Автори портрета Путіна з гільз виклали портрет Трампа з монет

9 лютого 2018
UAPOST.US
Портрет президента Дональда Трампа виклали з монет, повідомляє ВВС. Це зробили художники Даніель Грін і Дарина Марченко.
 
uapost.us
 
"Ідея викласти Трампа з монет виникла випадково, коли з Росії вислали американських дипломатів. Президент Америки тоді заявив, що Володимир Путін заощадив їм купу грошей. Мене обурило, як можна в такий момент говорити про гроші", - згадує Даніель Грін.

Над портретом працювали три місяці. Скільки монет пішло на Трампа, художники не рахували. Збирати центи допомагали всі, хто міг. Переважно - українська діаспора в Сполучених Штатах. Художники кажуть, що спеціально вирішили використовувати монети з найменшим номіналом.

"Можна бути багатим, але дешевим", - вважає Грін.
 
uapost.us
 
Роботи Гріна експонувалися на виставках і в музеях Москви та інших міст Росії, були відзначені нагородою Пушкінського музею в Болдіно, а також експертів ЮНЕСКО в Москві.

Художник повернувся до України і, за його словами, останні років 10 в Росії не був. Потім почався Євромайдан."Даніель був сотником передової бригади на Інститутській, у нього там вбили друзів. Після цього прийшов додому і розмовляти не міг. Тільки дивився на гільзу, яку тримав в руках. З цієї гільзи все і почалося", - розповідає Дарина, тому що Даніель про це говорить неохоче.

Тоді художники і вирішили викласти з гільз портрет Путіна.
 
uapost.us
 
"Потім він на фронт пішов, як і багато наших друзів. Після того як його друг в Іловайську в оточення потрапив. Він, щоправда, волонтером пішов, не воювати. Але я тоді була дуже зла: чому всі повинні залишити все - життя, мрії і плани - тільки через те, що одній людині так захотілося?! Я була дуже зла на Володимира Путіна. І мені хотілося поставити цій людині питання. І щоб він задумався про те, яким чином він хоче увійти в історію".

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Благодійник хакатон, або Як прогресивна ІТ-компанія допомагає молоді розвиватися
Амбітна ІТ-компанія Symphony Solutions 6-7 квітня вона організувала вже 5-й благодійний хакатон KindHack. У ньому взяла участь рекордна кількість неприбуткових громадських організацій. Як це було, — далі у статті.
Читати більше