Багато людей знаходяться під контролем, вони не в своєму розумі

Наш світ поділений на відділи: релігії, фінанси, розваги, уряди, освіту, технології, військові відділи, торгівлю. Це ті, про які ми знаємо. Потім існують секретні відділи, такі як секретні збройні сили, секретна космічна програма. Давайте не забувати про секретний відділ торгівлі людьми та експлуатацію дітей, про який ми всі зараз дізнаємося.

Усі ці відділи існують для того, щоб контролювати людей. Ми народилися у світі, де нас мали експлуатувати, і ми не усвідомлювали цього, доки не почали прокидатися. Усі суспільства Землі схожі. Скільки країн ви знаєте, в яких немає урядів, банків і де людям не потрібно працювати, щоб заробляти собі на життя?

Цю систему приніс на нашу планету альянс негативних інопланетян, і ця система ґрунтується на драконівській системі, бо їхня система має фінансову основу. Ми живемо за правилами рептилій, а не людей. Людські системи в Галактиці Чумацький Шлях не експлуатують людей,  і засновані на гуманізмі та служінні. Вони не використовують гроші.

Люди стали рабами фінансової систем. Вони живуть заради цього і намагаються отримати більше, працюють увесь день, щоб сплатити за свій життєвий шлях. Гроші диктують, що ми можемо або не можемо робити. Це було донедавна. Тепер ви бачите новий рівень контролю, від якого не відкуплять навіть гроші.

Протягом багатьох років фахівці із соціального планування (програмування) працювали над порядком денним, кульмінацію якого ми бачимо зараз. Вони привчили нас бути грубішими, внесли більше насильства та смерті у повсякденну культуру (прикладом є путінська Росія – ВЗ). Через телебачення та музику вони створили наркологічні і пропагандистські системи (прикладом такої системи є, по суті, уся пропагандистська система «русского мира» - ВЗ).

Вони працювали над підвищенням вартості життя та збереження мінімальної заробітної плати. Вони розпочали всі війни, про які ми можемо лише згадати і ту війну, яку зараз веде путінська Росія в Україні, називаючи її «спецоперацією», аби прикрити геноцид проти українців. Вони закликали нас бути злими один з одним, приглушили систему освіти, отруїли наші харчові системи, додали гормони в молочні продукти, створили ГМО, і вони не вилікують раку, бо це приносить їм надто багато грошей.

Це соціальне програмування. Ми були запрограмовані, щоб бути жертвою, щоб жити в надії, що наступного разу, коли ви проголосуєте, ви позбавитеся вашої нинішньої проблеми. Але це ніколи не відбувалося. Ми просто продовжуємо пристосовуватися. Це запрограмована соціальна обумовленість. Не було способу вибратися із цієї системи досі, але тепер вона розкривається.

Ми живемо у культурі смерті, бо негативний альянс чужих (прибульців) насолоджується нашими стражданнями. Третій вимір – єдиний вимір, де страждання допустиме. Хоча воно використовується як інструмент навчання, і розраховане на недовгий термін, негативні інопланетяни розширили це страждання різними способами, створюючи війни, крадучи наше багатство і створюючи бідність, спотворюючи релігійні послання, щоб ми боялися Бога, замість любити Його.

Негативні інопланетяни створили розважальну та пропагандистську мережу фільмів, що ґрунтуються на страху, вбивстві, «побєдобєсії», що тримає людину в адреналіновому стані страху (або агресії). Наш світ не був би оселею зла, яким він є зараз, якби не соціальний контроль та програмування, яке нав'язується усім і здійснюється через істот з низькими вібраціями.

Є багато каналів електромагнітних коливань, навіть поля, які оточують наш світ прямо зараз, щоб ми могли підключитися до них, і ментально наш Розум уловлює сигнали, і не розуміє, що багато думок не є нашими власними. Ви повинні усвідомлювати, які думки приходять вам на думку. Це дуже важливо, особливо зараз. Людям набридли ці програми, і вони починають повертатися до своїх думок. Чим більше ви повертаєте собі свій Розум, і починаєте розрізняти, чого ви бажаєте і чого не робите для себе та своїх дітей, тим більше ви боретесь з цим контролем над Розумом та соціальним програмуванням.

І хоча зараз ми перебуваємо лише на початку свого звільнення, є більше способів робити це. Якщо вам подобається сидіти перед телевізором і дивитися фільми, які розпалюють насильство, завдають шкоди іншим і вбивають, тоді у вас є мислення рептилії. Якщо це так, це вам не подобається. Якби ви контролювали свій Розум, ви вважали б ці фільми відштовхуючими. Люди дивляться їх тому, що не в своєму розумі, вони знаходяться під контролем, щоб знайти ці фільми бажаними для перегляду. Ваша Душа цього не зробить.

Повернення нашого світу – це питання повернення нашого Розуму. У наших думках, у колективній Свідомості йде війна, тому треба відволіктися від контролю над Розумом. Зробіть це, і негативні раси зникнуть з поверхні  Землі, і ніколи більше нас не переслідуватимуть. Тому що ми маємо засіб, якщо це зробить достатню кількість людей, щоб викорінити їх зі своєї реальності (власної Свідомості) за допомогою невеликого уявного зусилля. В цьому є сила людського Розуму.

Ось чому тривалий час вони приховували від публіки будь-які відомості про себе. Ви не можете викорінити те, про що не знаєте і не підозрюєте. Це битва за наш Розум. Якщо ви все ще живете у своєму Его, ви маєте багато роботи, тому що рептильне Его не може побачити П'ятий вимір (5D). Думки ненависті, насильства, вбивства, війни не потраплять до 5D.

Легко відрізнити думки Світлої Душі від думок рептилій. У Світлої Душі вони щасливі, цілеспрямовані, дбають про інших, стурбовані майбутнім своєї країни,  людства. Решта, що не висвітлює ваше серце, - це контроль над Розумом.

www.youtube.com

 Канал 5-е Измерение

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше