часу немає, праця, втома й інші справи? Ні, просто лінь! Задумаймося!

А тепер відійдемо від теми. Всі ми думаємо, чому така ситуація в Нашій Державі Україні. Чому так? А тепер глянемо в Біблію, чому і за що були зруйновані Содом і Гоморра?

Напередодні руйнування міст Аврааму явився Господь у вигляді трьох чоловіків у діброві Мамре. Дізнавшись про покарання, Авраам, у якого був племінник Лот, що оселився в Содомі, просив Господа помилувати міста заради праведників, які там могли перебувати, і отримав обіцянку, що міста ці будуть помилувані, якщо в них знайдуться хоча б десять праведників (Буття (18:23)).

Далі відбулося наступне:

І прибули обидва Анголи до Содому надвечір, а Лот сидів у брамі Содому. Лот побачив, і встав, щоб зустріти їх, і вклонився обличчям до землі, і сказав: "Панове мої! Зайдіть до дому вашого раба, і ночуйте, і помийте ноги свої, а рано встанете й підете на дорогу свою". Але вони сказали: "Ні, ми ночуємо на вулиці". Він же сильно налягав, і вони пішли до нього, і прийшли в будинок його. Він зробив їм частування і спік прісні хліби, і вони їли.

Ще вони не полягали спати, як міські жителі, содомляни, від молодого до старого, увесь народ з усіх кінців міста оточили будинок і викликали Лота, і сказали йому: "Де люди, що прийшли до тебе на ніч? Виведи їх до нас, ми пізнаємо їх". Лот вийшов до входу до них, і замкнув за собою двері, і сказав їм: "Брати мої, не робіть зла, ось у мене дві доньки, що мужа не пізнали, краще я виведу їх до вас, робіть з ними, що вам завгодно, тільки людям цим не робіть нічого, тому що вони прийшли під тінь даху мого".

Тоді мужі ті простягли руки свої і ввели Лота до себе до дому, і двері [дому] замкнули а людей, що при вході в будинок, вони вдарили сліпотою, від малого до великого, так що вони змучились, шукаючи входу. Сказали мужі ті Лоту: "Хто у тебе є ще тут? Зятів і синів своїх, і дочок своїх, і хто б не був у тебе в місті, виведи з цього місця, бо ми знищимо це місце, бо збільшився їхній крик до Господа, і Господь послав нас винищити його". І вийшов Лот, і промовив до зятів своїх, що мали взяти дочок його, і сказав: "Уставайте, вийдіть із цього місця, бо Господь знищить місто". Але в очах зятів здалося, що він жартує. (Буття, 1 М. 19:1-14)

Відразу після втечі Лота з сім'єю з міста з небес полилися вогонь і сірка, і все було спалено. Це була загибель Содома і Гоморри. Бог сказав їм не озиратися на те, що відбувається з містами, але дружина Лота не послухалася заборони, озирнулася і перетворилася на соляний стовп. 

Ось чому.

Ось це збочення, розбещення, розпуста, гріх.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com